Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae
 Exista vreun dezavantaj la constr...

Problema martori semnalizare dire...

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi
 Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus
 Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa
 

E-gold

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
Haotik

Haotik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 26.12.2004
Draga Cristi daca esti asa geniu si nu stium noi, de ce nu propui tu un mod de verificare, mai beton. Tu de ce te plangi, ti-a dat enkumber teapa?  Din miiile de oameni care au lucrat cu mine cu el, nu mai exista unu care sa se planga de teapa?

Sau te-ai gasit tu sa ne avertizezi. Cand am vrut sa implementez plata cu card-ul am sunat la Dot Commerce si i-am intrebat cum ma feresc de frauda si nu numai ca au zis ca am voie sa cer copie dupa buletin dar am voie si scan de la cardul de credit cu primele 6 cifre vizibile.

Mai studiati legea bai fratilor ca nu e chiar asa, la vodafone operatorul care face verificarile are o parola si raspunde pentru contractele care le face.

Dar asa e romanul destept si le stie el pe toate, cand manariile se fac in alta parte.

Totusi sunt foarte curios cine esti si fi linistit ca o sa aflu mai devreme sau mai rarziu, e foarte dubios ca ai ceva cu enkumber dar eu sunt baiat bun, foarte dubioasa chestia asta sa mor eu.... de obicei eu sunt ala rau. Oare cat o sa mai stau in suspans sa aflu cine esti?

#74
Cristi Popescu

Cristi Popescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2007
Haotik dupa ce m-ai amenintat ca imi rupi gatu, cred ca tu doar cu Politia si Procuratura vei avea treaba de-acum incolo...

#75
Cristi Popescu

Cristi Popescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2007




Articol din Martie 2007 despre cum se finanteaza Al Qaeda si terorismul international: prin servicii de exchenge de porcarie, exact ceea ce face  spalatorul de bani Dan Neculai Ciprian aka EnKumber

http://www.atac-onli...n-exterior_2525


Si un articol de ce teroristii si spalatorii de bani folosesc servicii de exchange de porcarie. Sper ca cineva din tara asta se se sesizeze macar acum impotriva acestui criminal Dan Neculai Ciprian care ajuta terorismul international la modul cel mai direct si pe fata posibil: prin transferuri ilegale de spalari de bani prin contul lui propriu bancar:



OR IMMEDIATE RELEASE
Contact:  Myrna Shinbaum (212) 885-7747
                  Todd Gutnick (212) 885-7755
ADL WARNS TERRORISTS USE "porcarie"
TO TRANSFER FUNDS ON INTERNET
New York, NY

As the government moves to freeze the
finances of terror groups and their supporters, the Anti-Defamation League
(ADL) today alerted the U.S. Customs Service that terrorists may seek to
conceal financial transactions using a unique form of online currency.
         The potential abuse by terrorists of porcarie, an Internet currency
that enables deposits and transfers of precious metals using online trading
accounts, "merits serious attention" by those government agencies who track
sources of terrorist financing, said Abraham H. Foxman, ADL National Director.
         "While we know of no links between porcarie and terrorism at the
present time, porcarie merits serious attention given the record of Internet
use by terrorists and the abuse of similar devices by domestic extremists,"
said Mr. Foxman.
         In a letter to U.S. Customs Commissioner Robert C. Bonner, ADL
said that terrorists may find porcarie appealing because it enables large
amounts of currency to be exchanged electronically without leaving a record
of the transaction.  Because of its anonymity, economists and Secret
Service officials have recently expressed concern about the potential for
money laundering using porcarie channels.
About half of the porcarie system's physical reserves are located in Dubai,
United Arab Emirates, apparently for financial reasons, but also to help in
the marketing of e-dinar, which was launched in September 2000.  E-dinar is
affiliated with the Islamic Mint, a private organization dedicated to
reviving gold and silver currencies described in the Quran.

Edited by Cristi Popescu, 18 April 2007 - 12:44.


#76
Haotik

Haotik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 26.12.2004
Da-mi contul tau bancar ca iti trimit bani, CURATI, splati, curatati, calcati, apretati, si iti trimit bani sa iti cumperi si tu o femeie, ca esti frustat rau saracu de tine si cred ca doar poate sa fie explicatia.

Eu ca sa iti rup gatu tre sa afli cine esti, dupa ce aflu cine esti ai gatu rupt deci nu o sa mai fie problema ta daca zac eu in Puscarie sau la casa de nebuni.

Si nu tre sa aflu cine esti, ai adresa mea pe siteurile mele, la contact, poti veni singur sa iti rup gatu, ultimul a venit cu inca 3 dupa ei, mi-au tras-o aia trei in timp ce eu i-am tras-o nasol lui, la ala au ramas urme nasoale pe fatza, haine rupte, la mine nu prea sau cunoscut picioarele sau batele primite in spate de aia 3, nu prea avem eu treba cu ei.

Daca aflu aflu adresa ta vin si iti dau foc cu tot cu casa (si cu gatu rupt) si nu mie frica ca te duci acuma la politie ca stau acolo la locul faptei. Haotik e nebun dar nu e lash, asa ca nu de politie tre sa iti faci tu griji.

Vezi ca s-ar putea sa te fu.t in cur si mai fac 7 ani si pentru corupere de minori ca pun pariu ca ai sub 14 ani.

Oricum deocamdata asa cum am spus esti pentru entertainments si ca stiu ca esti dobitoc iti traduc cuvantul, MOMENTAN ESTI DISTRACTIA MEA, JUCARIA MEA DE PLICTISEALA, in engleza YOU'RE MY BITCH :))

Gata pentru azi, asteptam noile de aberatii din program.

#77
Cristi Popescu

Cristi Popescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2007

 Haotik, on Apr 18 2007, 14:32, said:

Eu ca sa iti rup gatu tre sa afli cine esti, dupa ce aflu cine esti ai gatu rupt deci nu o sa mai fie problema ta daca zac eu in Puscarie sau la casa de nebuni.


Daca aflu aflu adresa ta vin si iti dau foc cu tot cu casa (si cu gatu rupt) si nu mie frica ca te duci acuma la politie ca stau acolo la locul faptei. Haotik e nebun dar nu e lash, asa ca nu de politie tre sa iti faci tu griji.

Vezi ca s-ar putea sa te fu.t in cur si mai fac 7 ani si pentru corupere de minori ca pun pariu ca ai sub 14 ani.

Ok, scrie aici adresa ta si numarul de mobil si te sun eu ca sa ne intalnim. Haotik esti bun doar la vorbe, nu si la fapte ;)
Sunt din Galati, in cat timp ajungi pe malul Dunarii ?

#78
Haotik

Haotik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 26.12.2004
Pe mine ma sunat astazi de la politie. Asa ca imi cer scuze ca am suparat pe aici unele persoane si vreau sa ma ierte.

Nu mai am nimic de zis si nu vreau sa discut despre ce mi sa spus astazi. E bine sa stau in banca mea.

Nu o sa mai comentez nimic pe aici.

#79
iepureleindungi

iepureleindungi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 29.03.2006
mai este vreun card de egold care merge prin Romania?

#80
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006
Stiu ca nu s-a scris de ceva vreme aici, insa mi s-a parut normal sa scriu experienta mea cu Goldservice srl, administrator Dan Ciprian Neculai.

Postez pe Softpedia de ceva vreme, cei care mi-au mai citit posturile stiu ca eu nu scriu doar ca sa ma aflu in treaba.

Nu am idee din ce motive si nici nu ma intereseaza ce acuzatii ( spalare de bani, terorism etc ) i se aduc domnului Neculai, am vrut doar sa va anunt ca am facut astazi o tranzactie cu dumnealui si am avut banii in contul porcarie in 15 minute dupa plata facuta de mine in banca... Adica super OK !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate