Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Dubla : Steaua -Midllesbrough

- - - - -
  • Please log in to reply
503 replies to this topic

#217
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006

View PostDalla, on Apr 28 2006, 00:12, said:

Nu poate fi tras la raspundere Carlos. Hai sa o luam logic si sa ne gandim cat a aparat Carlos sezonul asta si ce se intampla in cazul in care nu scotea respectivele mingi din meciurile trecute. Mai eram aici? NU
Ha ha .... ce a aparat Carlos sezonul asta ?  :o

#218
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005
vina fie este a lu' olaroiu , fie e o vina colectiva ca nu au avut sange in oo  sa treaca de linia lor de 30 de m  :cursing:  ...eu unu inca nu pot sa-mi dau seama prea bine ce s-a intamplat  :cursing:

#219
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View PostTIC, on Apr 28 2006, 00:09, said:

nu poate fi tras nimeni la raspundere!


carlos a gresit grav la ultimele 2 goluri. e adevarat ca a avut si interventii f. bune, dar a si gresit grav.
iar aparatorii s-au calcat in picioare fara nici o logica si fara nici o coordonare.

#220
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Vad acum la TVR 1 reluarea din ultima faza, in ultimul minut, sutul lui Dica. Hent clar in careu si implicit PENALTY CLAR. Jucatorul opreste mingea din fata portii. CE NEBUNIEEE !!!

Adevarul e ca pentru prostia noastra nu meritam...

#221
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

View PostKraveN, on Apr 28 2006, 00:11, said:

Esti de acord cu mine ca daca nu lua golul 2 Steaua era in finala ?  :huh:

nu. nu-s de acord cu tine! steaua nu era in finala nici daca portarul lor nu gresea enorm. asa ca nu mai poate spune nimic. asta a fost! aia, putin mai buni, exact cat sa mearga in finala. steaua nu a stiut sau/si nu a putut sa reziste! asta e!

#222
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006

View Postolteanul, on Apr 28 2006, 00:12, said:

Mie de Rapid îmi pare rău!!
Au intrat Rapidistii pe felie :P. Ma nu au trecut de Steaua deci erau inferiori ei. De ce crezi ca ar fi ajuns pana in finala ?  ;)

#223
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006
toata lumea citeste...toata lumea jeleste.... mare pacat... eu sunt rapidist si.dupa sferturi nu inghiteam deloc steaua...
offffffffffff....asa aiurea!
gata...au gasit astia un "hemtz"....acum imi e si m-ai ciuda!!!!
trebuia sa stea unu` in spate si sa le bage bolduri in fund ca sa inainteze....

#224
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,275
  • Înscris: 10.04.2006
aha...si de penalty-ul neacordat nu spune nimeni nimic?

#225
El_Cid

El_Cid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 29.03.2004

View Postrenderman, on Apr 28 2006, 00:12, said:

Io cred ca trebuia ca stelistii sa-si mai fi luat un caine cevae cu ei , daca tot n-au alergat deloc macar plimbau cainele pe gazon... parca erau la plimbare, aia mancau pamantul si ei mergeau agale pe teren...  :death:

de acord.... de asta au pierdut - am vazut n faze in care refuzau sa intre la om parca.... si comentatorul a tipat la un moment dat... SA INTRE UNU LA EL

#226
philo

philo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,677
  • Înscris: 07.03.2004
Dacă poţi conduce cu 2-0 în deplasare, înseamnă că ai echipă; dacă pierzi meciul cu 2-4, înseamnă că n-ai antrenor.
Adevărul nu poate fi ocolit: Olăroiu e sub nivelul echipei Steaua fiind, în opinia mea, un antrenor mediocru, numai bun să antreneze echipe ca Vasluiul sau Bacăul. N-avea ce căuta la Steaua şi n-are ce căuta nici acum.
O să zică unii că "Oli" le-a cerut să iasă la atac, dar jucătorii n-au respectat "indicaţiile tactice". Degeaba. Dacă un antrenor nu are autoritate, atunci nu-i bun de antrenor. Şi basta.
Una peste alta, Steaua a arătat că - cel puţin deocamdată - nu are faţă de o finală europeană...

Edited by philo, 27 April 2006 - 23:17.


#227
dzs

dzs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 225
  • Înscris: 20.04.2006
Steaua n-a jucat nimic in repriza a doua. Poate ca ar trebui sa luam un exemplu de la englezi, au crezut in sansa lor pana in ultima clipa si astfel nu au dezamagit pe nimeni.

Este doar un joc de fotbal. Si a fost inventat de englezi.

#228
Iedu

Iedu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 07.12.2002

View PostReKo, on Apr 28 2006, 00:14, said:

Vad acum la TVR 1 reluarea din ultima faza, in ultimul minut, sutul lui Dica. Hent clar in careu si implicit PENALTY CLAR. Jucatorul opreste mingea din fata portii. CE NEBUNIEEE !!!

Adevarul e ca pentru prostia noastra nu meritam...


De ce au atacat de abia in minutul 90? De ce nu au atacat in minutul 80? Ca atunci erau alte sanse sa dea penalty. Daca ala dadea penalty si nu trebuia, iti dai seama ce scandal iesea? Asa poti spune ca nu a vazut, si nu a vrut sa riste. Oricum, nu din cauza aia a pierdut. Daca nu statea numai in aparare nu pierdea. Dar asa joaca majoritatea echipelor romanesti... Si speram sa fie altfel Steaua.

#229
dan.v

dan.v

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 16.01.2006
Sa fi comentat careva la Pitzi ... oare ce s-ar fi intamplat ?  :cursing:

#230
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
OMG  :ciocan:  :wallbash:

------------

prea multe emoticon's !!

Edited by ReKo, 27 April 2006 - 23:21.


#231
Dalla

Dalla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 30.12.2004
kraven se pare ca a gasit vinovatul. Felicitari sherlock. De dica ce spui? Dar bostina? Dar Ghionea? Hai sa dam vina pe portar. Ai incercat macar o data in viata ta sa fii portar (la fotbal nu la uzina?). Afla ca nu e asa simplu si, oricat de bun ai fi, daca ai gogonele pe post de fundasi n-ai ce sa faci. Cat a fost Carlos sigur pe fundasii lui a iesit harzardat? NU. A vrut dar n-a gresit iesirile pt ca s-a retras la timp.

#232
olteanul

olteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,285
  • Înscris: 05.12.2005

View Postphilo, on Apr 28 2006, 00:15, said:

Dacă poți conduce cu 2-0 în deplasare, înseamnă că ai echipă; dacă pierzi meciul cu 2-4, înseamnă că n-ai antrenor.
Adevărul nu poate fi ocolit: Olăroiu e sub nivelul echipei Steaua fiind, în opinia mea, un antrenor mediocru, numai bun să antreneze echipe ca Vasluiul sau Bacăul. N-avea ce căuta la Steaua și n-are ce căuta nici acum.
O să zică unii că "Oli" le-a cerut să iasă la atac, dar jucătorii n-au respectat "indicațiile tactice". Degeaba. Dacă un antrenor nu are autoritate, atunci nu-i bun de antrenor. Și basta.
Una peste alta, Steaua a arătat că - cel puțin deocamdată - nu are față de o finală europeană...

Corect!
Și numai de antrenor depindea să îi determine pe jucători să-l asculte.
E slab!

#233
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

View Postphilo, on Apr 28 2006, 00:15, said:

Dacă poți conduce cu 2-0 în deplasare, înseamnă că ai echipă; dacă pierzi meciul cu 2-4, înseamnă că n-ai antrenor.
Adevărul nu poate fi ocolit: Olăroiu e sub nivelul echipei Steaua fiind, în opinia mea, un antrenor mediocru, numai bun să antreneze echipe ca Vasliul sau Bacăul. N-avea ce căuta la Steaua și n-are ce căuta nici acum.
O să zică unii că "Oli" le-a cerut să iasă la atac, dar jucătorii n-au respectat "indicațiile tactice". Degeaba. Dacă un antrenor nu are autoritate, atunci nu-i bun de antrenor. Și basta.
Una peste alta, Steaua a arătat că - cel puțin deocamdată - nu are față de o finală europeană...

Bravo !
Foarte, foarte bine spus !
Olaroiu chiar nu are fata de Steaua.

Mai am si eu o intrebare: Unde a fost Lacatus ?

#234
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

View Postphilo, on Apr 28 2006, 00:15, said:

Steaua a arătat că - cel puțin deocamdată - nu are față de o finală europeană...

nu a avut niciodata ..si nu numai Steaua, tot fotbalul romanesc este in aceeasi situatie, de ani de zile .. un teanc de analfabeti, plini de fitze si bani dar cand vine vorba de performanta .. :death:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate