Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

PSD - pro si contra

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
341 replies to this topic

#307
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,629
  • Înscris: 29.07.2013

 geo76com, on 25 septembrie 2023 - 10:23, said:

Asa ca tine ?

Nu e onest sa jignesti in halul acesta, prin comparatie, un jurnalist chiar facut si calificat pentru meseria lui.

Il urmaresc pe Republica.ro (al carui membru fondator este) si stiu ca de cand a debutat in jurnalism a avut aceeasi atitudine si aceeasi orientare, tot timpul.
Iar faptul ca ceea ce scrie deranjeaza niste lingai inepti  de buci pesedezo-auriste nu face decat sa sustina ceea ce am scris mai sus.

Spoiler


#308
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,357
  • Înscris: 21.03.2020
E vierme ca da in uslam... Leana lu Cizmaru ii numea viermi pe cetatenii care protestau ca nu se gasesa nimic de mancare in ceausism.

jurnalistii adevarati sunt aia de ling politrucii in dos pe bani publici ;)

Edited by GlCA_Contras, 25 September 2023 - 11:48.


#309
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,293
  • Înscris: 09.08.2012
ceea ce i s-a intamplat domnului Buzatu este absolut scandalos. Cum este posibil sa i se confiste economiile dansului, agonisite o viata intreaga?

Eu, impreuna cu echipa PSD de pe forum, suntem solidari cu drama domnului Buzatu si ii dorim isi demonstreze nevinovatia si sa se intoarca acolo unde ii este locul si unde il asteptam cu totii.

Attached Files



#310
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
El și cu Pândaru, că era cat pe ce să îl uit pe amicul lui de vorbit prostii la tv.

Ăștia doi sunt doi prapuri la capul ziaristicii și gazetăriei din România.

#311
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,357
  • Înscris: 21.03.2020

Quote

This post is hidden because you have chosen to ignore posts by Pictor_Fonta. View it anyway?
This post is hidden because you have chosen to ignore posts by Bucifon. View it anyway?
Posted Image

mai incercati odata ca nu se intelege nimic!

#312
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

 Pictor_Fonta, on 25 septembrie 2023 - 12:02, said:


Eu, impreuna cu echipa PSD de pe forum, suntem solidari cu drama domnului Buzatu si ii dorim isi demonstreze nevinovatia si sa se intoarca acolo unde ii este locul si unde il asteptam cu totii.

Faină colecție doar că in afara de 2-3 din lista aia, mandea inclusiv, toți sunt RIP de mult

#313
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,357
  • Înscris: 21.03.2020
Degeaba, cred ca e problema cu forumul :(

#314
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,916
  • Înscris: 31.08.2006

 Bucifon, on 25 septembrie 2023 - 12:03, said:

El și cu Pândaru, că era cat pe ce să îl uit pe amicul lui de vorbit prostii la tv.


Amandoi sunt ziaristi foarte buni, dar tu da-i inainte cu manie pesedista, nu te lasa. In general, pentru mine un ziarist bun e ala care printre altele, loveste in tot ce misca, mai corect spus, in tot ce colcaie in haznaua puturoasa a politicii.

#315
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

 fansat, on 25 septembrie 2023 - 12:25, said:

In general, pentru mine un ziarist bun e ala care printre altele, loveste in tot ce misca, mai corect spus, in tot ce colcaie in haznaua puturoasa a politicii.

Corect toa'rășe ce spui numai că cei doi nu fac dpmdv parte din nișa respectivă.

#316
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,592
  • Înscris: 20.02.2008

 Bucifon, on 25 septembrie 2023 - 12:40, said:

Corect toa'rășe ce spui numai că cei doi nu fac dpmdv parte din nișa respectivă.

Pai la tine se califica doar cei ca tine.

#317
Pictor_Fonta

Pictor_Fonta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,293
  • Înscris: 09.08.2012

 Bucifon, on 25 septembrie 2023 - 12:20, said:

Faină colecție doar că in afara de 2-3 din lista aia, mandea inclusiv, toți sunt RIP de mult
au pierit ca niste eroi in lupta impotriva rezistilor sexomarxisti si trebuie sa le cinstim memoria.

#318
diaconuliviu

diaconuliviu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,772
  • Înscris: 19.01.2005

 gabicen, on 25 septembrie 2023 - 09:44, said:


"Threat found
This web page may contain dangerous content that can provide remote access to an infected device, leak sensitive data from the device or harm the targeted device.
Threat: JS/Agent.RAW trojan
Access to the web page has been blocked. Your computer is safe"

#319
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

 Pictor_Fonta, on 25 septembrie 2023 - 14:42, said:


au pierit ca niste eroi in lupta impotriva rezistilor sexomarxisti si trebuie sa le cinstim memoria.

Aici nimic nu se piere, totul se transformă. Se știu ei care sunt

#320
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,385
  • Înscris: 14.09.2004

 argonaut, on 25 septembrie 2023 - 11:16, said:



Nu e onest sa jignesti in halul acesta, prin comparatie, un jurnalist chiar facut si calificat pentru meseria lui.

Il urmaresc pe Republica.ro (al carui membru fondator este) si stiu ca de cand a debutat in jurnalism a avut aceeasi atitudine si aceeasi orientare, tot timpul.
Iar faptul ca ceea ce scrie deranjeaza niste lingai inepti  de buci pesedezo-auriste nu face decat sa sustina ceea ce am scris mai sus.

Spoiler

Raspundeam la asta:

"Sincer va spun, dpmdv ce spune un asemenea dubios ar trebui încadrat la categoria divertisment" 😎

#321
gabicen

gabicen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,906
  • Înscris: 27.06.2006

 Bucifon, on 25 septembrie 2023 - 10:06, said:

Nu există un tonomat mai mare ca Negruțiu ăla. La cum îl știu pe individ ii in stare să îți cante și manele pentru prețul corect. Un vierme fără coloană care se auto-intotuleaza ziarist.

Atât poți să comentezi despre limbajul "dragului tovarăș și pretin" Ciolacu Marcel?

Ciolacu, 2021, la Aneta3, despre partidul lui Robert Negoita: "o fuziune cu partidul care el a candidat se va lua în interiorul partidului".

Ce consilieri de imagine o avea șeful pesedistilor?






#322
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,385
  • Înscris: 14.09.2004

 Bucifon, on 25 septembrie 2023 - 12:20, said:



Faină colecție doar că in afara de 2-3 din lista aia, mandea inclusiv, toți sunt RIP de mult

Sint pe dreacu RIP. Am numarat eu vreo 12 care sint binemersi fara sa pun la socoteala pe cei care s-au clonat...

#323
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,379
  • Înscris: 06.01.2009
In caz ca nu stiati de unde vine acronimul:

Attached Files



#324
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,357
  • Înscris: 21.03.2020
Prostie Saracie si Delapidare. Stai sa vezi in recesiune ce distractie o sa avem cu gasca asta de analfabeti penali.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate