Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie
 Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti

Recomandare SSD
 Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5

Resizable BAR
 

Nei Pori

- - - - -
  • Please log in to reply
1260 replies to this topic

#1261
OvidiuNS

OvidiuNS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,891
  • Înscris: 04.07.2010

View Postbogdan1709, on 08 mai 2024 - 07:53, said:

... caut recomandari de plaje cat mai frumoase pe o raza de 30km precum si activitati in zona. Am inteles ca meteorele sunt cam la 2h distanta, nu am fost niciodata.

Pentru plaje vezi pe pagina anterioară, am pus eu poze de la mai multe plaje. Și vezi și pe paginile mai din urmă ale topicului, precum și pe topicul de Platamonas, pe pagina a doua a ariei.
Iar pentru alte obiective vezi tot pe topic în urmă, și citește și topicele de Platamonas și Alte locuri minunate din Grecia continentală.
Zona Platamonas - Nei Pori e o bună bază de cazare pentru foarte multe obiective turistice (Valea Tempi cu croaziera pe râu, Loutra Pozar cu piscinele naturale, cascadele de la Edessa, Tezaurul de la Vergina, Pella cu tot cu muzee, Kilkis, Lytochoro cu mânăstirea Dyonissos și Canionul Enipeas, Dion cu muzeu cu tot, Paleo Panteleimonas, Paleo Pori etc.).
Meteora e și ea cam la 2 ore distanță, și nici o excursie de o zi în Pelion nu e grea, noi am făcut așa ceva în 2009, vezi pe topicul respectiv.


Sănătate și toate cele bune !

Edited by OvidiuNS, 17 May 2024 - 11:35.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate