Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...

Probleme baterie monde 3

Tipuri de acces Gura Portitei, di...
 Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror

Tarot (2024)

Prescriere datorii parinti decedati
 Utilizare credit cartela Vodafone

La multi ani @Cousteau !

Inlocuire hdd cu ssd la NVR

Multe fisiere apar ca protejate c...
 Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens
 

un sfat va rog, is disperat

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#19
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View Postbiohazzard, on Jan 23 2008, 14:51, said:

vai de mine si zici ca ai 18 ani ma ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:     iti dau 12 ,maxim 13.

#20
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007
e simplu sa vorbesti cand nu esti in situatie ... sau poate unii chiar nu au sentimente ....

#21
Seraph

Seraph

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 01.08.2006

View Postbiohazzard, on Jan 23 2008, 17:33, said:

unii chiar nu au sentimente
Iar altii mai mult de 3 clase

#22
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
biohazzard ... ameninta-o ca te sinucizi... =))

#23
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
Si treci la fapte daca te refuza in continuare... Intra in CS si apasa M. ;)
Uit-o, e doar o alta femeie pe care nu ai avut-o.

Edited by C.F.S., 24 January 2008 - 00:59.


#24
katman

katman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 16.05.2004
Dude, peste cativa ani you won't give a damn.
Daca ai fost papa lapte si ai spus asta va fi raspunsul intotdeauna. Cat abuream eu gagici in liceu (ca sa fiu la varsta ta) nu le spuneam "imi place de tine". Se vede daca vrei. Daca nu vrei sa se vada e chiar mai bine ca unele sunt interesate de cine nu le baga in seama asa interesante se cred la varsta asta.

Stiu un singur gagiu care a avut succes cu o tipa cu miscarea "imi place de tine" dup-aia "hai sa ne sarutam sa vedem cum e".
A tinut cateva luni, gagica a iesit cu o dezamagire puternica (pana atunci erau best friends) si nici nu prea si-au mai vorbit.
Vezi ce prostie ai facut?

Cauta alta ai vreo 3 miliarde de femei la dispozitie. Scazand babele/mamele/casatoritele/studentele/non-romancele/ tot iti raman vreo 100.000

Baga mare sansele ca cel putin una sa te placa sunt mari.

#25
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007

View Postkatman, on Jan 24 2008, 01:19, said:

Dude, peste cativa ani you won't give a damn.
Daca ai fost papa lapte si ai spus asta va fi raspunsul intotdeauna. Cat abuream eu gagici in liceu (ca sa fiu la varsta ta) nu le spuneam "imi place de tine". Se vede daca vrei. Daca nu vrei sa se vada e chiar mai bine ca unele sunt interesate de cine nu le baga in seama asa interesante se cred la varsta asta.

Stiu un singur gagiu care a avut succes cu o tipa cu miscarea "imi place de tine" dup-aia "hai sa ne sarutam sa vedem cum e".
A tinut cateva luni, gagica a iesit cu o dezamagire puternica (pana atunci erau best friends) si nici nu prea si-au mai vorbit.
Vezi ce prostie ai facut?

Cauta alta ai vreo 3 miliarde de femei la dispozitie. Scazand babele/mamele/casatoritele/studentele/non-romancele/ tot iti raman vreo 100.000

Baga mare sansele ca cel putin una sa te placa sunt mari.
io numa acuma am realizat ce am facut..... oricum acum cateva ore am vb cu ea la tel si a zis k vrea sa ne vedem si a fost fericita k m-a auzit... sper k e de bine..... [ mi rusine de ce am scris mai sus - cred k mi-am revenit  :lol: si io ma mir de ce am scris ] "Baga mare sansele ca cel putin una sa te placa sunt mari." faza e sa o plac io nu ea pe mine :))

#26
soim862

soim862

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.07.2007
Tu chiar tii la ia bag de seama si nu te duci ca taranu cu impresi si bla-blauri.Ai ales alternativa cu 2 tisuri,risti mult lasindo pe ia singura sa decida,,dar cred ca daca va simti ceva pentru tine si tu tii sincer la ea veti avea parte de o relatie adevarata
Oricum destinul vieti nul poti schimba accepto,asa cum te vrea ea si daca o iubesti cu adevarat fii in preajma ei si ocrotesteo
laso sa depaseasca  momentul.

#27
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006
fraților da abecedarul îl citirăți?

#28
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
:roflmaofast: :clapping:   Tineti-o tot asa. Tara are nevoie de "d-astia" ca voi.

#29
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007

View Postbiohazzard, on Jan 22 2008, 21:03, said:

nustiu cum sa incep, in momentu de fata is distrus din toate punctele de vedere si ma vaiet k o ..... acum un an si cva am cunoscut o fata ( pe atunci prietena unui vecin/prieten ) la inceput nu i-am dat atentie k eram cu altele pe cap... intre timp prietenul ei ( vecinul meu ) se cearta cu ea si se despart, ea ma suna pe mine si acuma de cateva luni am ajuns prieteni foarte buni  ( eu si ea ) ea venea la mine, eu mai mergeam la ea ( stam la 14 km distanta )... ea venea la mine mai des si fara sa o invit. de la inceput am avut impresia k simnte cva pt mine si nu am fost sigur dak e dragoste sau altceva.. am tot tinut legatura telefoane/sms-uri/internet... intre timp eu m-am indragostit de ea nebuneste si nu i-am spus pana azi dimineata pe mess... si ea m-a refuzat pe motiv k nu mai are de aface cu dragostea dupa ce a patit in ultimul timp ( cu fostii ) si mi-a spus k ma vedea ca pe un frate si cel mai bun amic al ei, atat nimic mai mult...eu nu vreau sa renunt asa usor la ea.. ce sfat imi dati ce pot sa fac oare mai am vreo sansa is distrus nu mai am chef de nimik ma simnt super najpa dupa acest refuz. scuzati greselile de exprimare, sper k ati inteles ce am vrut sa zic... is disperat nustiu ce sa mai fac ... ea vrea sa ramanem doar amici si eu nu ma pot impaca cu gandu.
Lasa, nu fi trist, k daka nu te vrea ea, simt kum ma indragostesc eo deja de tine, asa k mai ai sanse lol, omg


PS: Mai du-te putin pe la scoala si pe urma poate o sa primesti si niste sfaturi legate de problema cu fata aia  ;)

#30
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007

View Postrisuka, on Jan 24 2008, 09:53, said:

Lasa, nu fi trist, k daka nu te vrea ea, simt kum ma indragostesc eo deja de tine, asa k mai ai sanse lol, omg


PS: Mai du-te putin pe la scoala si pe urma poate o sa primesti si niste sfaturi legate de problema cu fata aia  ;)
m-au exmatriculat... asta e... cred k din cauza k eram prea bun pentru ei....  :lol:

#31
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 06.09.2004

View Postbiohazzard, on Jan 24 2008, 15:18, said:

m-au exmatriculat... asta e... cred k din cauza k eram prea bun pentru ei....  :lol:

excelent, esti pe drumul cel bun.   :rolleyes:    daca te chinui sa te mentii, in viitorul nu foarte indepartat, vei pleca in 'excursie' la 'facultate', unde o persoana foarte amabila iti va demonstra ca dragostea doare...
persoana se va numi vasile si cel mai mult te va deranja probabil faptul ca nu prea se barbiereste. dar te obisnuiesti  ;)

Edited by born2lose, 24 January 2008 - 21:02.


#32
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007

View Postborn2lose, on Jan 24 2008, 21:02, said:

excelent, esti pe drumul cel bun.   :rolleyes:    daca te chinui sa te mentii, in viitorul nu foarte indepartat, vei pleca in 'excursie' la 'facultate', unde o persoana foarte amabila iti va demonstra ca dragostea doare...
persoana se va numi vasile si cel mai mult te va deranja probabil faptul ca nu prea se barbiereste. dar te obisnuiesti  ;)
prea multe filme strica ... dak ma baga ma baga la aiud si spre dezamagirea ta nu se prea intampla chestii destea pe acolo... o stiu de la veterani! poate pe tine te deranjeaza faptul k tu ai 10 facultati si esti sluga tuturor nustiu.... am cerut un sfat si nu despre scoala.. ms

#33
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 06.09.2004

View Postbiohazzard, on Jan 24 2008, 21:27, said:

prea multe filme strica ... dak ma baga ma baga la aiud si spre dezamagirea ta nu se prea intampla chestii destea pe acolo... o stiu de la veterani! poate pe tine te deranjeaza faptul k tu ai 10 facultati si esti sluga tuturor nustiu.... am cerut un sfat si nu despre scoala.. ms

nu ma deranjeaza deloc  :)  ba chiar ma mandresc cu asta. chestia este ca eu am trecut prin ce treci tu, dar tu n-ai trecut prin 10 facultati. eu zic ca ar fi bine sa asculti si un sfat de la mine... sau de la ceilalti de pe aici care te-au luat la misto. daca zice cineva sa lasi prostiile astea si sa inveti macar putina gramatica, n-o zice cu rautate.

#34
dimit

dimit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 04.10.2007

View Postborn2lose, on Jan 24 2008, 22:04, said:

nu ma deranjeaza deloc  :)  ba chiar ma mandresc cu asta. chestia este ca eu am trecut prin ce treci tu, dar tu n-ai trecut prin 10 facultati. eu zic ca ar fi bine sa asculti si un sfat de la mine... sau de la ceilalti de pe aici care te-au luat la misto. daca zice cineva sa lasi prostiile astea si sa inveti macar putina gramatica, n-o zice cu rautate.
adica la aiud nu sunt homosexuali in puscarie...sau nu i-ti rup aia curu' pe acolo...p'asta s'o crezi tu amice

#35
biohazzard

biohazzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.02.2007
ms tuturor pt sfat, totul a decurs exact cum mi-am dorit  :D am fost la ea, am iesit la o plimbare si i-am explicat cum sta treaba! :wub: luptati pt ce va doriti! nici o data nu va dati batuti! acuma sunt fericit.... cand nu mai aveam nici o speranta! :) bafta all!

#36
SeNsaTioNs

SeNsaTioNs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 16.10.2005
daka esti fericit ku ia fericeshtene shi p noi shi scrie shi tu cu romaneshte. sa ne tzii la kurent cu evolutzia relatziei tale ku ea, care ieste.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate