Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tarot (2024)

Prescriere datorii parinti decedati

La multi ani @Cousteau !

Inlocuire hdd cu ssd la NVR
 Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"
 Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo
 Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...
 

Furt auto

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006

View Postkooc_66, on 1st March 2010, 19:42, said:

am doi prieteni si ambii au masini Mercedes. Ghinionul a fost că amândoi au fost implicați în accidente diferite și după evenimente, la ambele mașini le-au fost furate contactele auto. Spuneți-mi ce pot face cei ce le-au furat, au cipuri și pot fi modificate, pot face chei sau....!?!?
... pot fi montate la alte Merc furate.

#56
andrey_dyd

andrey_dyd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.12.2010
buna,am cumparat un VW la schimb cu un Opel si diferenta de bani...a fost totul ok pana intro zi cand ma oprit politia si mi sa zis ca masina e furata:adevarata poveste e ca adevaratul proprietar al masini isi comstruia o casa.si sa inteles cu constructorul sai dea masina sa isi faca treaba,adica sa aduca oameni la munca si sa se foloseasca de ea.masina fiind ca un fel de avans sau ceva de genu...au facut oameni contract si noul 'proprietar' mia vanduto mie danduse adevaratul proprietar si a disparut din localitatea respectiva...
la politie miau lasato mie in custodie pana la finalizarea anchetei...interbarea cea mare e:ce sanse are adevaratul proprietar sa isi recupere masina si eu ce voi pati in cazul in care or sa ia ei?sunt foarte nelamurit in acest caz,ce sa fac?sa o vand sa imi recupar o parte din bani sau ce sa fac?

#57
fne89

fne89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 09.07.2010
pai daca o vinzi mai bagi o persoana la belele ptr ca ar fi in aceeasi situatie ca tine intr'o zi.cel mai bine ar fii sa astepti sa vezi daca politia va rezolva ceva

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate