Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

un sfat va rog, is disperat

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#37
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007

View PostSeNsaTioNs, on Jan 26 2008, 04:20, said:

daka esti fericit ku ia fericeshtene shi p noi shi scrie shi tu cu romaneshte. sa ne tzii la kurent cu evolutzia relatziei tale ku ea, care ieste.
o sa va tin la curent :)

#38
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007
aaa si inca cva, oamenii nepasatori dau sfaturi de cacat!

#39
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

View Postbiohazzard, on Jan 29 2008, 12:31, said:

aaa si inca cva, oamenii nepasatori dau sfaturi de cacat!
nu știi că e o vorbă veche - nu da perle la porci, dă sfaturi de rahat  :rolleyes:

#40
AndreiOM

AndreiOM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 23.09.2007
Încă o poveste care s-a încheiat cu hepiend.
Lăv iz in dă er!

Edited by AndreiOM, 31 January 2008 - 14:33.


#41
rivali

rivali

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 09.01.2008
In primul rand eu zic sa ai rabdare,daca iti place cu adevarat asteapta,fiti prieteni in continuare.

View Postbiohazzard, on Jan 22 2008, 21:03, said:

ea ma suna pe mine si acuma de cateva luni am ajuns prieteni foarte buni  ( eu si ea ) ea venea la mine, eu mai mergeam la ea ( stam la 14 km distanta )... ea venea la mine mai des si fara sa o invit. de la inceput am avut impresia k simnte cva pt mine si nu am fost sigur dak e dragoste sau altceva.. am tot tinut legatura telefoane/sms-uri/internet... .
Cred ca te place si ea dar daca vine dupa ceva relatii traumatizante este o perioada mai dificila pt ea. Ai rabdare!

este prea tanara sa "nu mai aiba de a face cu dragostea" , nici pentru tine nici pentru ea nu o sa fie ultima experienta,sunteti abia la inceput.

Trebuie sa ai tact sa o cucerest si rabdare. Un razboi cu victorii mici se castiga.

P.S. Astfel de lucruri nu se zic pe mess sau la telefon . Este timpul sa te maturizezi.

#42
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postrivali, on Feb 5 2008, 08:48, said:

P.S. Astfel de lucruri nu se zic pe mess sau la telefon . Este timpul sa te masturbezi.
Cel mai bun sfat pe care l-a primit pina acum. ;)

                                                                                                                         T

#43
rivali

rivali

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 09.01.2008

View Post934, on Feb 5 2008, 08:57, said:

Cel mai bun sfat pe care l-a primit pina acum. ;)

                                                                                                                         T

De ce faci astfel de magarii?!! Se pare ca doar asta ai in fata ochilor. Crezi ca toata lumea face ca tine? ar fi bine sa nu mai modifici citatele oamenilor. Esti 0 ( zero).

#44
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postrivali, on Feb 5 2008, 09:05, said:

De ce faci astfel de magarii?!! Se pare ca doar asta ai in fata ochilor. Crezi ca toata lumea face ca tine? ar fi bine sa nu mai modifici citatele oamenilor. Esti 0 ( zero).
Nu, sint 934. Ar fi bine sa nu mai stilcesti nick-urile userilor.

PS: Traiesti intr-o lume foarte cenusie si trista. -_-

#45
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007

View Post934, on Feb 5 2008, 09:15, said:

Nu, sint 934. Ar fi bine sa nu mai stilcesti nick-urile userilor.

PS: Traiesti intr-o lume foarte cenusie si trista. -_-
mah dak tie iti place sa ti-o dai in cap e problema ta ... noi nu ne dormi sa fim k u... iti place sa ma iei la misto asai ? ce zici sa imi iei si p**a otara la misto ? ha ? :naughty:

#46
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postbiohazzard, on Feb 7 2008, 15:05, said:

mah dak tie iti place sa ti-o dai in cap e problema ta ... noi nu ne dormi sa fim k u... iti place sa ma iei la misto asai ? ce zici sa imi iei si p**a otara la misto ? ha ? :naughty:
Misto reply, esti ud?
PS: Nu, nu imi place sa te iau la misto. Te descurci foarte bine de unul singur. Continua.  :peacefingers:

#47
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postbiohazzard, on Feb 7 2008, 15:05, said:

mah dak tie iti place sa ti-o dai in cap e problema ta ... noi nu ne dormi sa fim k u... iti place sa ma iei la misto asai ? ce zici sa imi iei si p**a otara la misto ? ha ? :naughty:

esti de-al lu' duculeana? :naughty:

#48
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007

View Post934, on Feb 7 2008, 15:46, said:

Misto reply, esti ud?
PS: Nu, nu imi place sa te iau la misto. Te descurci foarte bine de unul singur. Continua.  :peacefingers:
au fost 3 porcusori in cadillac, mai departe intreab-o pe ma-ta ;)

#49
BookaShade

BookaShade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 23.02.2007

View Postbiohazzard, on Jan 22 2008, 21:03, said:

nustiu cum sa incep, in momentu de fata is distrus din toate punctele de vedere si ma vaiet k o ..... acum un an si cva am cunoscut o fata ( pe atunci prietena unui vecin/prieten ) la inceput nu i-am dat atentie k eram cu altele pe cap... intre timp prietenul ei ( vecinul meu ) se cearta cu ea si se despart, ea ma suna pe mine si acuma de cateva luni am ajuns prieteni foarte buni  ( eu si ea ) ea venea la mine, eu mai mergeam la ea ( stam la 14 km distanta )... ea venea la mine mai des si fara sa o invit. de la inceput am avut impresia k simnte cva pt mine si nu am fost sigur dak e dragoste sau altceva.. am tot tinut legatura telefoane/sms-uri/internet... intre timp eu m-am indragostit de ea nebuneste si nu i-am spus pana azi dimineata pe mess... si ea m-a refuzat pe motiv k nu mai are de aface cu dragostea dupa ce a patit in ultimul timp ( cu fostii ) si mi-a spus k ma vedea ca pe un frate si cel mai bun amic al ei, atat nimic mai mult...eu nu vreau sa renunt asa usor la ea.. ce sfat imi dati ce pot sa fac oare mai am vreo sansa is distrus nu mai am chef de nimik ma simnt super najpa dupa acest refuz. scuzati greselile de exprimare, sper k ati inteles ce am vrut sa zic... is disperat nustiu ce sa mai fac ... ea vrea sa ramanem doar amici si eu nu ma pot impaca cu gandu.

Sa-ti zic o chestie, poate o sa fii dezamagit, daca o fata iti spune ca te vede ca pe celmai bun amic al tau sau ceva de genul nu ai nicio sansa cu ea, eventual o partida de sex dar nimic mai mult. Asta ti-o spun din proprie experienta. :console:

#50
numb_reanimation

numb_reanimation

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.02.2008
am fost si eu in situatia aia ..ori e foarte dezamagita si ii este frica (cum sunt fetele) ori ..vrea sa vada mai mult din partea ta ..incearca s'o iei si tu usor usor:) cu lucruri marunte ..s'o lasi sa traga concluziile singura ..vezi cum reactioneaza si vezi exact daca e un locusor si ptr tine in sufletul ei ..

#51
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
foc, foc mult sa curete  :roflmaofast:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate