Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie house veche aprox 2011

Cum va arata viitorul?

Saptamana de lucru de sase zile i...

Pareri Kadjar sau alternative
 Slovacia / Kosice

Spatiu stocare aproape plin

Recomandare aer conditionat 9000 ...

Cum v-ati apucat de editare foto?
 Problema unezeala grinda de lemn ...

Intrebare hdmi laptop lenovo

Fezabilitate - Adaugare microinve...

Hard disk extern SSD, A92
 Parere cartier Uverturii/Virtutii...

inmatriculare autoturism reprezen...

2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar
 

OFERTE RETENTIE

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
17627 replies to this topic

#17623
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,256
  • Înscris: 07.08.2003
La fel si in cazul meu in luna aprilie: nici o oferta de la VDF la cererea de portare in Yoxo. Pana la urma am portat in Telekom.

#17624
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,094
  • Înscris: 27.09.2005

View Postvaliratza, on 14 iunie 2024 - 20:35, said:

Sunt activate. Din ce am vazut mai sus, trebuia sa primesc sms ca cererea de portare a fost primita/inregistrata, eu nu am primit nimic. Poate imi trimit mai aproape de data de portare (01.07.2024)

Nu se primeste sms.
Ce ai incercat sa portezi?prepay sau abo?
daca e prepay, ai vreo oferta speciala pe acel sim ?

#17625
valiratza

valiratza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.01.2008

 lucianteo6, on 16 iunie 2024 - 12:56, said:



Nu se primeste sms.
Ce ai incercat sa portezi?prepay sau abo?
daca e prepay, ai vreo oferta speciala pe acel sim ?
Prepay, oferta 6, cu extraoptiune cu net nelimitat la 20 de zile
A fost abonament pana acum aproape 2 ani, daca conteaza..

#17626
DjScorpyon

DjScorpyon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 781
  • Înscris: 14.08.2007
Min/SMS nationale nelimitate,trafic national date nelimitat la viteza 5G,600 minute internationale mobil si fix catre SEE,permite si roaming: 3.35GB  si min nelimitate in SEE, , fara perioada contractuala la 3 euro,TVA inclus3 luni de abonament gratuit.

Primit ca raspuns la portarea de la ab in yoxo.

#17627
correras

correras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 13.09.2008
Idem și la mine, doar că eu am ales Red 9 national la 2 euro cu primele 3 luni gratuite și 250 SMS national, 250 minute către SEE, 125GB. Mai mult decât suficient pentru mine. Mai am și Red 35 la 1 euro.

#17628
Antonio05

Antonio05

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 15.08.2020
Am făcut portare în Yoxo, de pe cartelă, și, imediat am primit sms-ul următor:
“Salut! Ai activat Oferta Nationala 2, gratuita in primele 2 luni, si ai urmatoarele beneficii: 200.000 MB + 2.000 Minute/SMS nationale/minute Spania, Italia and Moldova (din care 300 minute internationale fix&mobil) + Nelimitat in retea, valabila 28 zile. Afla destinatiile catre care poti folosi minutele internationale si alte detalii pe www.vodafone.ro/cartela. Daca nu doresti sa pastrezi aceasta oferta, trimite SMS gratuit cu textul CREDIT la 579 inainte de a consuma din beneficii si iti vom returna creditul. Pentru acces roaming, activeaza o oferta cu beneficii disponibile si in roaming SEE. Activarea unei oferte cu roaming conduce automat la dezactivarea ofertelor nationale de pe cont, ele fiind incompatibile.”

Exact asta așteptam! Mă săturasem de opțiunea de 6 euro națională, din care nu consum atât de multe minute, cât net, și la care plăteam și 39 de lei/lună, chiar dacă încarc mereu, din MyVDF.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate