Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Slovacia / Kosice

Spatiu stocare aproape plin

Recomandare aer conditionat 9000 ...

Cum v-ati apucat de editare foto?
 Problema unezeala grinda de lemn ...

Intrebare hdmi laptop lenovo

Fezabilitate - Adaugare microinve...

Hard disk extern SSD, A92
 Parere cartier Uverturii/Virtutii...

inmatriculare autoturism reprezen...

2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar
 Oprire update Asus ZenFone 10

Concediu Canada - Gestiunea banil...

Folii faruri - plastic sau sticla...

Alternative, reducere costuri, pa...
 

Adio Romania - strainii au cumparat deja 700.000 hectare

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
39 replies to this topic

#37
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011

View PostATEU, on 21st November 2011, 12:22, said:

Hai sictir, romanasule. :puke:
Traiasca tiganii!  :thumbup:

Sa ne traiesti, deci. :cheers:


Daca nu vad ieftiniri la tarabe (si nu vad) ma ceva pe fermele lor infloritoare.

#38
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011
Ce ieftiniri sa apara? Pretul ridicat care era inainte motivat de efortul depus de munca in mare parte manuala se inlocuieste cu pretul ridicat al utilajelor, al intretinerii si toate cele impuse de straini.

#39
Sarcastic

Sarcastic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 13.11.2011
Adica trebuie sa ma pun vartos pe baut bere.

#40
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 73,739
  • Înscris: 15.06.2007

View Postbritishpub, on 22nd November 2011, 01:45, said:

foarte bine. strainii nu isi bat joc de pamant, spre deosebire de romanasi. hai cu inca 700.000  :thumbup:

sper sa nu se loveasca de aceleasi probleme pe care le-am avut eu cand am incercat sa fac ceva cu cateva hectare de pamant, dar m-am lovit numai de hoti, lenesi si betivi.

PS: tfmercedez, nu e asa usor. ti-o spun din proprie experienta ca ori traiesti in padurea aia inarmat cu mitraliere (imposibil), ori vin cocalarii si ti-o barbieresc si ramai cu buza umflata
As mina terenul.... Daca ar exista mine care sa le poti dezactiva de la distanta...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate