Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...
 Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online
 Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie
 Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
7541 replies to this topic

#2593
mcmoca

mcmoca

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 31.07.2018
La cum e trasa la sorti faza semifinalelor, vom avea una din outsidere in finala. Sper ca Napoli, merita la ce sezon are.

#2594
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,192
  • Înscris: 28.12.2016

View PostSidTheKid, on 17 martie 2023 - 13:23, said:

Ghinion maxim pt Bayern dar daca trece de City cred ca iau cupa, n-are cine sa-i mai opreasca.
De fapt adevarata finala e in sferturi.

Sid, oarecum Bayern are traseul Realului de anul trecut. Sper să fie și același deznodământ. E bine că va fi returul pe Allianz.

#2595
mariusd86

mariusd86

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.03.2023

View PostBundesligaFan, on 17 martie 2023 - 13:21, said:

Sferturile UCL:

Real Madrid-Chelsea
Inter-Benfica
Manchester City-Bayern
Milan-Napoli

Semifinale: Real Madrid vs Chelsea - Man City vs Bayern / Inter vs Benfica - Milan-Napoli

Păreri?


Real,City,Inter si Napoli in semifinale

#2596
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,716
  • Înscris: 22.02.2015
Exceptionala tragere pentru echipele italiene.

#2597
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,602
  • Înscris: 30.07.2018
Bayern avut ghinionul nu Bayern avutPosted Image Posted Image nenorociți suntețiPosted Image Posted Image Posted Image

#2598
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,716
  • Înscris: 10.04.2009

View Postbeavis03, on 15 martie 2023 - 14:25, said:

https://streamable.com/ov9pg0


https://streamable.com/ckwf0f


penalty inexistent... fault in atac evident

City trebuia sa joace in 10 din minutul 33

vreau sa-i vad cu Bayern si sa-i rupa in doua pentru mizeria de arbitraj de aseara... arbitrul a fost vandut...

my wish Posted Image

#2599
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,602
  • Înscris: 30.07.2018
dacă nici anul ăsta Nu reușește cheliosul ăla să ia Champions să vă opriți internetul mă ăștia care îl tot lăudați ca fiind cel mai mare antrenor

#2600
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,192
  • Înscris: 28.12.2016
Sferturile Europa League:

Man United vs Sevilla
Juventus vs Sporting
Leverkusen vs Saint-Gilloise
Feyenoord vs Roma

#2601
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,716
  • Înscris: 10.04.2009
nu are cum sa ia UCL... nu are trio-ul Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Busquets :)

si nici pe Messi care sa-l ajute

#2602
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,602
  • Înscris: 30.07.2018

View Postbeavis03, on 17 martie 2023 - 14:27, said:

nu are cum sa ia UCL... nu are trio-ul Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Busquets Posted Image

si nici pe Messi care sa-l ajute
nu îmi dau seama dacă ai vrut să fi ironic dar este un adevăr acolo unul mare

#2603
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,192
  • Înscris: 28.12.2016
Sferturile Conference League:

Lech vs Fiorentina
Gent vs West Ham
Anderlecht vs AZ Alkmaar
Basel vs Nice

#2604
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,716
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QXROcBwRf2E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

sper sa-i vad in finala pe Napoli, vreau sa fie spectacol... cum numai ei stiu sa faca

un sezon de vis, un joc nemaipomenit, doi magicieni (Kvaratskhelia & Osimhen) si fani absolut dementiali...

cu asa atmosfera nu stiu cate echipe se pot lauda... pe Karaiskakis am mai vazut si prin Turcia, dar in top 5 campionate Napoli e nr 1 de departe

https://www.jerseysf...rsey-22-23.html

o sa-mi comand un tricou cu "bestia" de Osimhen, un sezon de vis ca acesta pentru Napoli trebuia "punctat" cum trebuie

#2605
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,219
  • Înscris: 25.01.2021
Eu nu am fost si nu sunt fan Napoli...dar ii consideram oricum cu sansa a treia la câștigarea UCL datorită jocului lor bun...,insă in urma tragerii la sorti Napoli e prima finalista...si in finală se poate întâmpla orice...,altfel spus in acest sezon Napoli poate intra in istorie...

De cealaltă parte e echilibrată situația nu există o favorită certă...,Fanule mai prost nu puteați pica...,City...,Bayern si Real au toate sanse să ajungă in finală...,mai puțin Magicianul Posted Image ...care desi mi-ar place sa furnizeze surpriza...,nu-l văd capabil să se impună in fața lui Don Carlo...

Si in Europa League sunt meciuri f.echilibrate...,eu mizam pe Tunari...insă adormitul care a luat gol de la mijlocul terenului...i-a stricat planurile lui Arteta Posted Image ...,dar in acest fel se vor putea concentra doar pe Premier League având o sansă in plus fată de Guardiola care e prins pe mai multe fronturi...

Sporting oricum e echipă bună(chiar dacă nu la nivelul lui Benfica...),vor avea meci f.greu Juve...

Man Utd pare favorită clară in duelul cu Sevilla(care in acest sezon e o umbră...),insă spaniolii in Europa League de obicei se mobilizează exemplar...,rămâne de văzut dacă mobilizarea si tradiția lor vor fi suficiente pt al elimina pe Agentul 07 Posted Image ...

Feyenoord liderul din Eredivisie...cu o echipă f.tânără si lipsita de experiență vor incerca să treacă de mult mai versatul Mourinho...,se anunță un duel interesat...

Si Leverkusen care are un sezon modest...va avea viață grea cu belgienii de la Royale Union SG...care in turul anterior au trecut si de nemții de la Union Berlin cu un sec 3-0...

Si in Conference sunt multe dueluri echilibrate...singura mare problemă e că trustul Pro care a cumpărat drepturile tv...e depășită total de anvergura celor două competiții...

Edited by Calin72, 17 March 2023 - 19:23.


#2606
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,602
  • Înscris: 30.07.2018
Bundesliga: Leverkusen-Bayern Munchen/ Ligue 1: PSG - Rennes
AlternativPosted Image Posted Image felicitări DigiSport prostie în stare pură să pui Bayern Munchen pe picior de egalitate cu PSG care practic există doar pentru că 2 jucătoriPosted Image Posted Image

am mai spus de câteva ori din punct de vedere tehnic ca alternativ în situații din astea Dolce Sport Telekom sport dădea lecției bine predate celor de la Digi Sport din prezent

#2607
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,192
  • Înscris: 28.12.2016
Mda, când am văzut programul mi s-a făcut scârbă de acest post. Și nici pe prima 1-3 nu e programat. Au făcut o ciorba.

#2608
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,615
  • Înscris: 02.06.2020

View PostFANCHELSEA-BVB-MILAN, on 18 martie 2023 - 16:28, said:

Bundesliga: Leverkusen-Bayern Munchen/ Ligue 1: PSG - Rennes
AlternativPosted Image Posted Image felicitări DigiSport prostie în stare pură să pui Bayern Munchen pe picior de egalitate cu PSG care practic există doar pentru că 2 jucătoriPosted Image Posted Image

am mai spus de câteva ori din punct de vedere tehnic ca alternativ în situații din astea Dolce Sport Telekom sport dădea lecției bine predate celor de la Digi Sport din prezent

Ce bine că sunt la Vodafone… 5 canale liniare Prima Sport + 4 PPV-uri, totul ok.

Edited by AlexFCSB4, 18 March 2023 - 16:32.


#2609
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,602
  • Înscris: 30.07.2018
mai repet încă o dată am mai spus o pe vremea Dolce Sport foloseau Dolce info ca un fel de Dolce Sport 3 când nu apăruse full iar mai apoi o perioadă Dolce Sport 5 Digi are o mulțime de canale cu audiență minimă aproape zero pe care le poate folosi la nevoiePosted Image Posted Image

ca să nu mai  zic că fratele mai mic și mai prostuț din punct de vedere tehnic a inventat chestia asta cu ppv canale folosite la nevoie

#2610
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,615
  • Înscris: 02.06.2020

View PostFANCHELSEA-BVB-MILAN, on 18 martie 2023 - 16:34, said:

mai repet încă o dată am mai spus o pe vremea Dolce Sport foloseau Dolce info ca un fel de Dolce Sport 3 când nu apăruse full iar mai apoi o perioadă Dolce Sport 5 Digi are o mulțime de canale cu audiență minimă aproape zero pe care le poate folosi la nevoiePosted Image Posted Image

ca să nu mai  zic că fratele mai mic și mai prostuț din punct de vedere tehnic a inventat chestia asta cu ppv canale folosite la nevoie

Digi Sport 5 e necesar, dar slabe șanse. Prima Sport, pe partea tehnică stau mai prostuț, dar când vine vorba de gestionarea competițiilor și canalele disponibile, sunt cu mult peste Digi.

Edited by AlexFCSB4, 18 March 2023 - 17:18.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate