Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Tema de licenta informatica

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
minx

minx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 30.04.2007
Fac parte din generatia comprimata la 3 ani... student la Info Iasi...an 3. Sincer nu stiu ce tema de licenta sa aleg.Nu stiu prea multe , cel putin nu la nivel avansat, dar sunt dispusa sa invat. Sunt deschisa la orice sugestie..:).
Multumesc anticipat!

#2
magic-gabi

magic-gabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,925
  • Înscris: 04.07.2006
un partition manager  B)  .

#3
Annny

Annny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 21.06.2007

View Postminx, on Aug 1 2007, 01:43, said:

Fac parte din generatia comprimata la 3 ani... student la Info Iasi...an 3. Sincer nu stiu ce tema de licenta sa aleg.Nu stiu prea multe , cel putin nu la nivel avansat, dar sunt dispusa sa invat. Sunt deschisa la orice sugestie..:).
Multumesc anticipat!

si eu fac parte tot din "generatia comprimata", tot uaic-Iasi, alta facultate
tema de licenta mi-am ales-o cautand teme sugerate la alte facultati similare din cluj sau bucuresti (unde studentilor le-a fost data o tematica si o bibliografie); sunt sigura ca, daca navighezi putin, ai sa gasesti destule idei + un punct de plecare. nu am luat tema de acolo, dar macar am vazut cam care sunt alternativele...am plecat de la un titlu sugerat acolo si am ajuns la altceva. bine macar ca am ajuns la ceva.

offtopic: nu trebuia deja sa depui cererea pentru licenta? (stiu ca la noi l"legal" deja s-a terminat perioada de inscriere pentru cei cu bologna)

bafta!

#4
minx

minx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 30.04.2007
mi-am depus cererea de licenta si inainte am cautat pe la alte facultati. am gasit vreo 2 interesante pe la bucuresti dar nu m-au convins. Dar cica poti sa o schimbi legal pana in toamna si ma cam bate un gand.

#5
skorpion_ro

skorpion_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 23.11.2007
Io's student tot la info, generatzia "dezarhivata" :) adica anu IV si n-am habar ce sa fac la licentza.. Tot ce stiu e ca vreau ceva, o apl web facuta cu JSP. PHP e prea luat in ras.. ca altfel l-as fi folosit.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate