Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Divani&Sofa

Caut software antic Kasperski Ant...

Intrebare despre ppc (fostul enel)

Radiator spart? Pierdere freon - ...
 Grafice Tesla model Y LR

Sfat achizitie lumini DSLR

Sfat cumparare moneda de aur

Daca am un filet stricat la fuzet...
 Transferurile de active intre bro...

Solutie amenajare interior apartm...

Probleme priza carlig de remorcare

UST.FR vs NQSE.DE (ETF pe Nasdaq)
 Autoturismele BMW nu semnalizeaza...

Reparatie VFD

ETF termen lung VWCE vs VUAA.

Doua cabluri, o priza
 

Setari TV

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Valutzu32

Valutzu32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 08.05.2011
Salut!
Am si eu nevoie de putin ajutor... am conectat TV-ul la pc... si nu mi se vede clar...  albul il face un roz.. si negru un gri... nu se vede frumos deloc... am conectat prin cablu asemanator  PC-monitor... numai ca este mai lung...
Am o placa video Nvidia GeForce 9800 GT 1GB/256BIT
Si tv LG...(LCD)
Ce as putea sa ii fac...  sa pot vedea si eu filmele...clar? si nu am folosit nici un program...

#2
robbie_ro

robbie_ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 24.08.2004
Am o vaga impresie ca este de la calitatea indoielnica a cablului folosit de tine. Daca utilizezi cablul de la monitor (mai scurt) face la fel?

#3
Valutzu32

Valutzu32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 08.05.2011
Nu am  cablu mai scurt...doar cel pe care il folosesc la monitor... dar asta inseamna sa mut unitatea centrala mai aproape de pc...
si daca mut unitatea aduce dupa sine unele dezavantaje... de ex eu am  combina pe  birou... si cablu care leaga combina de unitate nu este asa lung...

#4
costidraghia

costidraghia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 12.01.2009
Palca video are o singura iesire, VGA?
Nu are cumva si DVI sau HDMI?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate