Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Pro TV cere Guvernului ajutor de stat pentru serialul Las Fierbinți

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#37
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Mda, trebuie 2 facultati sa vezi un film.

#38
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,916
  • Înscris: 31.08.2006

View Postbusiness11, on 20 noiembrie 2018 - 16:20, said:

Pe langa asta cred ca este si cel mai de succes serial sau productie tv din istoria Romaniei.
  Cel mai de succes ? Eu n-am vazut niciun episod. E nasol ca n-am vazut ? Am ratat ceva inrteresant ? Am vazut cand si cand scurte secvente de prezentare ale unor episoade in pauzele de publicitate de la unele filme de pe Pro Cinema. Chestii  de cateva secunde, indeajuns incat sa ma lamuresc despre cat de stupid este acest serial. Se vrea o prezentare a satului romanesc actual. O prezentare fara pic de umor. Un soi de cronica rurala cu  personaje proaste si fara haz.

#39
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Asa am zis si eu, nu prea am timp sa ma uit la filme. Dar cu timpul am vazut toate episoadele pe youtube.eu zic ca e amuzant, chiar te face sa razi dupa o zi incarcata..

#40
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,852
  • Înscris: 16.05.2015
Nici eu nu am reusit sa vad mai mult de un episod. In schimb Plesu il urmareste ori de cate ori are ocazia.

#41
effect

effect

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 28.07.2006

View Postbusiness11, on 20 noiembrie 2018 - 16:20, said:

Si dupa parerea mea Las Fierbinti este oglinda populatiei romane din zonele rurale intr-un mare procentaj. Pe langa asta cred ca este si cel mai de succes serial sau productie tv din istoria Romaniei.
Nu stiu daca serialul e oglinda populatiei, insa din pacate reciproca e in mod sigur adevarata.

#42
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

View PostOriginalCopy, on 20 noiembrie 2018 - 16:21, said:

ProTV nu are bani deoarece nu face bani. Cine naiba se mai uita la ProTV?
Si totusi fac audienta....mai ales de sarbatori cand difuzeaza pentru a 1000a oara seria Home Alone.

View Postpuiu_pe_diezel, on 20 noiembrie 2018 - 16:37, said:

ProTv face parte din trustul LaGarderre.
Face parte din WarnerMedia (AT&T) Nu are treaba cu francezii care detin Europa FM si Virgin(Radio 21).

Edited by Shock-G, 20 November 2018 - 19:34.


#43
puiu_pe_diezel

puiu_pe_diezel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 01.10.2018

View PostTaTa_RzV, on 20 noiembrie 2018 - 18:38, said:

Mda, trebuie 2 facultati sa vezi un film.
nu-ti trebuie 2 faculati,iti trebuie cei 7 ani de acasa ca sa aprecizezi un film la adevarata lui valoare.Atat.7 ani de acasa.

View PostShock-G, on 20 noiembrie 2018 - 19:34, said:

Face parte din WarnerMedia (AT&T) Nu are treaba cu francezii care detin Europa FM si Virgin(Radio 21).
Eu stiam ca fac parte din trustul francez, si de aceea statul roman nu a inchis protv-ul pt datoriile pe care le are la bugetul de stat.
Daca insa au fost preluati de americani asta inseamna dintr-un punct de vedere sfarsitul protvului, pentru ca amercanii sunt interesati de un singur lucru: cifre-> profit , restul nu conteaza
daca protvul nu va face profit repede , il inchide.

EuropaFM si Virgin Radio au fost vandute cehilor de la Czech Media Invest

#44
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Comediile romanesti din anii 70-80 enumerate de tine, merg pe acelasi tipar ca comediile franceze. Adica razi.. dar fortat.

#45
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,257
  • Înscris: 15.05.2008
eu zic ca fiecare cu gusturile lui,dar sa spui ca e pt needucati e prea mult
daca ma uit putin la parlament si guvern si gandindu-ma cum au ajuns acolo,ma pufneste rasul cu needucatii
mie imi place,dar nu prea am timp sa ma uit

#46
puiu_pe_diezel

puiu_pe_diezel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 01.10.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/A4T1KarVe9E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postceanu1980, on 20 noiembrie 2018 - 21:55, said:

eu zic ca fiecare cu gusturile lui,dar sa spui ca e pt needucati e prea mult
doarece tu te consideri educat si te uiti ? desi s-ar putea sa nu fii educat in realitate ? Bineinteles ca da.

Edited by puiu_pe_diezel, 20 November 2018 - 21:57.


#47
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Toti sunt idioti si prosti cei ce au lucrat la serialul asta, bine ca sunteti voi educati si licentiati. Mergeti frate la opereta si cascati gura pe acolo :) auzi nu am 7 ani de acasa daca ma uit la serialul asta :) de unde tot iesiti???

#48
geobut

geobut

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 297
  • Înscris: 20.11.2018
Un serial despre taranii care stau pe ajutoare cere ajutoare sa isi plateasca actorii si echipa de productie.. superb.
Oare asta nu ii fac pe actori si producatori cu adevarat oameni care stau pe ajutoare?

Cine a inventat prostia asta de ajutor social pentru productii e un mare hot.

Legi de sifonari bani publici date cu dedicatie.

#49
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,257
  • Înscris: 15.05.2008
eu ma consider eu si nimic mai mult

#50
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostTaTa_RzV, on 20 noiembrie 2018 - 22:16, said:

Mergeti frate la opereta si cascati gura pe acolo


auzi nu am 7 ani de acasa daca ma uit la serialul asta de unde tot iesiti???


eu plusez....am sa risc opera.....


Acum la subiect.....
Toti avem 7 ani de acasa...dar nu toti ni-i amintim
Acest serial, alaturi de seria Suleiman si de gretoasele si lacrimogenele seriale mexicane,
au scos taranul roman de la carciuma si l-au plantat in fata televizorului.
Asta este marele rau care l-au facut

Edited by vio69a, 21 November 2018 - 01:55.


#51
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,798
  • Înscris: 09.05.2005
Vai, spălătorii de politicieni corupți din Poiana lui Iocan și-au găsit brusc coloana vertebrală și cei 7 ani de acasă, aproape că îmi dau lacrimile...

#52
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Sa facem putina ordine.....
Aceasta supa lunga si diluata este la al 14 sezon.....din 2012 cu 243 de episoade......
Bun....cat mai poate fi tras acest elastic nerentabil care  imbogateste destul de multi participanti ?
eu cred ca inca 30 de ani cel putin....astea pentru ca producatorii de film pot cere finantari  de la  stat, pentru productii cinematografice romanesti si straine realizate in Romania.

Actiunea vine la recomandarea UE....care vrea mai multe productii europene in dauna celor americane....
Aici nu se vorbeste de fonduri UE...aici plateste Romania.
Sa vedem
Bugetul alocat pentru sprijinirea de astfel de proiecte este de 50 de milioane de euro anual si este distribuit de o comisie  
din care fac parte  Dan Pita, Adrian Titieni, Sterian Alexandru, Kevin Dillon, Stan McCoy etc.
ea imparte/client intre 100.000 si 10 milioane EU

Afara de "Fierbinti" candidati mai sunt.....Frame Film, Castel Film, Doorman Movie Ro, Gunfighter Movie cu sume chiar mai mari ca ei...
Asa ca trai neneaca.....ne distram, mancam si bem, iar nota de plata  o pasam bugetului national unde varsa bani si fani Fierbintilor dar si cei nu au vazut un episod pana acum

Edited by vio69a, 21 November 2018 - 06:41.


#53
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Mircea Badea mor cu foi de gata
#####ro/pro-tv-las-fiebinti-mircea-badea-catre-guvern-mor-cu-voi-de-gat-daca-faceti-asa-ceva_624467.html

De ce news

Nu m lasă să pun link forumul

#54
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,380
  • Înscris: 17.01.2012

View Postvio69a, on 20 noiembrie 2018 - 17:22, said:

Stupid, grotesc, vulgar, idiot....

păi dacă pui alături și faptul că de 270 de ani țara asta stă numai în putregai, vei realiza că ai dreptate: așa e peste 50% din țară
STAI!!!
dar nu mai bine ai deschide ochii la ce se-ntâmplă AZI în parlamentul ALES al RO? ai definit EXCELENT atmosfera de acolo!!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate