Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Circular Makita de negasit in RO

FightBox ar merita transformat ...

Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...
 Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...
 EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...

Camping Franta - Chamonix
 Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 

Internet unlimited la $9.99/luna

- - - - -
  • Please log in to reply
1230 replies to this topic

#1225
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
Acesta e programul de la zapp de mentinut conexiunea activa!
Attached File  keepalive.rar   178.67K   13 downloads

#1226
jafpefata

jafpefata

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,700
  • Înscris: 26.09.2007
E veche faza cu programul dar nu văd de ce e mai bun ca un ping.
Totuși, e păcat să dai ping dacă nu ai nevoie, distrugi tel. nu de alta.

#1227
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,816
  • Înscris: 06.09.2004
sau te mai plangi putin pe aici, poate se indura cineva de acolo sa-ti schimbe flag-ul. setarea din centrala pt deconectare atunci cand nu ai trafic e controlata de un mic flag  :)

#1228
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,645
  • Înscris: 20.10.2006
Eu nu sunt de acord ca accea setare sa fie scoasa. Ce sens are si cu ce va incurca ?

#1229
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004
La abonamentul astanu vad nici o limitare(sau nu vad eu bine :D ) Urmeaza sa ma mut intr-o zona unde nu am nici telefonie fixa si deci nici internet, desi in linie dreapta sunt la ~3km de centrul bacaului asa ca sper sa am 3G. Incerc sa contruiesc deci un pachet telefonie+internet dar nu stiu unde sa ma duc. La zapp se pare ca netul e nelimitat dar telefonia mi se pare f. scumpa. La voda e ok dar e netul e limitat f. mult. (2GB la abon de 3,6)Ar mai ramane orange eventual cu HomePack.
Oare la zapp pot sa fac abon fara sa am o factura de utilitati?

#1230
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,645
  • Înscris: 20.10.2006
La Zapp cu siguranta prinzi ED-VO, insa sa nu te asptepti la viteza maxima, totusi insa o viteza decenta la un pret bun si trafic nelimitat. Ai nevoie de o factura de utilitati, buletin si permis de sofer sau carte de alegator pentru a iti face abonament. Factura de utilitati poate fi si copie trimisa pe fax.

#1231
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,871
  • Înscris: 22.11.2006
Am fost azi la sucursala din Ploiesti de am facut un contract de novatie (mi-a preluat altcineva abonamentul) iar domnisoara de acolo mi-a zis: Stiti, dar dansul nu o sa mai aiba internet nelimitat, o sa il aiba de 1,5 Gb. Am facut ochii mari si am intrebat-o: Si daca il mai tin eu, o sa am nelimitat? , la care ea s-a balbait in vorbe. Adevarul este ca eu pana acum nu am avut nici o restrictie nicaieri afisata, nici anuntat nu am fost. Ajuns acasa ii arat omului cum se intra pe net cu telefonul, intru pe contul meu la zappmobile si surpriza!!!!!!: A aparut limitarea de 1,5Gb la infocost, care nu era pana acum. Cred ca ramasesem singurul de pe zapp cu nelimitat la 9,99$ :naughty:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate