Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race

La multi ani @LouisCyphre!
 Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4
 Aplicație nivel scazut baterie

Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...
 Restituire prima casco dupa instr...

3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle
 

Vreau sa ma fac fotograf

- - - - -
  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#55
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005
Ce oameni !!! :))))))))))

#56
rellyc

rellyc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 08.06.2005

Chukx, on Sep 21 2005, 08:16, said:

Am dat bacul ba si probabil am luat si nota mai mare decat ai luat tu acum 50 de ani.

<{POST_SNAPBACK}>


Da copilash, nu am luat decat 9.50 la BAC "acum 50 de ani" si am intrat in primii 10 la medicina... Asta e pedeapsa pentru a nu fi fost "cool" dupa criteriile tale in liceu.

Tineti-o tot asa, mi-ati inveselit dimineata! Era sa ma innec cu cafeaua!

Edited by rellyc, 21 September 2005 - 08:26.


#57
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005

glumetu, on Sep 21 2005, 08:22, said:

blitz_g: vezi ca "macro cu... cu..." iese numai pe modul full-manual  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

habar nu am ce inseamna asta ...si nu vrea nimeni sa-mi spuna vezi ce rai sunt astia  :)))

#58
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005

rellyc, on Sep 21 2005, 08:25, said:

Da copilash, nu am luat decat 9.50 la BAC "acum 50 de ani" si am intrat in primii 10 la medicina... Asta e pedeapsa pentru a nu fi fost "cool" dupa criteriile tale in liceu.

<{POST_SNAPBACK}>

Am zic eu ca esti gheek...:))

#59
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005
"zis" era cuvantul dar n mia nimresc tasltele....care este

#60
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
moshule, inteleptule.... daca ai fi citit de ceva vreme forumul asta, sa vezi cine il populeaza, cine isi da cu parerea, ce sfaturi poti primi de la fiecare in parte iti dadeai seama ca era mai bine sa taci ca filozof ramaneai. da si tu search-uri, intereseaza-te mai intai, nu asa sa-ti bagam mura-n gura. citeste, fa o formulare mai dragutza si vei fi ajutat.

toti vrem sa fim doctori intr-ale fotografiei, dar noi cel putin muncim pentru asta. uite... noi facem iesiri saptamanale pt. fotografiat si iti pot spune ca ai ce sa inveti.

pana atunci schimba-ti nickul ca nu vei primi decat o atitudine la fel de 'oatza ca si a ta.

reinventeaza-te si vei fi bagat in seama. pana atunci spor la citit si nu te mai lua in gura cu lumea de aici, in primul rand ca nu e frumos, in al doilea pari un tembel.

#61
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004

Chukx, on Sep 21 2005, 09:16, said:

Am dat bacul ba si probabil am luat si nota mai mare decat ai luat tu acum 50 de ani.

<{POST_SNAPBACK}>



Chukx, on Sep 21 2005, 09:27, said:

Am zic eu ca esti gheek...:))

<{POST_SNAPBACK}>



#62
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005
pfff .. ce oameni ...Eu am vbit frumos la inceput Da' daca voi nu stiti decat sa luati lumea peste picior ...ce sa fac....

#63
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
Chukx tata, lasa aciditatile ca nu tin aici, ia frumos siteurile de fotografie la rand si mai invata inainte sa postezi aberatii aici. Nu e frumos ce faci.  :nonobad:
Cat despre pozele tale, scuza-ma dar sunt facute din tren ? Ca doar asa se explica...cat despre cat de "artistice" sunt cred ca mai bine te apuci de desenat...desen tehnic i mean, ca poate acolo stai mai bine.
Mai ai multe de invatat inainte sa dai cu gura mai bine ia lectii de la altii mai experimentati ca tine. Iti recomand www.badorgood.com ca sa te edifici ce inseamna fotografie nu poze.

Have a nice day. ;)

#64
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Da' poze din astea cu tine dezbracat pana la brau mai ai? Una cand iti incoredezi bicepsii si pectoralii? Sau una in costum, fara cravata, cu gulerele si manecile peste haina si cu pantofi albi? Esti f. fotogenic, cu sprancenele alea brunete unite, cu parul ala valvoi, cu barba aia sexy nerasa de 2 zile. Ce mai. Esti demential. O sa ajungi un al doilea Hennesey. Ai talent al desen, ai fost popular in liceu, ai luat bacu cu nota mare si ai aparat foto. Deci ai un potential enorm.

Vad ca ai webcam? Faci si cyber? Sau te satisface doar playboy-ul?

Edited by mr.fred, 21 September 2005 - 08:41.


#65
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005

Chukx, on Sep 21 2005, 08:32, said:

pfff .. ce oameni ...Eu am vbit frumos la inceput Da' daca voi nu stiti decat sa luati lumea peste picior ...ce sa fac....

<{POST_SNAPBACK}>

... sa incepi sa iei si tu lumea peste picior (cum ai si facut de altfel) :nonobad:

Edited by piccolino, 21 September 2005 - 08:39.


#66
rellyc

rellyc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 08.06.2005

Chukx, on Sep 21 2005, 08:27, said:

Am zic eu ca esti gheek...:))

<{POST_SNAPBACK}>


:coolspeak: Ai dat BAC-ul la engleza? Se scrie geek nu gheek.
Daca m-ai cunoaste ti-ai da seama cat de mult te inseli. Nu trebuie musai sa fii geek ca sa inveti bine si sa te realizezi. Asa ca, ciocu' mic si joc de glezne. Vorba cuiva, schimba nick-ul ca vei fi luat in balon urat de tot din cauza acestui thread.
Daca te-ai fi uitat cat de cat pe alte threaduri ai fi vazut cine sunt cei care iti raspund. Unii dintre ei (eu nu ma numar, inca sunt in etapa de invatare si experimentare) sunt fotografi respectabili cu experienta si viziuni foarte frumoase. Eu regret amarnic ca nu sunt din Bucuresti sa pot iesi cu ei. Am incercat cu AvantGarde sa initiem ceva asemanator pe un forum din Iasi, sa organizam si niste iesiri dar fara prea mare succes...
:nonobad:

#67
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005
bine ...bine ...am sa-mi schimb nick-ul ...sper sa nu ma recunoasteti...va urasc pe toti...mi-ati distrus cariera de fotograf...pfff.ce oameni.!!!Ma retrag de pe softpedia .... :X

#68
geea

geea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 15.04.2004
Lasa mai Chukx, nu te enerva pe baietii astia. Ii cunosc eu, sunt cam frustrati; si daca i-ai vedea ai intelege si de ce. Mai ales cand apare cineva cu un avatar ca al tau. :inlove: Te duci la sala, nu? Ca se vede. :blush: Ce sa zic, era si timpul sa apara cineva frumos pe aria foto. Ca vorba bancului, destepti avem destui. Poate vii si la mitingurile noastre in viitor. :blush: Fetele de pe forum ar fi incantate sa te cunoasca.

#69
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005

Chukx, on Sep 21 2005, 09:50, said:

bine ...bine ...am sa-mi schimb nick-ul ...sper sa nu ma recunoasteti...va urasc pe toti...mi-ati distrus cariera de fotograf...pfff.ce oameni.!!!Ma retrag de pe softpedia .... :X

<{POST_SNAPBACK}>


:coolspeak:
cariera de fotograf nu asa se face...arunci niste poze pe un site si gata...esti fotograf...poate doar pozar...crezi ca noi nu invatam continuu ? si eu sunt pe la inceputuri dar macar prima mea poza ca nu pot sa o numesc altfel a avut o tema, o idee, un continut si calitate...nu am miscat-o cum ai facut tu. Adevarul adevarat e ca nu oricine poate sa faca fotografie...aici trebuie talent. Picasso sau Da Vinci crezi ca au pictat din prima ceva nemaintalnit ? Ei bine nu, dar cel putin aveau talent si tot exersand si invatand au ajuns sa fie recunoscuti in intreaga lume...post mortem dar asta e...cred ca la fel ar trebui sa faci si tu. :D

#70
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005
who? what?....ce ziceti voi aici ca ne eram atent...eram prea ocupat sa-mi faram aparatul foto...Oare mai au loc pe forumul culinar????...Sau poate ash putea sa devin...muncitor necalificat in contructzii...stiu si eu...suna artistic nu?....adika...n-ar fi chiar asa rau...nu?....oricum fotograf nu ma mai fac...

#71
ambvision

ambvision

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.04.2005
@Chukx: daca vrei sa te axezi pe fotografie comerciala, vorbeste cu romanoforte, tocmai a pus niste fotografii geniale cu niste adidasi  ;)  Omu le are (si fara suparare) mai bine ca tine !
Link

#72
Chukx

Chukx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.09.2005
are cineva un ciocan? Nu se sspargge chestia asta......asa...gata

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate