Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 Cine poate lamuri extra-judiciar ...

Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...
 

Agent de turism personal (izat)

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
AdrianaM

AdrianaM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.03.2009
Sunt ghid turistic de mulți ani și sunt la rândul meu interesată să lucrez pe cont propriu. Chiar și turiștii mei m-au întrebat de ce nu avem legislația necesară. Mă gândesc că împreună am putea îndrepta situația.

#20
afedorciuc

afedorciuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.09.2007
Cel mai bun partener pentru un agent de turism personal e www.********.com . Ei au parteneriate pentru tot ce vrei in domeniul turismului.Eu cazarile la hotel mi le fac pe siteurile pe care le afiseaza ei. Si e imposibil sa nu gasesti cel mai bun pret.Nicio agentie nu a putut sa-mi dea un pret mai bun ca cel care l-am gasit pe site la ei .Totul e online.Nu sant comisioane.Nu sant taxe de rezervare . Ai si transferuri si tururi de oras si fel de fel de activitati locale, tot ce vrei.Gasesti charter pentru ski si pentru plaja.Cu plecari si din UK, Italia , Franta, Germania, Spania.Vacante exotice.Vile de inchiriat in toata lumea.Bilete pentru evenimente sportive si spectacole in toata lumea.In plus 0800Holidays au adus in Romania conceptul de "Agent de Turism la Domiciliu" care te ajuta sa castigi bani atat ca agent de turism cat si ca utilizator obisnuit.Si totul cu o procedura foarte simpla.Accesati http://********.com/...astigabani.html si va convingeti.Daca doriti sfaturi pentru utilizarea eficienta a website-ului sau doar informatii despre destinatiile lumii accesati http://*********.com...&calatorii.html.  Succes.Si anuntati-ma daca e ceea ce vi se potriveste.

Edited by ferrellroo, 20 February 2010 - 00:47.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate