Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara
 Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...
 Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race

Recomandare fosa ecologica
 La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...
 

LG GD510

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#55
derutatu667

derutatu667

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,608
  • Înscris: 27.11.2007
azi s-a intors din service . Display nou, folie pe ecran. Functioneaza.

#56
eu_unul

eu_unul

    mason lvl 78

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,337
  • Înscris: 20.05.2008
Nu ma pricep la telefoane asa ca intrebarea mea poate suna ca fiint o intrebare tampita, daca fac un update de firmware se si deblocheaza telefonul?
De vreo cateva zile am telefonul asta, LG GD510, de la cosmote si sunt multumit de el, raportul calitate pret e optim. singura chestie deranjanta pana acum e fapptul ca trebuie sa il deblochez inainte de a raspunde la apel.

#57
Alexxx_2cute4you

Alexxx_2cute4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 16.09.2007
Nu e nevoie sa-l deblochezi , poti raspunde dupa tasta de sub display sau cand esti apelat ti apasat in centru display-ului(ai si un simbol sa-i zic asa)  si dai stanga/dreapta respectiv raspunde/respinge.  :peacefingers:

#58
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
Vreau sa-mi iau de Craciun un astfel de telefon.

Cel mai mult ma intereseaza:

-sa se auda...destul de tare muzica si daca se poate...CLAR
-sa mearga touch-ul cat de cat bine...adica...sa nu apas de 4-5 ori pe o optiune...
-ca orice telefon...sa pot fi sunata/sa pot suna

    Si....sunt fata....cred ca mi se potriveste:)

#59
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Dacă te interesează doar dpdv cantitativ, muzica se aude suficient de bine și tare. Din păcate, nu are difuzor dedicat. În rest, corespunde cerințelor. Plus că are o cameră bunicică, dar fără autofocus.

#60
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
Nu ma intereseaza asa de mult auto-focus...AAA...am uitat sa intreb...ARE BLITZ?...Multumesc:)

EDIT: Am vazut ca nu:(

Edited by iuli_iuly10, 02 December 2010 - 17:02.


#61
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
Stiu ca e cam off-topic...Dar as vrea sa cumpar acest telefon de la telefonultau.eu ...Credeti ca sunt de incredere?Ati cumparat vreodata ceva de la ei?...Mai multe detalii daca se poate:)

#62
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004

View Postiuli_iuly10, on 5th December 2010, 14:54, said:

Stiu ca e cam off-topic...Dar as vrea sa cumpar acest telefon de la telefonultau.eu ...Credeti ca sunt de incredere?Ati cumparat vreodata ceva de la ei?...Mai multe detalii daca se poate:)
cred ca prezinta mai putine riscuri emag unde e la pretul de 409,00 Lei

#63
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
Ai cumparat personal de acolo?...De ei nu am auzit asa de mult de aceea...

P.S.: Si pe TelefonulTau.eu este tot 409LEI doar ca mai treb. si taxa de transport:)

#64
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
emag sunt, într-adevăr, de încredere. Și nu doar atât, dar sunt uriași pe lângă ceilalți.

#65
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
Buuun...acum ma faceti confuza si ptr. alegerea mag. online de unde sa-l iau:((:(:(:(..:))

#66
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
iuli, ia-l de la emag. Garanția la ei e garanție. Dacă ai probleme (să sperăm că nu), vine curierul acasă și ți-l duce la ei, fără cheltuiala ta. Vezi, la ceilalți e la fel?

#67
iuli_iuly10

iuli_iuly10

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 245
  • Înscris: 27.03.2009
Bineee...o sa ma mai documentez si despre ei...:((...

#68
derutatu667

derutatu667

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,608
  • Înscris: 27.11.2007

View Postursamajor, on 8th December 2010, 16:28, said:

iuli, ia-l de la emag. Garanția la ei e garanție. Dacă ai probleme (să sperăm că nu), vine curierul acasă și ți-l duce la ei, fără cheltuiala ta. Vezi, la ceilalți e la fel?
La telefonultau.eu e la fel. Am cumparat chiar de la ei acest gd510, dupa 8 luni nu mai mergea touchscreenul. I-am chemat pe cei de la fan courier, le-am dat pachetul, plata la destinatie. Dupa o saptamana a venit  curierul si mi-a adus pachetul inapoi. Telefonul reparat, fara nici o cheltuiala  suplimentara ! Asta e parte buna.
Partea mai naspa e  ca...surpriza...iar s-a nu mai functioneaza touchscreenul ! De ieri nu mai merge ! Azi l-am trimis din nou in service prin curier...astept sa  se intoarca saptamana viitoare .
  Am eu ghinion de un exemplar cu probleme, sau Gd510 este mai..."sensibil" ?

#69
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004

View Postiuli_iuly10, on 8th December 2010, 15:26, said:

Ai cumparat personal de acolo?...De ei nu am auzit asa de mult de aceea...

P.S.: Si pe TelefonulTau.eu este tot 409LEI doar ca mai treb. si taxa de transport:)
daca in 30 zile nu esti multumita de el, il poti returna si primi banii inapoi fara sa te intrebe motivul...
iar la yourphone e mai ieftin decat la emag, cel putin varianta pink ce vreau eu sa o achizitionez si in plus spun ca au garantia la service-ul lg romania.

Edited by vad, 10 December 2010 - 12:43.


#70
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004
dintre cei ce il aveti cat va tine bateria si daca are aplicatie pentru a arata starea vremii...ca nu reusesc sa imi dau seama din prezentari

#71
derutatu667

derutatu667

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,608
  • Înscris: 27.11.2007
Chiar am ghinion  :( ! Iar s-a defectat touchscreen-ul !! A treia oara in mai putin de 4 luni! Acelasi defect !! Il trimit din nou in garantie...fac si o cerere sa mi-l schimbe ! Cu un alt model de telefon! Sau macar cu un alt exemplar de gd510 ! Sau restituirea banilor...oare accepta ?

Edited by derutatu667, 10 January 2011 - 12:05.


#72
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Dubios. Al nevesti-mii la cât e de frecat de ea și de fiică-mea, mi-e și milă săracul de el. Și n-are nimic.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate