Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Salariile romanilor urca la cer

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?
 

Andronic a dat în judecată PNL

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
melikeit

melikeit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 30.05.2008
Culmea e ca dupa asta am vazut ca omul a inceput sa ii atace pe penelei, desi pana acum era cu tunul pe pedelei. Deontologie? :lol:


Quote

Fostul consultant politic al liberalilor, Dan Andronic, a dat în judecată PNL, solicitând plata unei datorii de 160.000 de euro
.

“Ne-am adresat justiției pentru o datorie mai veche pe care am reeșalonat-o, însă nu am mai primit bani
în ultima perioadă”, ne-a declarat, ieri, Dan Andronic. El a precizat că acțiunea în instanță vizează “niște bani pe care firma i-a cheltuit și nu i-a recuperat de la PNL”. Andronic a susținut că, înainte de a ajunge în instanță, a adresat notificări secretariatului general al PNL, condus de Radu Stroe, pentru a obține o rezolvare pe cale amiabilă, dar nu a primit niciun răspuns.

Fostul secretar general al PNL, Dan Motreanu, a recunoscut existența datoriei și a precizat că este vorba de cheltuieli făcute de firma lui Dan Andronic în perioada referendumului pentru demiterea președintelui Traian Băsescu. “Noi am stabilit o reeșalonare a datoriei, până în 2010. Însă din luna decembrie 2008 nu am mai plătit în contul acestei datorii. Atunci aveam cheltuieli de campanie, ulterior au apărut alte probleme”, a precizat Motreanu.

Firma lui Andronic, Multimedia Political Communication, și-a încheiat colaborarea cu PNL la sfârșitul lui 2008.

http://www.evz.ro/ar...n-judecata-PNL/

#2
Delano

Delano

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,187
  • Înscris: 05.11.2006
Inca un topic de succes , deschis de catre romax. Ti-au promis ca te scot la aer ? :lol:

#3
melikeit

melikeit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 30.05.2008
dom'le in semnatura ta vad ca esti antipupincuristi. Pai andronic ce crezi ca a facut ,atata timp cat era platit de pnl si se dadea deontolog pe bloguri, in acelasi timp, atacand de pe pozitia de impartial dusmanii pnl-ului? :lol:

#4
colt45

colt45

    The Truth is Out There! Open your Mind and you will See It.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,772
  • Înscris: 26.04.2007
mercenarii politici nu merita prea multa atentie :cigar:

daca o sa aiba castig de cauza poate o sa-si recupereze banii ... depinde cat o sa dureze pana la o sentinta finala si irevocabila :smoke:

#5
melikeit

melikeit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 30.05.2008
nu merita atentie atunci cand se intoarce impotriva stapanilor ce il plateau sa manance kkt despre adversari? :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate