Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B
 Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ
 Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...
 Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 

Poluare Popesti Leordeni, zona IMGB?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
23 răspunsuri în acest subiect

#19
adriangtd

adriangtd

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 08.06.2012
ok! ok !  toata lumea are o parere ! am inteles asta!!!!!!!!!   de unde aveti informatiile?  si eu am gasit ceva in zona dar nu am facut ica pasul de aceea intreb!    petre 69 de unde ai informatiile locuiesti in zona?                       cat despre constructia de teatre in zona  hai sa nu fim asa naivi ca sa nu zic altfel

#20
patty1

patty1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.841
  • Înscris: 18.07.2013
Este suficient sa intrebi oamenii care locuiesc in zona de cativa ani. Sau sa stai la cineva in zona cateva zile (in special pe timp de vara cand mirosurile se amplifica), si o sa te lamuresti.

View Postpetre69, on 20 noiembrie 2013 - 19:37, said:

nu e deloc poluare in zona
petre69 este agent imobiliar/dezvoltator in zona Popesti, citeste-i istoricul mesajelor si o sa iti dai seama de asta, are tot interesul sa dezinformeze Posted Image
Si mai bine, rezerva-ti cateva ore in weekend si citeste de la cap la coada topicurile ansamblurilor din zona, o sa dai de informatii foarte interesante (sugestii: Corvaris Residence, Sud Residence, Metropolitan Residence) Posted Image Posted Image

Editat de patty1, 21 noiembrie 2013 - 08:21.


#21
adriangtd

adriangtd

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 08.06.2012
nu prea am gasit oameni care sa locuiasaca in zona si oricum nu stiu cat de obiectivi ar fi ei intrucat in 3 ore te obisnuiesti cu orice miros speram sa gasesc oameni care au rude prieteni sau ceva in zona si vin doar in vizita atunci ei ar face cel mai bine diferenta sau o sesizeaza   cat despre mers in zona am fost de foarte multe ori inultimul timp dar fiind destul de rece nu este relevant  cat despre petre69 cred ca aveti dreptate

#22
KR_MAN

KR_MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.463
  • Înscris: 04.03.2013
cunosc eu la straja.
nu au al treilea picior sau coada.

#23
chiriasDezamagit2000

chiriasDezamagit2000

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 600
  • Înscris: 10.10.2013
Cumpara de urgenta acolo , nu auzi ca toti bogatii si toti intelectualii sunt atat de disperati sa se mute langa IMGB ca nu mai dorm noaptea !
Nu e important ca e poluare , e important ca vei fi proprietar !

Editat de chiriasDezamagit2000, 22 noiembrie 2013 - 09:43.


#24
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.595
  • Înscris: 09.09.2017
Puteti sa va calmati, se alege praful de IMGB: https://m.adevarul.r...c6d0/index.html

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate