Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

T-Mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
188 replies to this topic

#19
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011

View Postcrytl95, on 8th April 2011, 21:55, said:

Zvonuri sunt tot timpul, si noi stim de ele. Important este ca nu ai dat search, sa vezi ca mai sunt vreo 2 subiecte deschise.
Am dat search. Mi s-a parut corect sa aduc acest subiect in prim-plan avand in vedere schimbarile din ultima vreme.

View Postkmeleonu3, on 8th April 2011, 22:01, said:

In care din sediile lor? Astia nici nu au fuzionat cu Romtelecom si voi vorbiti de dastea? Mai e pana atunci.
Deocamdata doar administreaza, se documeteaza si isi fac strategia. Nu e chiar asa de simpla treaba.
Ma refeream la strategie nu la ceva vizibil.

#20
radu1755

radu1755

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 07.03.2011
Pana in Paste se va lansa magazinul online T Mobile din Romania.!

http://grecku.ro/201...ine-in-romania/

#21
_zenith_

_zenith_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 08.04.2009

View PostNeuroleptic, on 8th April 2011, 22:29, said:

Odata cu achizitia de catre Deutsche Telekom a 25% plus o actiune din OTE, germanii pregatesc schimbarea identitatii diviziei de telefonie mobila a grecilor, Cosmote, prima tara vizata fiind Romania, declara pentru BizCity surse apropiate grupului grec.
.........
articolul asta nu are decat vreo 3 ani

#22
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011

View Post_zenith_, on 9th April 2011, 16:44, said:

articolul asta nu are decat vreo 3 ani
Stiu. Vroiam sa aflu daca mai stiti lucruri noi.

#23
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,729
  • Înscris: 14.10.2004
Parca in SUA au vandut pe o suma maaare?

Acum nu stiu ce sa zic, dar parca avem asteptari prea mari de la tot ce este nemtesc.
Nu neg ca neamtul nu este neamt, dar atentie, nu vin aici sa "arunce" in noi cu oferte de-ti taie respiatia.
Vin sa faca profit, ca doar nu sunt societate de binefacere.

#24
t0rrent

t0rrent

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 13.01.2007
Schimbarile sunt in curs intern dar stilul in care se misca nu ma face sa cred ca se va face rebranding prea curand. Mai sunt multe chestii de facut intern pana sa se ajunga la asa ceva. Schimbarile sunt in curs incet incet dar dupa mine, va mai dura.

Edited by t0rrent, 09 April 2011 - 22:52.


#25
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011

View Postt0rrent, on 9th April 2011, 22:52, said:

Schimbarile sunt in curs intern dar stilul in care se misca nu ma face sa cred ca se va face rebranding prea curand. Mai sunt multe chestii de facut intern pana sa se ajunga la asa ceva. Schimbarile sunt in curs incet incet dar dupa mine, va mai dura.
Stii ceva din interior?

#26
gekkado

gekkado

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 25.09.2007
Eu cred ca rebrandingul a inceput cu frog. Prea e mov. Acum, acelasi mov apare tot mai des prin reclame si prin pliantele de la germanos, internity etc.  ;)

#27
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,994
  • Înscris: 10.06.2008
Daca vrei sa cumperi 2 produse identice, facute in aceeasi fabrica, dar cu nume diferite, deseori se intampla ca pe unul sa platesti mai mult, pentru simplu motiv ca poarta sigla unui brand cunoscut.... frica imi este ca la fel vom pati si cu T-Mobile: vom plati in plus pentru un nume.

#28
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011

View Postjoystick, on 10th April 2011, 20:14, said:

Daca vrei sa cumperi 2 produse identice, facute in aceeasi fabrica, dar cu nume diferite, deseori se intampla ca pe unul sa platesti mai mult, pentru simplu motiv ca poarta sigla unui brand cunoscut.... frica imi este ca la fel vom pati si cu T-Mobile: vom plati in plus pentru un nume.
Dar si pentru calitate mai buna. Nu pot sa lase infrastructura Cosmote asa.

#29
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
Poate odata cu T-Mobile vom avea 3G/4G national. :rolleyes:

#30
dnnydemon

dnnydemon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 23.09.2006

View PostGabyyy93, on 10th April 2011, 21:40, said:

Poate odata cu T-Mobile vom avea 3G/4G national. :rolleyes:
Doar vise...

#31
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009

View Postiuliandeaconu, on 10th April 2011, 20:26, said:

Dar si pentru calitate mai buna. Nu pot sa lase infrastructura Cosmote asa.

lol, dar ce crezi ca o sa faca nemtii? o sa caseze tot si o sa puna echipamente nemtesti? :lol:

#32
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
in germania tmobile si vodafone sunt cei mai scumpi

mult prea scumpi fata de eplus sau o2


mai sunt si alti provideri, dar care folosesc retelele celor de mai sus si sunt mai ieftini


in germania tmobile are cea mai buna retea, foarte buna, dar f scumpa


eu sper sa nu se aplice tarifele gen germania, dar nu o sa se intample ca atunci vor pierde tot. cosmote, in parerea mea este o retea de tranzit, pe care o are mai toata lumea, dar ca o optiune de al doilea nr



la ce zicea cineva mai sus, eu am auzit, nu dati cu parul, ca reteaua cosmo este mult mai buna decat orange sau voda, unde? nus, ca mie imi pica mereu

#33
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011

View PostGabyyy93, on 10th April 2011, 21:40, said:

Poate odata cu T-Mobile vom avea 3G/4G national. :rolleyes:
Nu e exclus. Poate se va intampla,dar nu in 2011.

View Postobuzul, on 11th April 2011, 11:33, said:

lol, dar ce crezi ca o sa faca nemtii? o sa caseze tot si o sa puna echipamente nemtesti? :lol:
Nu,dar pot sa se axeze pe 3G. Astfel compresia pe 2G ar fi mai mica si reteaua ar fi echilibrata.

View Postshyck, on 11th April 2011, 15:08, said:

in germania tmobile si vodafone sunt cei mai scumpi

mult prea scumpi fata de eplus sau o2


mai sunt si alti provideri, dar care folosesc retelele celor de mai sus si sunt mai ieftini


in germania tmobile are cea mai buna retea, foarte buna, dar f scumpa


eu sper sa nu se aplice tarifele gen germania, dar nu o sa se intample ca atunci vor pierde tot. cosmote, in parerea mea este o retea de tranzit, pe care o are mai toata lumea, dar ca o optiune de al doilea nr



la ce zicea cineva mai sus, eu am auzit, nu dati cu parul, ca reteaua cosmo este mult mai buna decat orange sau voda, unde? nus, ca mie imi pica mereu
Chiar tu ai recunoscut ca au cea mai buna retea. Plus ca,daca nu storc bani din tara mama,atunci de unde?

#34
crytl95

crytl95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 31.08.2010
Toti cei care investesc intr-o tara straina lor, se adapteaza la bugetul respectivei tari. Aveti in cap numai fantezii cu curcubee, gen 4G... 4G o sa avem in 2013.

#35
lepov

lepov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 464
  • Înscris: 12.07.2005
Mi se pare mie sau topicul asta se doreste un fel de teaser? Initiatorul ba stie ceva "de pe surse", ba invita insiderii sa confirme, ba provoaca la discutii/impresii, totul intr-un mod pseudo curios/cunoscator/inocent.

#36
recl-sr

recl-sr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 17.04.2009
de venit clar or sa vina www.t-mobile.ro , domeniul este achizitionat si redirectioneaza catre www.t-mobile.de

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate