Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

Duel Canon EOS 450 vs Nikon D60

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#127
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009
@darafifi daca esti copac, stai in livada de unde ai venit acum cateva zile si te-ai inscris pe forumul asta. Nu am facut decat sa subliniez faptul ca ati devenit cu mult offtopic in ultimele posturi (alea de care pomenesti tu).

@DSops, exagerezi in ceea ce spui. Eu nu zic ca-i o prostie sa folosesti DSLR-ul pe Auto in 80% din cazuri, mi-am exprimat opinia conform careia pretul platit este prea mare pentru capacitatea mica la care este folosit. Da, exista si modurile scena. Nu te omoara nimeni ca ai pomenit de ele, dar nu in toate situatiile isi fac treaba asa cum trebuie. Si inceteaza sa mai fii ironic :P

@realdexter si @meteoris la fel, exagerati si dati cu nuca in perete cand spuneti sa faceti petitii pentru ca DSLR-ul sa aiba numai modul M, sa se scoata de pe rotita modul Auto. Probabil vreti sa vedeti ca vi s-a mai contorizat un post pe forumul acesta. Si pe deasupra, normal ca n-ati prins ideea enuntata de mine ;)

De acum inainte nici nu mai postez pe topicul asta, ca citesc cu totul alte lucruri fata de ceea ce vad in titlu.

#128
meteoris

meteoris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 19.05.2008
jinxy_c - ai dreptate ...in ultima privinta...suntem off-topic avand in vedere titlul topicului....
discutia luase o trnta de batut campii si ne-am dat cu parerea.
intradevar, daca folosesti pest 80 % un dslr pe auto, nu pea se justifica investitia...dar totusi vorbim de clasa entry..unde si aceste moduri - scena au un rol destul de important avand in vedere categoria de public crora se adreseaza
vei vedea ca si fotografii adevarati (nu ma refer aici la cei de nunti ) recunosc ca uneori trag pe auto pentru a nu pierde momentul si il apoi proceseaza. Unii au spus ca cele printre cele mai spectaculoase fotogarfii au fost cele trase in auto pentru ca era un moment inedit ...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate