Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...
 Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.

Sfat achiziție motor pe benz...
 Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS
 

Suplimente pentru cresterea in inaltime

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
vlad7

vlad7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 23.05.2006
pt crestere va recomand Arginina (S-a demonstrat ca Arginina ajuta la producerea hormonului de crestere (GH) de catre glanda pituitara) va puteti cumpara pilule cu arginina de la Hard Body...

#20
diabloasd

diabloasd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 22.06.2006
Ok... pe la 18 ani mai pot face ceva pentru a creste?
Cativa centimetri acolo... acum am ~1.70

Sport, mancare, hormoni?

Nu de alta dar imi vine sa ma zgrarii pe ochi cand mai vad cate o tipa superba mai inalta de 1.70 :notangel:

#21
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postdiabloasd, on Nov 30 2006, 23:23, said:

Ok... pe la 18 ani mai pot face ceva pentru a creste?
Cativa centimetri acolo... acum am ~1.70

Sport, mancare, hormoni?

Nu de alta dar imi vine sa ma zgrarii pe ochi cand mai vad cate o tipa superba mai inalta de 1.70 :notangel:
poti creste si pana la 50 de ani ! inelele de crestere nu se inchid niciodata, doar daca iei diverse prostii care sa ti le inchida

#22
addd

addd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2007
faza cu arginina am mai auzito cred ca se fac si tratamente cu arginina pentru copiii cu probleme de crestere..dar o fi buna?pana la ce varsta are efect? stii ceva cazuri concrete....

Edited by addd, 24 September 2007 - 14:58.


#23
VewDo

VewDo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 19.06.2007
si pe mine m-ar interesa ceva de crescut, exercitii sau masaje, orice. Am 20 de ani jumate si 173 cm, as dori sa mai cresc si eu macar cu 5 cm...

#24
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Eu vreau ceva pentru scaderea  in inaltime :P

#25
[K2]

[K2]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 18.03.2006
Cred ca esti destul de inalt. Nu-ti face probleme! Cat despre antrenament depinde cum faci. Fa greutati mari serii duble repetari putine(cat poti) pentru masa...iar apoi greutati mici repetari multe 3-4 serii pentru definire;) Alimentatia sa fie pe baza de proteine(mananci mai multa carne eventual fiarta stiu ca nu are gust dar neh). Si lasa alcoolul.

#26
Black Hawk

Black Hawk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 18.09.2007

View Postciutacu, on Aug 15 2007, 18:27, said:

poti creste si pana la 50 de ani ! inelele de crestere nu se inchid niciodata, doar daca iei diverse prostii care sa ti le inchida

Iaca asa, si eu care ma luam dupa nepriceputii aia de medici care spuneau ca pe la 20 si ceva de ani, maxim, cresterea stagneaza. Ce or invata ei la facultate ?

Edited by Black Hawk, 26 November 2007 - 12:37.


#27
tenis

tenis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.12.2008
Eu am 16 ani si aproximativ 1.80,dar trebuie neaparat sa mai cresc pt k sunt sportiv si model...ce solutii imi puteti da?Ajutati'ma cumva!(si spuneti'mi va rog si ce reactii secundare pot avea aceste solutii).Multumesc anticipat:)

#28
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Injectii cu testosteron.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate