Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!
 

Ajutor .... Cum sa o cuceresc?

- - - - -
  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#55
dr_paul

dr_paul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 28.08.2006

 bellea_77, on Feb 6 2007, 22:36, said:

Sigur. :peacefingers:  Cu vreun veneris cauza. :lol:

daca vrei pe 'cea' mai bolnava sigur ca da  :peacefingers:

gizas .. deviem

astept feedback de la OP :) cum a functionat 'mazarea'

Edited by dr_paul, 06 February 2007 - 22:39.


#56
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Terminati cu offtopicul! Cine nu intelege asta ia warn!

#57
ralfy_tm

ralfy_tm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.08.2006
sal....si eu sunt de aceasi varsta si cred ca te inteleg cel mai bine,asa ca dute la ea si saluto si spunei ca ii dragutza si ca vrei numaru ei de telefon...trebe sa fi scurt...nu conteaza ca sunt colegi sau copii prin jur...tu ai treba cu ea nu cu restu  :coolspeak:

asa am facut eu si a mers....dar sa nu tea astepti sa tina o vesnicie relatia(toate is la fel  :cursing: ) ca o sa te lase...sorry daca sunt putin offtopic dar e mai bine sa sti dinainte ;)

PS: incearca ca nu ai nimic de pierdut  :coolspeak:

Edited by ralfy_tm, 07 February 2007 - 20:23.


#58
Andr3y90

Andr3y90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2007
o sa incerc faza cu mazarea....sper sa nu creada ca o iau la misto si sa plece... :confuzzled:

#59
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 Andr3y90, on Feb 11 2007, 13:13, said:

o sa incerc faza cu mazarea....sper sa nu creada ca o iau la misto si sa plece... :confuzzled:
Dar voi baluri nu aveti? Te bagai in seama cu ea, mai un dans, mai o vrajeala.....

#60
eu_cu_mine_insumi

eu_cu_mine_insumi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 22.01.2007

 Crosshair, on Feb 6 2007, 12:45, said:

unde s-a dus romatismul din vremuri ?
daca te place nu mai e nevoie de bani...te ia si cu zdrente daca ai :)


   asta ma intrebam si eu .. foarte bine ai remarcat chestia asta ! :P

#61
Andr3y90

Andr3y90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2007

 Jaqueline, on Feb 11 2007, 13:15, said:

Dar voi baluri nu aveti? Te bagai in seama cu ea, mai un dans, mai o vrajeala.....

Niaaa...la noi nu se mai fac baluri de vre-o 2 ani din cauza scandalurilor...batai...etc  :cursing:

#62
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005

 Andr3y90, on Feb 11 2007, 13:13, said:

o sa incerc faza cu mazarea....sper sa nu creada ca o iau la misto si sa plece... :confuzzled:

ok. sa ne spui si noua cum a mers cu mazarea !

#63
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

 Blitzkrieg, on Feb 12 2007, 23:41, said:

ok. sa ne spui si noua cum a mers cu mazarea !
La mine a avut eficacitate 100% (am si luat 30% warn pentru ca am indraznit sa dau sfaturi aici pe topic - sper sa fi meritat!!).

#64
Andr3y90

Andr3y90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2007
Am reusit sa fac rost de Id-ul ei de mess...acum sa vad cum sta treaba...cu toate ca nu prea stiu cum sa o iau

#65
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

 Andr3y90, on Feb 20 2007, 14:04, said:

Am reusit sa fac rost de Id-ul ei de mess...acum sa vad cum sta treaba...cu toate ca nu prea stiu cum sa o iau
Nu pricep care parte din "face 2 face contact" nu ai inteles-o pana acuma? :)

#66
dddddd

dddddd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 14.12.2006
Hahaha,ce bine ca pana acuma au facut ele mereu primul pas.trebuie sa recunosc ca,din obisnuinta,sunt petarda cand trebuie sa vorbesc prima oara cu o fata.dar cand vine ea la tine,e altceva.cea mai tare tehnica:sa le determini sa incerce sa te cucereasca,daca faci asta doar din priviri,esti chiar tare.metoda asta n-a dat gres niciodata,chiar si cu cele mai timide sau super frumoase. :)
Aha,toate cele de mai sus sunt valabile pt fete sufletiste,nu pt orice pipita materialista

Edited by Jaqueline, 24 February 2007 - 21:25.
Daca tu nu stii sa dai edit, eu stiu!


#67
thunder_ovidiu

thunder_ovidiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 25.01.2007
bai baiatule, ce n-as da eu sa mai fiu de varsta ta? cand o sa fi mai in varsta si mai matur o sa fi plictisit de romantisme si intimidari si o sa fie mult mai naspa si mai plictisitor... aceste lucruri (feelinguri) pe care le simti acum nu se compara cu nimic, sunt cele mai frumoase momente, mai incolo o sa iti aduci aminte si o sa razi de fazele astea. Cand eram de varsta ta imi placea o fata super mult si odata mi-am luat inima in dinti si am condus-o acasa (pana atunci ne salutam doar, e foarte important sa ii spui un salut/servus unei fete insotit de un zimbet usor chiar daca nu o cunosti) si cand am ajuns la o intersectie eu am luat-o inainte si ea a ramas pe trotuar, ma intorc - ma uit la ea (in the middle of the road) si aud un claxon super fonic al unui jeep... in fine, ma scuz soferului , ma intorc langa ea, se face SI culoarea verde la pietoni  :D  si mergem mai departe... in fata casei ea se prinde cu ambele maini de toarta ghiozdanului si asteapta parca ceva, eu rosu-verde-maro-mov si ajuns la capatul rabdarilor dupa penibilele intamplari ii spun "ceao ne mai vedem noi...!" (penibil <_< ...stiu) si plec cu gandu si cu speranta sa nu ne mai vedem macar o bucata de vreme ca imi era rusine de mine. Fata, amuzata la maxim de comportamentul meu zice "ce faci mai spre seara?", in gandu meu: "la naiba, oare ce vrea?, o fi de bine?" apoi zice: "nu vrei sa ne plimbam cu bicicletele?" (stia ca sunt biker inrait, mergeam cu bici si la buda) la care eu strigam in mine de bucurie - cat ca aveam un super naspa test la biologie, si ii spun "oki ne vedem la 6 la o intrecere... ;) ". Si uite asa am luat-o de acasa, bineinteles ca am lasat-o sa castige cursa ca neah... e fata... si ne-am oprit pe marginea raului unde nu era nimeni ca nu mai puteam de ras amandoi, am lasat bicicleta pe iarba si am sarutat-o, ea fiind inca pe bicileta ei, a raspuns cald la sarut si a lasat si ea bicicleta sa cada. A fost o zi de neuitat plina cu peripetii, asa ca prietene iti zic: nu ai ce pierde mai mult decat timpul... "be yourself" si profita de zilele astea cat poti. Be nice and take care!

#68
Andr3y90

Andr3y90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2007
Asa...m-am intalnit cu ea....dupa ce a scapat de la ore...si i-am zis ca stau prin zona si avem acelasi drum...si daca o deranjez ca o insotesc...a spus ca nu e nici o problema...i-am spus cateva lucruri despre ea pe care nu le stiu multe persoane si a ramas uimita...radea...important e ca pe parcursul drumului am facut-o sa zambeasca mai mereu...am mai vorbit despre liceu....etc...nu prea am incercat sa intru in "Love Thing", nu cred ca era un moment perfect...adica abia reusisem sa ma bag in seama cu ea...am dus-o pana in fata blocului la ea...si nah... ''papa'' si ''Ciao''
Cam asta a fost...de atunci...Ne salutam mereu cand ne vedem....dar sincer ...acum nu stiu cum sa fac urmatorul pas...

Edited by Jaqueline, 06 March 2007 - 21:02.
sh, k


#69
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,504
  • Înscris: 06.06.2006

 Andr3y90, on Mar 6 2007, 13:20, said:

...acum nu stiu cum sa fac urmatorul pas...
cu dreptu' daca esti dreptaci
cu stangu daca esti stangaci
voi nu ati auzit mai oameni buni de cinematografe, teatre, cafenele, parcuri (ca a venit primavara), excursii organizate (nu numai voi doi ca s-ar putea sa-ti pui parintii ei in cap),biliard,discoteci &stuff?
io, cand eram de varsta ta, eram in stare ma merg si la biblioteca (am fost de vreo cateva ori la Sadoveanu)
^_^

Edited by kretzu77, 06 March 2007 - 23:29.


#70
Andr3y90

Andr3y90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2007
Problema nu e asta...locuri sunt...
Problema e ca nu stiu cum sa o abordez...
am zis...acum ne dam mereu buna cand ne vedem dar...nush cum sa o iau...

#71
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Prietene ce ai de pierdut daca incerci ce ti-am spus eu mai sus? :) Nimic! Deci haide odata ca deja e telenovela!! :)

#72
cryu

cryu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 16.08.2006
Am fost si eu in aceasta dilema.Am facut rost de nr ei de telefon de la o prietena colega de-a mea si am sunato.Am vb frumos ce faci? daca iesim si noi de la un suc?:D ma intrebat de 10 ori de la cine luasem nr ei!!  Pana la urma dupa vreo 2-3 min de vorba am ajuns sa o intreb daca are prieten si avea :( si coincidenta il chema exact ca pe mine.La final iam zis ca vb maine la scola si sa  facem cunostina.Sa vedem ce so intampla maine ca parea incantata asa de mine :P

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate