Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 

Alegerea hranei uscate pentru pisici

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
ancamt

ancamt

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.01.2020
Buna,

Eu imi hranesc pisica cu Purina ONE. Din punctul meu de vedere e cea mai sanatoasa optiune de pe piata. Continutul plicurilor are un aspect mai natural, ca al unei tocanite, nu ca al unei piftii cum sunt majoritatea. Eram putin disperata pentru ca motanul meu care avea 6 luni incepuse sa se ingrase foarte tare, gen alerga de doua ori prin casa si obosea si veterinarul m-a sfatuit sa nu ii reduc mancarea pentru ca e in crestere si nu este in regula. Asa ca am cautat o optiune mai sanatoasa de bobite si se pare ca functioneaza. Este mult mai proportional acum si burta este mai supla, ca idee era si foarte balonat, nu doar gras (asta am observat acum). Sunt chiar multumita si recomand, chiar daca este o optiune mai scumpa, chiar este mai sanatoasa, adica digestia, energia chiar sunt mai ok.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate