Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae
 Exista vreun dezavantaj la constr...

Problema martori semnalizare dire...

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi
 Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus
 Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa
 

Mikey feat Leya-Esti Senzatie

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Oribil! Oribil! Oribil!  :puke:
Nu ma pot aptine cand vad acest videoclip. Muzica de 2 lei . Nu are nimic in comun cu hip hop-ul . Pentru o asemenea porcarie a-ti deschis un topic nou .....  :angry: .

#20
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postwhich_is, on Dec 12 2006, 16:48, said:

Mesaj pt Mikey: .. tot asa si succes cu albumu...
Mesaj pt imblanzitoruldelei: Dute-n viata si sa nu te mai intorci..

In speranta ca nu am suparat pe nimeni.... Mikey Rullez....

Doamne Sfinte ! chiar va place porcaria, stupidenia si calamitatea asta de piesa .
"Masculul" ala are o voce de bunic ragusit , textul e de caca , tema e de manea (auzi...E Senzatie :puke: ) ,
iar tipa e buna de .....si atat.
Chiar nu are nici o treaba cu hip hop-ul piesa asta. Poate doar beat-ul putin inspirat .
Uite ce inseamna hip hop-ul cantat de o voce feminina de exceptie : Lauryn Hill

Edited by antinVidia, 01 August 2007 - 10:31.


#21
kelu84

kelu84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 12.02.2007
draga andreearaicu_urata?nimik despre nenea mickey?am intrat si io aku dupa nush cate luni p forum si observ ca nu ai mai postat nimik.nu am apucat sa iau bilet la multele concerte ale lui mickey asta.si nici ultimele doua clipuri nu le-am vazut.draga mea....ti-am spus si mai sus,sa nu te indoiesti de cultura muzicala a mea si a altora de pe aici.esti din generatia morandi care la o melodie gen"afrika"cea mai noua...ai cazut pe spate.si nu te supara.tovarasul mickey este"progenitura"celor de la cassa loco,care oricum sunt praf in ultima vreme.au scos o singura melodie"nu esti tu un pic ca prost" sau ceva de genul,care oricum "pute"a cover rau de tot.sustii niste artisti si trupe care s-au plafonat de la bun inceput si stiu sa faca muzica cu multitudinea de e-jay-uri si atat.si mai e moga care foloseste inversia.fenomenal!!!in fine.asta este un topic despre hip-hop,si am vazut ca s-a pomenit cev de "rupem baraca".mie mi se pare frumoasa melodia,si zale este un tip care are creier si face versuri interesante.

#22
raduni131

raduni131

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 13.08.2006
asta este parerea mea despre melodie  :  :puke:

#23
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postkelu84, on Aug 24 2007, 13:05, said:

...si zale este un tip care are creier si face versuri interesante.
zale este o formatie, 2 mc si un dj (raku, yolo si dj christu). 'rupem baraka'  este de pe ultimul album, facuta piesa ca sa multumeasca casa de discuri daca intelegi ce vreau sa spun. albumul are destule piese bune, insa unele sunt 'ca sa se vanda' ;)

#24
dizzee

dizzee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 20.07.2006
Cum poate cineva sa-l compare pe ratatul asta cu Zale?! Nu credeam s-o zic vreodata, dar "copiii din ziua de azii.." :lol:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate