Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...
 Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Un calculator ieftin ?!
 macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake

Recomandare telefon
 Achizitie SSD

Cum se vor numi romanii care vor ...

Recomandare videoproiector buget ...

Are importanta unde este faza sau...
 

calculatorul scoate un zgomot ciudat si se reseteaza

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005

View Postsandossu, on Mar 3 2006, 13:46, said:

nu, pentru ca inca se tine bine, nici un restart de la reinstalare :D
Oricum este bine sa ai o copie la date. Nu se stie niciodata cind ai nevoie de ele. Cel mai bine ar fi sa nu ai nevoie!!!

#38
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

View Postradu72, on Mar 3 2006, 13:51, said:

Oricum este bine sa ai o copie la date. Nu se stie niciodata cind ai nevoie de ele. Cel mai bine ar fi sa nu ai nevoie!!!

si pe ce sa fac o copie la cel putin 50gb?
dvdrw nu am si n-am de gand sa scriu 1000 de cduri :)
poate imi iau un hdd mare si pe asta il tin backup

#39
ThePeoplesChamp

ThePeoplesChamp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.01.2008
,da  , deci eu sunt un pachet de nervi.... tocmai am schimbat sursa , cu acelasi sunet ciudat (venit din boxe ,la mine ) se BLOCHEAZA  calculatorul,mai rar in jocurile noi, mai des si foarte des (dupa ce deschid cam in 5-10 min ) in jocuri gen ...motocross madness sau nightfire . Nu mai stiu ce sa fac... am citit pe forumuri si zicea ceva de... condensatori grashi sau umflati, eu nu imi pot da seama...oricum... Dau cu calculatorul pe geam, nu ma pot juca nimic .... e un praf....  as fi recunoscator daca ar posta cineva care a trecut peste chestia asta , SOLUTIA.  

in everest temperaturile mele sunt : cpu    47
                                      placa de baza    31
                                      placa video       53                                 [repet, zgomotul pe care il aud vine din boxe ,nu de la hard sau altundeva.... si e un                              tarait (trrrrrrrrr) ,asha.... sunt sigur ca fiecare dintre noi l-a auzit odata in viatza ]

multumesc anticipat...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate