Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ccleaner

Interviu viza turist SUA

medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!
 Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox
 20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...
 Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni
 

Program sau solutie !?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
22 răspunsuri în acest subiect

#19
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Mesaje: 21.856
  • Înscris: 07.06.2014
probabil pt faptul ca sunt multe date de introdus pt a acoperi ce a fost in urma, insa ce a facut colegul nu pare prea greu de facut. acum nu stiu cat de relevante sunt pt tine unele campuri de acolo, de asemeni nu stiu cum arata situatia care o ai acum in lucru, adica fisierul cu care lucrati acum.

#20
alexpromd

alexpromd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 151
  • Înscris: 11.09.2010
Eu asa fac, probabil vrei ceva mai complex, nustiu. Eu la mine introduc decat pretul si status in rest toate campurile se completeaza de catre client, cand face comanda pe site, si rapoartele se genereaza si actualizeaza automat.
Ar fi bine si tu sa faci pe site posibilitate de comanda online. Clientul completeaza un formular cu datele personale si ce curs vrea sa frecventeze. Toate datele se vor salva in foaie de caolcul si de acolo deja se poate face orice raport.

In ce sens e complicat, argumentează te rog, ca mii interesant si mie.

#21
PNW

PNW

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 36
  • Înscris: 03.08.2011
Nu, ceva mai complex ar fi si mai complicat, poate nu am inteles eu bine, o sa ma uit cu atentie, insa mi se pare ca sunt multe date si detalii de scris, de aceea spuneam ca e complicat, avem formular de inscriere pe site, insa si acolo e putin dificil ca se adreseaza unui anumit sediu, toate formularele vin la mine si eu le dedic sediului aferent.

#22
NexusElectronics

NexusElectronics

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 25.11.2015
Buna ziua,

Pentru ce aveti dumneavoastra nevoie va pot recomanda aplicatia Zimplu CRM. Este dezvoltata de Nexus Electronics si va ajuta sa gestionati usor toata baza dumneavoastra de clienti, furnizori, distribuitori, etc. Toti angajatii din firma dumneavoastra vor putea avea acces la baza de date si vor putea lucra simultan in ea, pe baza unor drepturi de acces diferite. Pe langa faptul ca puteti inregistra datele de contact ale clientilor, Zimplu CRM va ajuta sa pastrati si un istoric al conversatiilor, email-urilor trimise, etc.

Puteti sa testati gratuit Zimplu CRM, timp de o luna. Trebuie doar sa va faceti cont aici.

Daca doriti sa aflati mai multe detalii, accesati site-ul nostru: zimplu.com
In meniul Functionalitati puteti vedea in detaliu ce va ofera aplicatia.

Daca doriti, imi puteti trimite un mesaj cu datele dumneavoastra de contact (email si numar de telefon), iar eu ii voi transmite unui coleg de la departamentul de vanzari sa va contacteze pentru a va explica mai detaliat.

O zi frumoasa,
Madalina Belciu.

#23
dekyuyun

dekyuyun

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 07.01.2016
Ai incercat google docs sau vreo alta solutie similara. Daca singura problema este poker online accesul concurent la fisier nu are rost nici un fel de solutie custom ( bani multi pentru un gunoi de aplicatie de cele mai multe or

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate