Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B
 Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ
 Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...
 Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 

film serial tvr2

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Matrix2045

Matrix2045

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.05.2008
ciao...am si eu o problema...caut un film da nu reusesc sa-l gasesc...acesta se numea(din ce imi amintesc eu) ACVILA  si era dat pe TVR2 aku 3-4ani(park) ...era vorba despre 2 copii...de vreo 16-17ani..care au gasit o mica nava extraterestra intr-un loc parasit...mai bine zis...sub pamant..dintr-o greseala:)...si cu nava aia puteau face multe lucruri...se duceau pe luna...se facea invizibila..putea transporta greutati foarte mari cu ea:)....dk sti cineva despre ce vorbesc...astept un raspuns pe [email protected] intrati p idul meu..*fara yahoo.com*...sau lasati mesaj aici pe forum...va multumesc:) ^_^

#2
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
AQUILA (1997). Era si greu de cautat pe imdb sau google :).

#3
Matrix2045

Matrix2045

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.05.2008
aaa...ms mult..faza e k..eu scriam acvila:)..nu cu 'q'):)..ms

#4
viorel_80

viorel_80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.05.2008
Are cineva episoadele de la Aquila?

#5
viorel_80

viorel_80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.05.2008
Mai era un serial pe tvr2, despre un baiat si o fata care sufera un accident , in urma caruia pot sa faca orice chestie pe care nu o stiu. De exemplu, sa faca un motor.Doar se gandesc la lucrul acela si apoi bang! stiu sa-l faca. Pe baiat il chema Toby, iar pe fata nush.

#6
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Serialele britanice sunt aproape imposibil de gasit din pacate :(

#7
w3r3w0lf

w3r3w0lf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 04.01.2007
Serialul Aquila dupa ce l-am cautat mult, l-am gasit pana la urma pe mininova, pe torrente are in jur de 8-900 MB :)

#8
ShadowXtreme

ShadowXtreme

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.06.2007
Am si eu o intrebare. Pe TVR 1 era un film cu un baiat care da din greseala peste un batran cu o nava si cautau niste cristiale. Se luptau cu un tip negru intru=un costum de robot. A si mai aparea si o fata. Stie cineva despre ce film este vorba? Calatoreau in diferite lumi parca...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate