Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna

Programare weekend
 Profit News scos din grila RCS...

Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7
 Ma doare urechea la zgomote puter...

Recomandare camera monitorizare i...

Recomandare aparat de sudura cu s...

Publicarea unor sondaje de opinie...
 Reparatie interfon

Consum ridicat ulei honda 9 1.8 v...

Ce este Rotary si la ce serveste?...

Internship in RO - student la dre...
 

Publicitate text

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
ealing

ealing

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 15.07.2010
Salut! Relamele text de pe site-ul meu se deschid in aceeasi pagina, in momentul cand dai click pe ele, ceea ce este destul de neplacut pentru cineva care are interes sa-si tina abonatii cat mai mult timp pe site, pentru ca o mare parte dintre cei care dau click nu mai revin la pagina initiala ( adica la site ). Intrebarea mea este daca exista posibilitatea sa setezi aceste reclame text sa se deschida intr-o pagina separata, pentru ca eu nu stiu nimic despre existenta unei setari de genul acesta in AdSense, desi am vazut pe alte site-uri ca se intampla lucrul asta ( reclamele se deschid in pagina total separata ). Va multumesc!

#2
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.261
  • Înscris: 30.10.2005
Nu poti schimba setarile din adsense. Ce ai vazut tu probabil erau reclame pt Premium Publisheri.

#3
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.394
  • Înscris: 04.08.2011
N-am incercat dar cred ca s-ar putea sa mearga daca incerci sa pui atributul "target=_blank" la tag-urile <a> din blocul cu reclame adsense, cu ajutorul javascript.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate