Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.
 Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 

Rockoholici Anonimi

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
ILoveMyBunny

ILoveMyBunny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 06.04.2007

View PostGulugulu, on Apr 18 2007, 21:21, said:

La banchetul din clasa a 8-a am fost pur si simplu fortat sa dansez pe o manea. <_< Acum vreo jumatate de an am ascultat timp de cateva zile house/trance/techno etc. (incercam sa inteleg genul, dar n-am reusit din pacate :) ) In orice caz, de acum nu vor mai fi abateri ^_^


   De ce te simti vinovat pentru ceea ce ai facut. N-ai cui sa-ti ceri scuze,decat tie insuti. Cum ai fost fortat sa dansezi o manea?

#74
baldurr

baldurr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 15.04.2007
mie imi placea Pearl Jam.apoi mi s-a inmanat o caseta cu Metallica,apoi Candlemass,de la doom am ajuns la Burzum..apoi putine abateri.asta acum vreo 6 ani adica pe la 16..foarte haios topic

#75
Gulugulu

Gulugulu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 18.12.2006

View PostILoveMyBunny, on Apr 18 2007, 22:03, said:

De ce te simti vinovat pentru ceea ce ai facut. N-ai cui sa-ti ceri scuze,decat tie insuti. Cum ai fost fortat sa dansezi o manea?
Topicul in sine era o gluma :). Nu ma simt vinovat pentru ca si "dansul" fusese o gluma. Doar ca a fost singura data cand m-am coborat la astfel de glume. :)

#76
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Da, topicul era o glumita :)

#77
dudette

dudette

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 30.04.2007
Si eu am fost nevoita sa merg la petreceri unde se ascultau manele. Dar asta nu-i asa de grav ca faptul ca.... am avut doi prieteni total in afara genului meu. Adica un rapper si un punker. Hai cu punkerul, treaca mearga, desi nici cu el n-aveam prea multe in comun, dar cu rapperul.... :ewwpu: :frust:  si mai avea si apucaturi de manelist din cand in cand. What da' fac did I see in him?!  :crying: :eek:

#78
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Punker ;)) ? Hai ca nu intru iar in discutia pseudopunkerilor....daca nu avea camera in totala anarhie, cu picturi Johhny Rotten pe pereti, daca nu-si stingea mucurile de tigara pe mana...ala nu era punker. Evident, exagerez. Sunt atatia punk-rockeri si pseudopunkeri incat ma ingretosez.

#79
dudette

dudette

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 30.04.2007
era total atipic pentru un punker. De o calmitate iesita din comun. Ma enervam eu de cat de calm era. Plus ca se imbraca numai in negru. Si avea parul lung prins in coada. Da' era punker  :unsure:

#80
mentoros

mentoros

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 27.10.2006
in 1991 am inceput cu iron maiden, dar anu' 90 l-am avut tare indoielnic - ascultam tot ce-mi pica in mana (deh,  scapasem de comunism)... asa si-au facut loc printre scarita si ciocanelul urechii mele tinere "artisti" precum Michael Jackson, MC Hammer, Vanilla ice si alti de aceeasi factura comica... Apoi spre sfarsitul anului am evoluat la depeche mode, vanghelis si jean michel jarre.

#81
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Ma numesc Mwlambo si sunt rockoholic

Pacate am multe: petreceri pana cad sub masa la care inevitabil se danseaza pe manele(eu de cela mai multe ori nu ajung pana acolo ca am 'darul' de a ma imbata repede si tare :lol: ), mai ascult din cand in cand Goran Bregovic(totusi nu e 'mare pacat'), dar in combinatie cu Paradise Lost :) si old-school hip-hop. In generala am ascultat rock 'la moda' gen Linkin Park si alte porcarii.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate