Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...
 Apometru stricat, consum prea mar...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!
 

Caut un program pt filmarile din dashcam

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
alex2010

alex2010

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 29.09.2008
Am un dashcam si vreau sa pun pe youtube cateva din filmarile surprinse in trafic.

Am gasit un program care face cut direct, fara re-encode - SolveigMM AVI Trimmer.

Problema e ca imi trebuie un program care sa preia aceste clipuri taiate si sa le uneasca, tot fara a mai face re-encode, INSA as vrea ca inainte sa le salveze sa pot sa pun un watermark pe filmare si eventual cateva comentarii pe clip(sub forma de subtitrare sau pur si simplu text pe filmare).

Presupun ca trebuie sa renunt la subtitrari si la watermark, pt. ca daca fac astea, automat trebuie si re-encode la filmulet, nu?

#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
De facut join fara re-encode vezi Boilsoft Video Joiner sau ceva de genul. Au si splitter care tot asa fara re-encode face. Cat despre watermark si subtitrare da, trebuie re-encoding daca vrei sa fie ÎN fisierul video.

#3
edy12345

edy12345

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 01.08.2012
Eu cu MovieMaker am facut un filmulet, tot pentru alea surprinse pe dashcam

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate