Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ridicat ulei honda 9 1.8 v...

Ce este Rotary si la ce serveste?...

Internship in RO - student la dre...

Buletin de Bucuresti
 Explozie la Dedeman Botoșani...

Cat consuma un AC ?

La mulți ani @Tyby!

Reprogramare examen auto prin pro...
 Are cineva instructiunile de conf...

Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...
 Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...
 

Audiere pe tema OZN in Congresul american

  • Please log in to reply
388 replies to this topic

#73
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
Ce ti-am spus eu despre memorie un pic mai sus ?
Un grup de oameni nu tine minte cateva cuvinte pentru 5 minute.
Chiar vrei sa cred ca nenea vine dupa deci de ani fara nici un interes sa-mi declare "cum a fost" ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rLcQEsuvvEU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
cand nu putem da vina pe state straine, e mai simplu sa spunem ca e OZN
pentru ca inrealitate chiar este, obiect zburator neidentificat

si nu clipul in sine este important, ci incidentul

Edited by MarianG, 03 August 2023 - 22:52.


#74
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Da, am inteles. Toti au un interes, toti au bolunzit brusc si incep sa declare chestii imaginare prin Congres, pe la TV.

Apropo, ce s-a trezit acuma guvernatorul ala sa recunoasca dupa ani de zile erau aceleasi chestii pe care au spus sute de oameni ca le-au vazut atunci in 1997.

Si pe aia i-a apucat brusc sa minta in masa, sau cum?

#75
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
Pentru ca acum ii convine.

#76
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Putin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,997
  • Înscris: 30.08.2017

View PostMarianG, on 03 august 2023 - 22:35, said:

4. Sa mearga la politie si alte agentii sa ceara protectie.

Politia e mână în mână cu ei

#77
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
https://wikileaks.org/

#78
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Stai ca acum am citit mai atent ce ai scris: deci tu zici ca americanii or fi gasit ceva obiecte prabusite, dar acestea probabil ca or fost rusesti, chinezesti, cu maimute si caini pe post de piloti, iar americanii le-au luat si crezand ca-s ceva nave extraterestre, au incercat sa faca inginerie inversa pe "avansatele" tehnologii rusesti si chinezesti (tehnologie de acum cateva decenii), si au confundat si cânii si maimutele cu extraterestri, si au ajuns cu declaratiile astea pana in Congres!?

[ https://i.postimg.cc/vmQXHkRK/Happy-emoticon-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Adica la naiba, vorbim de un pilot de vanatoare din US Army, de un ofiter de informatii si de un fost comandant de portavion.

Si zici ca astia-s din echipa care trebuie sa ne apere pe noi de rusi si in care avem incredere oarba in judecata si deciziile luate? Posted Image

Pai la naiba, vorbim de natiunea si de guvernul care a facut prima bomba atomica, si care a trimis oameni pe luna. Dar in schimb zici ca au niste oficiali chiar atat de dobitoci sau de mincinosi prin armata si intelligence?

Ceva aici nu se leaga. Adica ori tu vorbesti in dodii, ori ei, eu asa vad situatia.

Edited by Phobos, 03 August 2023 - 23:14.


#79
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
Vorbim de niste unii care sustin ca au vazut E.T. atunci cand de fapt au filmat o pasare.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QKHg-vnTFsM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Oameni mai putin instruiti militar inteleg ce vad.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RrgQNwXIG_0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MarianG, 03 August 2023 - 23:18.


#80
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Dar nu zice nimeni ca n-or fi fost si cazuri de genul asta, insa chiar crezi ca sute de piloti de avioane de vanatoare sau comerciale si de nave maritime militare + operatori de radar s-au inselat chiar atat de crunt?

Adica la naiba, incepe sa ma sperie mai tare posibilitatea ca cumva tu sa ai dreptate. Posted Image

Edited by Phobos, 03 August 2023 - 23:18.


#81
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005

View PostPhobos, on 03 august 2023 - 23:05, said:

Ceva aici nu se leaga. Adica ori tu vorbesti in dodii, ori ei, eu asa vad situatia.
Eu zic ca ei vorbesc in dodii.

View PostPhobos, on 03 august 2023 - 23:05, said:

Dar in schimb zici ca au niste oficiali chiar atat de dobitoci sau de mincinosi prin armata si intelligence?
Doar pentru ca sunt oficiali nu inseamna ca trebuie sa ii cred pe cuvant de cercetas.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sh163n1lJ4M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MarianG, 03 August 2023 - 23:19.


#82
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Cred ca stiu ce s-a intamplat.

Ti-o furat Flat contul.

Ca numa` el era atat de incapatanat, cand vorbeam cu el de vaccin.

[ https://i.postimg.cc/N0zmTfCW/Thumb-down-emoji-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#83
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
Vorbim pe vorbele cuiva, si aia e problema mea, ca sunt vorbe.

Edited by MarianG, 03 August 2023 - 23:28.


#84
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
De vorbe clar ca sunt doar vorbe, dar daca era undeva pe la ceva emisiune TV pentru rating era una, insa ma indoiesc ca aia au ajuns in Congres asa tam nesam fara sa fi avut ceva solid in spate care sa le sustina declaratiile.

#85
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
Si Zuckeberg a ajuns in Congres, ca era luat la rost.
Acum tu cum imi poti dovedi ca Guvernul vrea sa tina secrete despre E.T. si nu despre tehnologia de la alte tari ?
Ce ar fi mai plauzibil ?
Faptul ca aia au gat gres si s-a prins doar armata sau E.T. Calls Home ?

Edited by MarianG, 03 August 2023 - 23:41.


#86
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Cine a dat gres?

#87
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
orice natiune straina

#88
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Nu prea inteleg ce vrei sa spui. Cine a dat gres si s-a prins doar armata?

#89
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,561
  • Înscris: 10.08.2005
O natiune straina, nu stim care sa armata nu ne-o spus si nu are nici un motiv sa ne spuna.
Intelegi notiunea de spionaj si secrete ?
Daca cineva incearca sa te spioneze, cum se spune in cazul prezentat cu balonul din china, se intampla ca nu doar armata o vazut balonul.
Dar spre deosebire de cazul prezentat de tine, atunci nu toata lumea avea la purtator o camera de filmat.

[ https://static.greatbigcanvas.com/images/singlecanvas_thick_none/everett-collection/world-war-ii-careless-talk-propaganda-poster-art-c-1944,2439065.jpg?max=540 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MarianG, 03 August 2023 - 23:59.


#90
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,208
  • Înscris: 23.09.2005
Deci nava cat un portavion din Phoenix 1997 vazuta de sute de oameni era a vreunei natiuni straine?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate