Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...
 Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...
 Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...
 Probleme baterie monde 3

Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror
 

Serviciul de video call a la Cosmote

- - - - -
  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#91
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,987
  • Înscris: 10.06.2008
Bine, acum cu faptul ca te aude toata lumea...poti de exemplu sa folosesti un kit handsfree.

@Prigonius
este in natura noastra, a oamenilor sa nu fim niciodata multumiti. Si asta este bine, pentru ca altfel nu ar mai exista progres de nici un fel.

Si mie mi se pare ca atunci cand folosesti videotelefonia iti pierzi din intimitate. Poate ca esti in pijamale, poate ca esti la dus. Depinde cine te suna. Daca ma suna seful sau colegii de munca...nu am nici o retinere sa le rasund daca ma suna voce chiar si cand fac baie. Daca ar suna video...probabil ca nu as raspunde nimanui. Este o incalcare a intimitatii...voita ce-i drept!

#92
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 08.09.2006

View PostPrigonius, on 30th December 2010, 20:26, said:

Ciudat, oare cum isi dau unii seama daca este sau nu folosit serviciul asta...au ashea, un feeling sau au un contor acasa care le arata treaba asta?
It's a mistery....
Prigonius (fara video!)
Prigonius tata, omul a spus ca nu-l foloseste el personal, nu restul lumii, da' chiar asa, tu ai acces la date de unde rezulta altceva?
In loc de o optiune de date, asteptata de foarte multi, ati lansat video call, fara succes nicaieri in Europa. Niste studii sociale aratau ca numai asiaticii au o cultura bazata pe imagini la care se potriveste si serviciul asta.
Si mai lasa, tata, tonul asta de atoatestiuitor, ca lumea nu asteapta raspuns de la tine, schimba doar pareri pe un forum liber...

#93
Prigonius

Prigonius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 15.04.2010

View Postlucext, on 31st December 2010, 19:13, said:

Prigonius tata, omul a spus ca nu-l foloseste el personal, nu restul lumii, da' chiar asa, tu ai acces la date de unde rezulta altceva?
In loc de o optiune de date, asteptata de foarte multi, ati lansat video call, fara succes nicaieri in Europa. Niste studii sociale aratau ca numai asiaticii au o cultura bazata pe imagini la care se potriveste si serviciul asta.
Si mai lasa, tata, tonul asta de atoatestiuitor, ca lumea nu asteapta raspuns de la tine, schimba doar pareri pe un forum liber...

Fiule, ești iritat. Se apropie Revelionul și tu tot cu ficatul plin de fiere ai rămas.
Tocmai că nu are NIMENI date exacte. Eu nu am susținut că sunt mulți...doar am susținut că nu poate fi nimeni sigur că sunt f puțini.
Văd că împărtășim aceeași părere despre forum cu diferența că eu nu mă leg de stilul omului (dacă este decent desigur) Eu combat niște idei cu altele. Și lămuresc pe cel care cere lămuriri. Că ție nu-ți place și te simți prost , e problema ta. Eu nu am nimic cu tine.
Poți să mă ignori, chiar nu mă supăr.
Ținînd cont de limbajul sărac de care ai dat dovadă, chiar te rog să mă ignori. Ok?


Prigonius

#94
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 08.09.2006

View PostPrigonius, on 31st December 2010, 19:38, said:

Ținînd cont de limbajul sărac de care ai dat dovadă, chiar te rog să mă ignori. Ok?
Prigonius
Hai ma tata...
Nu mai bine decat sa te ignore lumea ne mai lasi putin cu concluziile pe care le tragi cu limbajul tau bogat?

#95
Prigonius

Prigonius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 15.04.2010

View Postlucext, on 1st January 2011, 09:26, said:

Hai ma tata...
Nu mai bine decat sa te ignore lumea ne mai lasi putin cu concluziile pe care le tragi cu limbajul tau bogat?

Off. Mda...văd că sunteți mulți..
Credeam că e forum nu Clubul Proastelor Maniere. Dar constat că se bulucește lumea.
Pari a fi genul care se enervează rău că cineva știe...că a rămas cu ceva din școală. Nu băteai cumva tocilarii în liceu? Ca să arăți că ești...jmecher?

Forumul e la liber. Cum eu îți pot suporta grobianismul și vulgaritatea, fă te rog un efort și acceptă că nu toți trebuie să fim ca tine.
Nu mai insista cu alte răspunsuri jignitoare. Merci.

Prigonius

PS. Nu "am lansat" nimic deși mi-aș fi dorit..... Nu ai mimerit.

Edited by Prigonius, 01 January 2011 - 09:53.


#96
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,642
  • Înscris: 21.07.2010

View Postlucext, on 31st December 2010, 19:13, said:

video call, fara succes nicaieri in Europa.
De ce oare?  :rolleyes:

#97
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
Suntem pe 1 februarie, pe cosmote.ro scrie ca pana pe 31 ianuarie poti folosi minutele de voce si pentru apeluri video, oare se mai prelungeste promotia? :rolleyes:

#98
degitel

degitel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 23.12.2010
S-a prelungit pana la 31 martie, desi au uitat sa actualizeze informatia pe site.

#99
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View PostGabyyy93, on 1st February 2011, 12:27, said:

Suntem pe 1 februarie, pe cosmote.ro scrie ca pana pe 31 ianuarie poti folosi minutele de voce si pentru apeluri video, oare se mai prelungeste promotia? :rolleyes:
SI oferta cu minutele din retea catre RTC s-a prelungit tot pana in  31 martie sper sa fie permanenta treaba

#100
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
o sursa se poate?

#101
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View Postvladc, on 1st February 2011, 17:04, said:

o sursa se poate?
Apeluri video

http://www.cosmote.r...l...0&cid=20194

Minute in retea folosite catre RTC

http://www.cosmote.r...l...0&cid=20138

#102
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
multumesc.

mai sus se scria ca sunt prelungiri dar nu e pe site nimic, apoi tu ai zis ca exista prelungirile. am presupus ca sunt alte surse.

#103
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View Postvladc, on 1st February 2011, 17:31, said:

multumesc.

mai sus se scria ca sunt prelungiri dar nu e pe site nimic, apoi tu ai zis ca exista prelungirile. am presupus ca sunt alte surse.
Pentru putin

#104
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,929
  • Înscris: 01.01.2010

View Postkienny2003, on 1st February 2011, 17:33, said:

Pentru putin
Mesaj la cost cost control, scroll down...si acolo apare: pana la 31 martie, 2011, poti folosi minutele in retea si pentru apeluri in reteaua fixa, RTC...

x!

#105
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,642
  • Înscris: 21.07.2010
Vad ca s-a modificat pe site,de apeluri video spune ca pana pe 1 ianuarie. Deci putem suna pana in martie sau nu?

#106
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,642
  • Înscris: 21.07.2010
Stie cineva daca de luna viitoare vom mai putea suna video la tarif de voce?

#107
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,164
  • Înscris: 04.02.2011

View Postboy4ever, on 2nd January 2011, 01:50, said:

De ce oare?  :rolleyes:
De scump.

#108
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
Mai este valabila oferta conform careia minutele de apeluri video in COSMOTE se scad din minutele de voce? :rolleyes:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate