Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

Furat masina Bulgaria

- - - - -
  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#91
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Tu cumva ai declarat masina furata la politia romana?
Ca in baza de date a politiei nu apare, ce culoare era masina?

#92
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Eu nu inteleg ce e asa greu sa-i prinda pe nenorocitii aia.
Dar zice cineva : pai sunt mana in mana cu gaborii de acolo, cum erau si aici la un moment dat.
Oricum, o masina capcana cu nr de Ro, pusa unde trebuie, cu un GPS care s apoata fi urmarit si ii prinde pe frati imediat.Dar costa.Oricum, in infectia aia de tara , nu m-as duce nici daca ma invita ei gratis si imi platesc masina de 3 ori, inainte si raman si cu banu daca nu mi-o fura.
Ce i-o fi primit iin UE,...numai ei stiu.Valabil si la noi, dealtfel... :lol:

#93
ettyus

ettyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 12.11.2006

 sanddy1964, on Jul 22 2007, 08:40, said:

Eu nu inteleg ce e asa greu sa-i prinda pe nenorocitii aia.
Dar zice cineva : pai sunt mana in mana cu gaborii de acolo, cum erau si aici la un moment dat.
Oricum, o masina capcana cu nr de Ro, pusa unde trebuie, cu un GPS care s apoata fi urmarit si ii prinde pe frati imediat.Dar costa.Oricum, in infectia aia de tara , nu m-as duce nici daca ma invita ei gratis si imi platesc masina de 3 ori, inainte si raman si cu banu daca nu mi-o fura.
Ce i-o fi primit iin UE,...numai ei stiu.Valabil si la noi, dealtfel... :lol:


Eu nu vreau sa ma duc in Grecia din simplu motiv ca este necesara traversarea bulgariei sau mai bine zis tara Hipopotamilor idioti.

#94
tchoara

tchoara

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 05.02.2007
pe 6 august o iau spre Nisipurile de Aur... Or stii sa fure si megane-uri fara chei...?   :confuzzled:

#95
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Deja exagerati, nu va opreste nimeni din mers, am mers acu' cativa ani cu Nissan x-Trail nou al unor prieteni, am si dormit acolo masina ramanand in fata hotelui n-au fost probleme.

#96
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Hai sa fim seriosi ce abereaza unii pe aici cu bulgarii .samd....Mergeti ma la noi pe litoralul romanesc la seminte bune baieti, banana cocosata, namol de techirghiol si sa faceti foamea pe bani grei!!! M-am plictisit de vrajeala teparilor dp litoralul nostru lesinat, de fomisti: ca in bulgaria se fura mii de masini pe sezon  <_< . Mai vindeti gogosi si altora ma ca noi deja ne-am plictisit de astea. Unii merg de cativa ani buni acolo si nu le-a mai furat nimeni nimic! Eu ma duc de 2 ori anu asta la bulgari pe litoral , ca aveam banii pusi de-o parte ptr. Mamaia (Miamiul litoralului romanesc :)) ) si imi ramane si rest si stau la 4 stele  :peacefingers:

#97
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Daca nu ti s-a intaplat tie nu inseamna ca nu exista. Litoralul lor este cu mult din toate punctele de vedere peste ce-i la noi si la banii astia nu ai alternativa, oricum daca ai BMW de 50k de € ai si bani sa meri de ex la mediterana.

#98
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Cu ce masina te duci tu stimabile acolo de esti asa incantat ca nu se fura si nu se opresc masinile aiurea de gabori cu ceafa groasa?

Cine dracu fura toyote, ever ever? Ce sa faca cu ele?   Sa ramana pe stoc?     Se fura nemtesti, daca e peste 20 de mii e bine sa ocolesti rutele umbroase din tara vecina si pretena.

Edited by fiberspeeder, 30 July 2007 - 02:38.


#99
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Ce noroc pe mine ...Viva Toyotaaaa!!! Speedule vinde tata magaoaia neamteasca ca dupa ce ca e varza masina mai ramai si fara ea, ca e lucitoare rau  :lol:

Edited by MembruAnonim, 30 July 2007 - 05:44.


#100
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Eu sunt masochist, prefer sa ma chinui cu asta :P

#101
ettyus

ettyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 12.11.2006

 MembruAnonim, on Jul 29 2007, 17:21, said:

Hai sa fim seriosi ce abereaza unii pe aici cu bulgarii .samd....Mergeti ma la noi pe litoralul romanesc la seminte bune baieti, banana cocosata, namol de techirghiol si sa faceti foamea pe bani grei!!! M-am plictisit de vrajeala teparilor dp litoralul nostru lesinat, de fomisti: ca in bulgaria se fura mii de masini pe sezon  <_< . Mai vindeti gogosi si altora ma ca noi deja ne-am plictisit de astea. Unii merg de cativa ani buni acolo si nu le-a mai furat nimeni nimic! Eu ma duc de 2 ori anu asta la bulgari pe litoral , ca aveam banii pusi de-o parte ptr. Mamaia (Miamiul litoralului romanesc :)) ) si imi ramane si rest si stau la 4 stele  :peacefingers:


Si eu m-am plictisit de mizeria de litoral romanesc dar asta nu inseamna ca voi merge in mizeria aia de tara denumita Bulagria sau mai degraba tara maimutelor idioate, spune la politie ca merge Romania si Bulgaria si sa vezi ce mozoil mare si balos iti dau in fund si poti sa pleci mai departe. Concluzie : decat sa dau bani la acele fiinte subumane denumite foarte generic oameni desi ei sunt doar bulgari mai bine gasesc un TAU(balta) la noi si ma moi in el.

#102
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015

 ettyus, on Jul 30 2007, 15:09, said:

... tara maimutelor idioate, spune la politie ca merge Romania si Bulgaria si sa vezi ce mozoil mare si balos iti dau in fund si poti sa pleci mai departe. Concluzie : cred ca articularea cuvintelor depaseste conditia individului iesit din perioada neanderthaliera... ;)


#103
ettyus

ettyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 12.11.2006
In fine asta este. cum vrei tu dar nu uita ca pentru ei esti doar un MAMALIGAR. CE sa faci merge si cu dezacorduri mai ales daca ai priceput idee, daca nu....... asta este. Nu caut cearta cu nimeni de aici asa ca sa nu se interpreteze altceva.

Edited by ettyus, 31 July 2007 - 10:07.


#104
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Etty dupa cum vorbesti si gandesti nu cred ca aia sunt maimute...
Epitetul mamaligari a venit din occident cand s-a declarat in `89 ca "a explodat mamaliga romaneasca", in nici un caz de la prietenii -  vecini bulgari (idiotul de Stoicicov si-a renegat de curand chiar si propria tara, ala e dus cu pluta). Asa ca hai sa invatam putina istorie si sa devenim si putin mai concilianti asa cum sade bine unui popor civilizat proaspat intrat in UE. Daca nu te simti in stare, mai bine nu-mi mai raspunde!

#105
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Tara lor nu e urata, litoralul e ok,..nu e nici Coasta de Azur insa...e ceva mai calda apa, au o luna in plus de sezon,..
Litoral low/medium budget pt cei cu masini low/medium budget...

#106
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Se mananca mult frate!!!    E multa mancare frate!!!   Suc!!!!     Bericioaica!!!!!!       Bufet Suedez adica tot ce nu putem bagam in portbagaj ca nu se supara astia pe noi ha!!!!     Mancare!!!  Bautura!!!    E Marfa!!!   Ia caefeaua Dorele, baga la termos, ce fraieri !!!!   ia bananele dorele!!!!!     Uga Uga Uga Uga

#107
dsdev

dsdev

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 28.10.2005

 fiberspeeder, on Jul 31 2007, 23:46, said:

Se mananca mult frate!!!    E multa mancare frate!!!   Suc!!!!     Bericioaica!!!!!!       Bufet Suedez adica tot ce nu putem bagam in portbagaj ca nu se supara astia pe noi ha!!!!     Mancare!!!  Bautura!!!    E Marfa!!!   Ia caefeaua Dorele, baga la termos, ce fraieri !!!!   ia bananele dorele!!!!!     Uga Uga Uga Uga

lasa ca s-au prins si ei cum e cu o parte din turistii romani... si am vazut de 1Mai anunt pus in romaneste la restaurantul unui hotel de 5*: amenda 30 euro daca pleci cu mancarea din restaurant. evident, romanasii nostri tot nu se puteau abtine si indesau prin genti mancare, sa aiba in camera daca li se face foame... doar era moca, nu?

#108
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Genul asta de oameni ne fac de kko peste tot pe unde merg...si ne duc renumele mai departe (din pacate)! Eu ma dezic de ei si nu-i recunosc de conationali...pot sa spun indienii frateeee...dar nu sunt numai ei, aia e problema. Mentalitati de Romania Mare... m-am saturat pena peste cap de ele! :( Hai Romania dar nu cu orice pret ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate