Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Poveste de ...amor

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

View PostIoanaQ, on 13th July 2011, 00:29, said:

Insa nu am considerat-o plictisitoare. Si nu imi dau seama cum m-am sabotat sau de ce.

Ce incercam eu sa spun e ca multe femei nu sunt multumite de relatiile absolute normale pe care le au si tind sa le abandoneze in favoarea unor relatii fantasmagorice.

#20
roua

roua

    Purtam marea in buzunarul de la piept.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,901
  • Înscris: 05.11.2006

View PostIoanaQ, on 13th July 2011, 00:49, said:

Expresia "relatie ok" am folosit-o ca raspuns pentru Thomas- (care de fapt a folosit aceasta expresie prima data:)  ). Am aproape 32 de ani si da, am avut relatii frumoase (si cea de acum are frumusetea ei, intr-un fel).

Cand am spus "ok"  ma gandeam la o relatie in care imposibilul sa nu fie amintit. ;)

Daca in cea care te nemultumeste in fapt gasesti si frumusete ar fi poate util sa te intrebi cum arata pentru tine o relatie frumoasa?

#21
IoanaQ

IoanaQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 12.07.2011

View Postroua, on 12th July 2011, 23:55, said:

Cand am spus "ok"  ma gandeam la o relatie in care imposibilul sa nu fie amintit. ;)

Daca in cea care te nemultumeste in fapt gasesti si frumusete ar fi poate util sa te intrebi cum arata pentru tine o relatie frumoasa?

Sunt oarecum frustrata de faptul ca nu ne mai intalnim. Dar cand ne intalneam era ok. O relatie normala, in care te bucuri de prezenta celuilalt.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate