Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite
 IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 

as intreba si eu ce parere aveti de o relatie

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#19
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

 burlan, on Dec 17 2007, 01:45, said:

am o relatie de 4 ani de zile,locuim si impreuna [la sediul meu,nu stam cu chirie] si cam de un an de zile nu mai vrea s faca dragoste cu mine nici macar  o data pe luna aproape.Motiveaza mereu ca e obosita de la servici,desi are un serviciu relativ usor ,cu program de 8 ore,lucreaza  la stat ,mai multe amanunte nu dau.
Credeti ca are pe altcineva  [la servici poate]?Astept raspunsuri serioase,va rog mult fara mistouri si as prefera din partea fetelor/femeilor


Mai ai vreo indoiala vizavi de asta??

#20
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007

 burlan, on Dec 17 2007, 01:45, said:

Credeti ca are pe altcineva  [la servici poate]?
Da, e posibil. Dar cel mai bine e sa o intrebi pe ea.
Daca ati avut probleme de mai mult timp si s-au acutizat, eu zic sa nu mai stai pe ganduri sa sa incerci sa ai o discutie serioasa cu ea. Dar cel mai important: discutati deschis si fara nervi, macar sa stiti incotro va indreptati.....pe acelasi drum sau separat?

#21
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007

 burlan, on Dec 17 2007, 01:45, said:

cam de un an de zile nu mai vrea s faca dragoste cu mine nici macar  o data pe luna aproape.  [...]
Credeti ca are pe altcineva  ?

cati ani are? oricum, e clar ca are pe altcineva. nu neaparat la servici, desi se poate si acolo. cum de nu te-ai alarmat mai devreme? o femeie care refuza partenerul mai multe zile la rand timp indelungat...  e clar ca ascunde ceva.

#22
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006
are 33 de ani ca si mine.nu stiu ma simt f nasol acum o sa dau mai multe detalii maine despre tot,sper sa ma inteleegeti

#23
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007
la varsta aia eram in stare sa-mi bag lover-ul in spital de cate ori vroiam pe zi.... noroc ca nu avea serviciu la care sa se prezinte 8 ore ci mergea la o redactie sa predea materialele dactilo si atat.

#24
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

 burlan, on Dec 18 2007, 11:59, said:

are 33 de ani ca si mine.nu stiu ma simt f nasol acum o sa dau mai multe detalii maine despre tot,sper sa ma inteleegeti


si tu de un an stai "pe uscat"? -_-

#25
Nu ma pricep

Nu ma pricep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 24.08.2006
jihadu :"si tu de un an stai "pe uscat"? "   asta ai inteles tu din "am de un an de zile nu mai vrea s faca dragoste cu mine nici macar o data pe luna aproape."


Am vazut pe undeva ca femeile cum inainteaza in varsta le creste libidoul .....la tine e umpic  ciudat.
Ma gandesc ca in weekend nu lucreaza...sambata seara un vin o muzica in surdina ...

Edited by Nu ma pricep, 19 December 2007 - 12:41.


#26
nile

nile

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 03.10.2006
Burlane, sper ca nu te supara the naked truth:
te ia de papagal















PS - Muta-i catrafusele in fata usii !!

#27
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

 Nu ma pricep, on Dec 19 2007, 12:40, said:

Am vazut pe undeva ca femeile cum inainteaza in varsta le creste libidoul .....la tine e umpic  ciudat.
Ma gandesc ca in weekend nu lucreaza...sambata seara un vin o muzica in surdina ...


Mah,tu nu intelegi ca poate sa il aduca si pe Placido Domingo sa-i cante,aia tot nu vrea sa si-o mai traga cu el?

#28
mysticall_girl

mysticall_girl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.11.2007

 burlan, on Dec 18 2007, 11:59, said:

are 33 de ani ca si mine.nu stiu ma simt f nasol acum o sa dau mai multe detalii maine despre tot,sper sa ma inteleegeti

Astept cu nerabdare detaliile insa tot nu cred ca as putea intelege cum mai poti sa stai intr-o "relatie" ca asta. Nu stiu daca te inseala neaparat si asta poti sa afli numai de la ea dar, daca iubesti e imposibil sa nu vrei sa fii mai apropiat cu partenerul...eu una zic sa discuti cu ea pentru ca noi oricum nu te putem ajuta.

#29
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,503
  • Înscris: 06.06.2006
cum puii mei sa nu faci misto pe un asa topic?

#30
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
daca zice ca vine obosita de la servici, fubipte-o inainte sa plece :D

Edited by sandossu, 19 December 2007 - 22:11.


#31
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006
nu stau chiar de un an ,am mentionat face cam o data pe luna ,dar vad ca face cam in sila,ca un fel de datorie.
Problema e mai complicata ,parintii ei i-au cumparat cam cand ne-am cunoscut noi un apart,dar ea s-a mutat la mine la cateva luni dupa ce ne-am cunoscut ,sora-sa ramand acolo.acum sora-sa nu o mai lasa sa stea acolo,nu intru in detalii ca sunt irelevante si ea practic ar trebui sa stea cu chirie ,iar chiriile sunt f mari.
mai nou ,de ceva vreme a inceput si sa ia la bord,ea spune ca sa ne simtim mai bine,dar nu cred ca-ti trebuie sa bei o sticla ca sa te simti bine.ultima data [adica sambata trecuta] a pus capac cand s-a imbatat de-a binelea.
ea tot mereu imi reproseaza ca i-am jib\gnit pe sora-sa si pe ma-sa,dar astea si-au permis sa ma jigneasca si inca urat de tot,sora-sa cand ne-am cunoscut ,iar ma-sa de curand ,la telefon,iar eu,poate vina mea a fost ca nu am facut decat sa le raspund..
Ma-sa le-a invatat sa fie egoiste si nepasatoare la cei din jur,sora-sa a facut tot felulde mizerii,l-a pacalit pe un fost iubit cu niste bani[suma destul de mare],iar acum vrea sa o pacaleasca pe ea cu acest apartament.
Ea spune ca nu poate avea relatii cu mine ca eu nu ma inteleg bine cu familia ei ,dar cum Dumnezeu te poti intelege cu astfel de jigodii?
Baga tot felul de motive printre care mai e si acela ca nu am servici,dar i-am spus de abia am terminat medicina cum sa-ti gasesti asa rapid?[ca distribuitor de medicamnete se solicita numai cu carnet de conducere,iar eu inca nu mi-am luat,urmeaza sa-mi iau].
O sa spuneti ca nu iese fum fara foc,dar asta e crudul adevar,sora-sa s-a legat de mine pur si simplu ca nu-mi suferea mutra,iar ma-sa ca m-am implicat sa o ajut cu acel apartament pe prietena mea[sa o ajut adica sa-i tina piept sora-sii] si banuiesc si din cauza conflictului cu sora-sa.
Iar pritetena mea e o persoana f influentabila ,pune urechea la toate prostiile care se spun

#32
pro-e

pro-e

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 04.09.2006
eu nu inteleg de ce nu ii faci bagajele

#33
zibstefan

zibstefan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 22.05.2007
ai casa ,ai scoala, ce mai stai langa ea in cazu asta? ori o faci sa tremure cand intri in casa ori i dai papuci
:worthy:

#34
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
sa sara in genunchi cand intra-n casa, nu sa tremure ;)

#35
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Eu cred ca ar merge sa facem un poll sa vedem cati cred ca ar trebui sa te desparti de ea! Eu una as vota pt despartire  -_-

#36
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
parerea mea e ca va mai leaga doar faptul ca ea locuieste la tine, ca nu are alternative. Posibil ca toata relatia sa fie compromisa.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate