Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa porti botnita la ...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

URGENTA, am dat teapa

- - - - -
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#91
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,546
  • Înscris: 17.04.2006

View PostVlad7702, on 11th June 2011, 06:08, said:

Multumesc celor ce chiar au dorit sa ma ajute cand am avut nevoie, cat despre cei ce isi doreau ca eu sa intru la Parnaie, LUATI LA CIOC FRAIERILOR, EU NU VOI INTRA NICIUNDE DEOARECE AM SCAPAT CAT DESPRE VOI, Sa stiti ca Dumnezeu nu doarme ati ales sa nu ma ajutati si sa ma jigniti, Dumnezeu ii va recompensa pe cei care mau ajutat iar VOI VETI VIZITA IADUL!! Iar cum a spus un User de pe aici "Va voi arunca Chiftele cu prastia" in ceaunul cu LAVA. Ma bucur ca totul sa terminat, daca nu existau Teparii nu ajungeam eu aici si aveam si acum banii in buzunar.

La cat esti de prost te prind ei la urmatoarea "TEAPA".

#92
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006

Quote

Dumnezeu nu doarme ati ales sa nu ma ajutati si sa ma jigniti, Dumnezeu ii va recompensa pe cei care mau ajutat iar VOI VETI VIZITA IADUL!!

Si ce te face sa crezi ca God te sustine? :lol: :roflmao:  
Esti fisu'? Imi pare rau sa te anunt dar God nu era roman ca sa mearga aia cu: "Stiti, tata e Dumnezeu..."

Edited by mateiuli, 11 June 2011 - 10:08.


#93
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
il suni frumos pe respectivul, ii zici ca esti copil, ca ai furat banii parintilor sa-ti iei telefon, ca ti-ai luat teapa, ca ti-a fost mai frica de bataie decat de puscarie, il implori sa-ti primeasca banii si ii lasi si telefonul si implorara-l sa-si retraga plangerea pe motiv ca a fost o neintelegere.

#94
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Omu' a experimentat si el pentru prima oara beneficiile capitalismului si voi va luati de el si-l speriati cu bulaul,pai e frumos ?

#95
Vlad7702

Vlad7702

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.07.2010

View PostHighlander91, on 11th June 2011, 10:39, said:

Daca e sa te prinda te calca mascatii cand ai pus mana pe bani fiind insemnati. Dupa nu, nu au suficiente probe! Insa ala daca ameninta inseamna ca e prost. Pana acum era deja la procuror.
Sfatul meu e sa ii dai teapa linistit! si sa mai dai, ca gutani pusi pe chilipir gasesti, si politia... praaaf. Eu zic sa nu ii mai trimiti nici replica, ci 2-3 cartofi!

Am vrut sa fiu si eu un bun cetatea, sa ajut politia la prinderea unui mameluc cu premiile la cartela Cosmortem. Militienii nici nu au vrut sa colaboreze... sper sa se aleaga cu capul spart de infractori!


Cum adica? Nu imi va face nimic? Vreau sa fii sincer, te rog frumos, ori tu imi spui ca nu imi face nimic dar de fapt imi face... Te rog frumos sa fii sincer!

View Postundercoverbrother, on 11th June 2011, 12:03, said:

il suni frumos pe respectivul, ii zici ca esti copil, ca ai furat banii parintilor sa-ti iei telefon, ca ti-ai luat teapa, ca ti-a fost mai frica de bataie decat de puscarie, il implori sa-ti primeasca banii si ii lasi si telefonul si implorara-l sa-si retraga plangerea pe motiv ca a fost o neintelegere.


Oare chiar a facut plangere? Eu nu stiu prea multe acum, am vorbit cu el pe Messenger si a spus ca am termen pana Miercuri sa ii dau banii inapoi altfel va veni Politia la mine, este adevarat? Eu nu stiu prea multe dar nu au nevoie de dovezi ca sa ma acuze? Pozele cu telefonul le-am sters, nu mai am nimic daca este rup si chitanta de la Posta, iar in rest am vorbit la telefon si pe Messenger, dar colegii imi spun ca conversatia de pe Messenger nu se ia in considerare deoarece poate fi modificata, te rog frumos sa ma sfatuiesti!

#96
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Bai frate,da' inainte sa va apucati de destia informati-va putin macar.

Pozele degeaba le-ai sters tu,daca se face ancheta iti ia politia pc-ul si se recupereaza orice de pe el,orice ai sters.Chitantele se emit in dublu exemplar,una a ramas si la posta.Posta/Curierul prin care ai trimis coletul la o eventuala ancheta furnizeaza toate informatiile,inainte sa expediezi coletul ai completat o fisa,apare si pe colet,cu numele adresa expeditorului adica a ta etc.

Stiind adresa ta mai e o posibilitate sa te trezesti cu el personal la usa.

#97
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,108
  • Înscris: 07.07.2006
Fa schimbul inapoi si invata-te minte. Nu e cazul de pirnaie sau alte belele, destul sa inveti ceva din intimplarea asta.

#98
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 17:39, said:

Zilele astea am incercat sa dau teapa cuiva din Satu Mare cu un IPhone 4G Replica(Chinezarie), si mi-a spus pe Messenger ca a anuntat politia. Ce se intampla acum? Ce voi face? Va rog frumos sa nu incepeti sa criticati sa sunt prost sau de astea deoarece abia acum mi-am dat si eu seama, am nevoie de ajutor nu de critici! Va multumesc!!
ti-ai dat seama ca esti prost sau ca ai dat teapa fara sa vrei.

#99
ady1981

ady1981

    Numai o minte diabolica mai poate crede in dreptate. in Romania&

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,466
  • Înscris: 11.11.2009

View PostVlad7702, on 11th June 2011, 05:08, said:

Multumesc celor ce chiar au dorit sa ma ajute cand am avut nevoie, cat despre cei ce isi doreau ca eu sa intru la Parnaie, LUATI LA CIOC FRAIERILOR, EU NU VOI INTRA NICIUNDE DEOARECE AM SCAPAT CAT DESPRE VOI, Sa stiti ca Dumnezeu nu doarme ati ales sa nu ma ajutati si sa ma jigniti, Dumnezeu ii va recompensa pe cei care mau ajutat iar VOI VETI VIZITA IADUL!! Iar cum a spus un User de pe aici "Va voi arunca Chiftele cu prastia" in ceaunul cu LAVA. Ma bucur ca totul sa terminat, daca nu existau Teparii nu ajungeam eu aici si aveam si acum banii in buzunar.


Cat tupeu jegos, pot avea aceste javre imputite, Auzi la el, am dat teapa dar nu vreau sa am treaba cu politia,

Acum sa iti spun, pe fata, In privinta politiei poti sta linistit,, nu iti vor face nimic, Dar poate acel om, isi permite sa platesaca, niste recuperatorimimoldoveni, sa.si recupereze bani, sau cel putin sa dispari tu de pe fata pamantului,

Asta este autojustitia. pentru ca cei care ar trebui sa se ocupe de asta va protejeaza, Eu am luat o teapa de 500 euro, si nu fac nimic, apai la 3mil. lei,Eu sper din tot sufletul ca cei tepuiti de voi, sa.si infinteze o trupa de recuperare, pentru a disparea de pe fata pamantului, Moldoveni pentru 1000 de euro fac minini,

Edited by ady1981, 11 June 2011 - 13:04.


#100
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
da' ma-ta ce zice? ii place ce fiu are? sau ea te-a invatat?

#101
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
De la...

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 18:10, said:

Va rog frumos. Imi este foarte frica, am doar 15 ani, nu vreau sa ajung cu Politia, daca este nu mai ridic banii de la Posta si ii las sa ii trimita inapoi. Va rog nu mai criticati si ajutati-ma sa repar totul.

View PostVlad7702, on 10th June 2011, 18:30, said:

Nu mai fac nimic!!

Ajunge la...

View PostVlad7702, on 11th June 2011, 06:08, said:

LUATI LA CIOC FRAIERILOR, EU NU VOI INTRA NICIUNDE DEOARECE AM SCAPAT CAT DESPRE VOI, [...] VOI VETI VIZITA IADUL!! [...]"Va voi arunca Chiftele cu prastia" in ceaunul cu LAVA.

Eu zic ca viata de "afacerist" abia acum incepe! :naughty:

View Postalex-softpedia, on 11th June 2011, 13:01, said:

Pozele degeaba le-ai sters tu,daca se face ancheta iti ia politia pc-ul si se recupereaza orice de pe el,orice ai sters.Chitantele se emit in dublu exemplar,una a ramas si la posta.Posta/Curierul prin care ai trimis coletul la o eventuala ancheta furnizeaza toate informatiile,inainte sa expediezi coletul ai completat o fisa,apare si pe colet,cu numele adresa expeditorului adica a ta etc.

Stiind adresa ta mai e o posibilitate sa te trezesti cu el personal la usa.
Confirm!


In alta ordine de idei copilu' a trait o experienta, pe care sa speram ca nu o va mai repeta. Pe de alta parte parca merita tepuit si el si ala de la Satu Mare. Auzi IPhone la 300 si respectiv 500 lei. Aici trebuie observat ca Vlad nu numai ca a incercat sa isi recupereze paguba 300 lei, ba chiar a vrut sa obtina si ceva profit :naughty:

#102
xxz

xxz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 21.01.2010

View Postrasistu, on 11th June 2011, 14:22, said:

da' ma-ta ce zice? ii place ce fiu are? sau ea te-a invatat?

+1

#103
Vlad7702

Vlad7702

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.07.2010

View Postady1981, on 11th June 2011, 14:04, said:

Cat tupeu jegos, pot avea aceste javre imputite, Auzi la el, am dat teapa dar nu vreau sa am treaba cu politia,

Acum sa iti spun, pe fata, In privinta politiei poti sta linistit,, nu iti vor face nimic, Dar poate acel om, isi permite sa platesaca, niste recuperatorimimoldoveni, sa.si recupereze bani, sau cel putin sa dispari tu de pe fata pamantului,

Asta este autojustitia. pentru ca cei care ar trebui sa se ocupe de asta va protejeaza, Eu am luat o teapa de 500 euro, si nu fac nimic, apai la 3mil. lei,Eu sper din tot sufletul ca cei tepuiti de voi, sa.si infinteze o trupa de recuperare, pentru a disparea de pe fata pamantului, Moldoveni pentru 1000 de euro fac minini,


Cum adica sa stau linistit in privinta Politiei? Te rog sa fii sincer...

#104
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
ai grija ca treaba e nasoala
pt o chestie deasta un vecin din bloc deja serveste 5 ani
dar pe buna purtare poate sa iasa la jumate
deja a facut aproape un an

#105
Vlad7702

Vlad7702

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.07.2010
Pana la urma ce fac? Ma prinde Politia sau nu?

#106
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
E posibil sa ai probleme daca iti face ala plangere.

#107
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Vezi ca poate se autosesizeaza careva si cere moderatorilor sa ii furnizeze ip-ul tau,cu o mica interventie la rds te ia ca din pusca, poate nici nu mai apuci sa-l vezi pe Oreste asta seara.

Edited by alex-softpedia, 11 June 2011 - 18:14.


#108
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
daca esti din valcea (sper ca am inteles bine) s-ar putea sa ai probleme mai mari decat dacaerai din alta parte. asta pentru ca la voi fraudele de genul asta sunt mult mai multe decat in alte parti si e si politia presata cumva sa tina fenomenul cat de cat sub control.

tu ce zici? or sa se ia de  
aia care fura sute de mii pe ebay, care se conecteaza doar la hotspoturi publice cu laptopuri sh de care scapa imediat dupa aia si poate si cotizeaza gros unde trebuie
sau de tine care lasi totul in urma pe net de le vine foarte usor sa dea de tine plus ca ies si ei bine cand te scot in fata, sa vada lumea ca lupta cu fraudele pe net?

Edited by undercoverbrother, 11 June 2011 - 18:28.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate