Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Dubla : Steaua -Midllesbrough

- - - - -
  • Please log in to reply
503 replies to this topic

#235
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
era mingea defecta si am avut noi poarta mai mare cu 4 metri (goluri)...
asta e singura explicatie... sa ai 2-0 si sa iai la rand inca 4 goluri... e rusinos!!!

#236
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003
Mai bine pierdeau prin optimi decat sa vad meciul asta.

#237
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006
Hai ma sa nu-i turnam tot in cap lui Olaroiu , dupa mine este un antrenor foarte serios si foarte bun. Vina o are apararea si portarul !
Cand a fost retras Radoi intre Ghionea si Goian numai el respingea tot de acolo. Radoi mereu a fost si va fi superior oricarui jucator al Stelei

#238
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
of of of

#239
philo

philo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,677
  • Înscris: 07.03.2004
Sanki! Ce dacă a fost inventat de englezi? Brazilienii au aflat asta??

#240
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
Bravo Middlesboro, eu sunt unul din cei pe care i-ai facut fericiti in seara asta. Becali merita asta, la cat de bou a fost dupa meciul din bucuresti cand nici nu-l lasa sa vb pe ambasadorul angliei, care era politicos, realist si preconiza ca va castiga Boro, la care Becali, ca un cioban ce este, radea ca un prost de el. Si balalaul de meme Stoica a meritat-o. Romanii nu, insa cei ca Gigi Becali, Giovanni Becali, Crist Borcea si altii, fac fotbalul sa fie urat. Eu ma bcur ca doua echipe romanesti joaca FINALA challenge cup la handbal feminin. Toata stima pentru sportivii adevarati.

#241
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Nu sunt stelist... dar mai mai sa plang ;(

#242
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003
Mai bine pierdeau prin optimi decat sa vad meciul asta.

#243
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003
ii asteapta laura andresan cu consolarea dulce! vin ei, de acolo si-si ineaca amarul, cu Basescu, la Golden Sprit!

#244
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006

 ReKo, on Apr 28 2006, 00:18, said:

Mai am si eu o intrebare: Unde a fost Lacatus ?

Lacatus a demisionat azi dimineata de la Steaua si nu a mai venit la meciul cu Midllesbrough

#245
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004
s-a dovedit clar ca n-avem nervi de meciuri mari. si totusi la 2-0 ai fi zis ca pot juca cu sange rece, dominam clar meciul.

#246
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005

 philo, on Apr 28 2006, 00:15, said:

Dacă poți conduce cu 2-0 în deplasare, înseamnă că ai echipă; dacă pierzi meciul cu 2-4, înseamnă că n-ai antrenor.
Adevărul nu poate fi ocolit: Olăroiu e sub nivelul echipei Steaua fiind, în opinia mea, un antrenor mediocru, numai bun să antreneze echipe ca Vasluiul sau Bacăul. N-avea ce căuta la Steaua și n-are ce căuta nici acum.
O să zică unii că "Oli" le-a cerut să iasă la atac, dar jucătorii n-au respectat "indicațiile tactice". Degeaba. Dacă un antrenor nu are autoritate, atunci nu-i bun de antrenor. Și basta.
Una peste alta, Steaua a arătat că - cel puțin deocamdată - nu are față de o finală europeană...
Aberezi in mod barbar  :coolspeak:
Hai ca mi-am mai revenit...Pai dracu, daca aia au cedat psihic dupa golul lui Macaroana ala...nu au mai ascultat nimic nu pentru ca nu a avut autoritate, ci pentru ca nu mai puteau. Pur sisimplu nu mai puteau...PSIHIC. E frica de performanta...Pacat.

Felicitari pentru parcursul de pana acum. Bafta in liga la anul...

#247
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
de necrezut...

#248
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003

 One of Them, on Apr 28 2006, 00:20, said:

Bravo Middlesboro, eu sunt unul din cei pe care i-ai facut fericiti in seara asta. Becali merita asta, la cat de bou a fost dupa meciul din bucuresti cand nici nu-l lasa sa vb pe ambasadorul angliei, care era politicos, realist si preconiza ca va castiga Boro, la care Becali, ca un cioban ce este, radea ca un prost de el. Si balalaul de meme Stoica a meritat-o. Romanii nu, insa cei ca Gigi Becali, Giovanni Becali, Crist Borcea si altii, fac fotbalul sa fie urat. Eu ma bcur ca doua echipe romanesti joaca FINALA challenge cup la handbal feminin. Toata stima pentru sportivii adevarati.
:coolspeak:

#249
olteanul

olteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,285
  • Înscris: 05.12.2005

 One of Them, on Apr 28 2006, 00:20, said:

Bravo Middlesboro, eu sunt unul din cei pe care i-ai facut fericiti in seara asta. Becali merita asta, la cat de bou a fost dupa meciul din bucuresti cand nici nu-l lasa sa vb pe ambasadorul angliei, care era politicos, realist si preconiza ca va castiga Boro, la care Becali, ca un cioban ce este, radea ca un prost de el. Si balalaul de meme Stoica a meritat-o. Romanii nu, insa cei ca Gigi Becali, Giovanni Becali, Crist Borcea si altii, fac fotbalul sa fie urat. Eu ma bcur ca doua echipe romanesti joaca FINALA challenge cup la handbal feminin. Toata stima pentru sportivii adevarati.

DE acord cu tine! :coolspeak:

#250
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
s-a jucat ca in curtea scolii... ca pe maidan... numai avioane!

#251
ceacky

ceacky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 05.01.2006
Ce s-a intamplat cu SCOOTER e mort? sau de ce nu mai canta?  :D
:puke:  :puke:  :puke:

#252
dabija

dabija

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 26.06.2003
Steaua nu inseamna doar Becali si MeMe ... din pacate acesta a fost sfarsitul ...
deocamdata ... mai vedem la anul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate