Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hyundai elantra 2024 Highway, 6MT.

Interpretare XML

PPCEnergy - Emiterea facturii in ...

Telefon Nou de la Digi
 La multi ani @creativestar!

La multi ani @Nimcid25!

"Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...
 Parere antrenament incepator

Dilema sursa

Ajutor Android Redmi10

Poti sa conduci o masina cu putin...
 Ce inseamna "izdavoi" ?

Poco X6 Pro vs OnePlus Nord 3

Lirapay

Durata maxima video in Google Pho...
 

Hotel scump - destinatie "ok" / Hotel "ok" - destinatie de vis

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: Ce preferi ? Sa te cazezi la un hotel 5* si intr-o desinatie "normala"[ex. Grecia] sau la un hotel frumos 3* dar intr-o destinatie de vis [ex. Caraibe, Dubai] (17 membri au votat)

Ce preferi ?

  1. Un hotel de 5* in care sa ma simt foarte bine. Oricum stau mai mult la hotel. / O destinatie normala [grecia,tunisia,italia,spania,bulgaria] (0 voturi [0.00%])

    Procentaj al voturilor: 0.00%

  2. Un hotel de 3*-4* unde sunt conditii bune. Sa nu duc lipsa de nimic. O destinatie mai speciala [Dubai,Caraibe,Cuba,America,Africa de Sud,s.a] (14 voturi [82.35%])

    Procentaj al voturilor: 82.35%

  3. Hotel 5* si destinatie "speciala" [mi-le permit pe ambele] (3 voturi [17.65%])

    Procentaj al voturilor: 17.65%

Votează Vizitatorii nu pot vota

#1
dj_mikiel

dj_mikiel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 136
  • Înscris: 07.06.2007
Ce preferati ? Am vazut multa lume care alege hoteluri scumpe in destinatii pe care eu le consider banale dar ma gandesc ca ar fi mai frumos sa mergi intr-o destinatie mai speciala la un hotel OK deci nu unde dormi cu sobolanii ci un hotel frumos,dotat dar ieftin.

Scuzati de optiunile puse in poll dar nu am avut mai multa inspiratie.
Scuzati daca nu am postat unde trebuie.

#2
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.243
  • Înscris: 10.07.2007

View Postdj_mikiel, on Feb 8 2009, 23:07, said:

Ce preferati ? Am vazut multa lume care alege hoteluri scumpe in destinatii pe care eu le consider banale dar ma gandesc ca ar fi mai frumos sa mergi intr-o destinatie mai speciala la un hotel OK deci nu unde dormi cu sobolanii ci un hotel frumos,dotat dar ieftin.

Scuzati de optiunile puse in poll dar nu am avut mai multa inspiratie.
Scuzati daca nu am postat unde trebuie.
Si eu sint adeptul hotelurilor "nici prea prea, nici foarte foarte", si care sa fie situate, in general, in zonele centrale ale oraselor / zonelor vizitate.  Destinatia e cea mai importanta.

#3
megutz

megutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 169
  • Înscris: 21.07.2008
adevarul ca nu e inspirat chestionarul tau.
nu ai pus punctul pe i..
ca sa raspund cat de cat, cred ca este importanta atat locatia (sa nu fac o ora pana in oras, dar nici sa fie in centru = asta dpdv al finantelor), cat si curatenia! mai bine o camera mai mica si curata decat una maaaaare, dar care lasa de dorit. la o adica, in hotel stau doar noaptea, vreau sa ma astepte un pat curat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate