Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dop furtun evacuare condens combi...

Ce poze faceti?

Sticker ciudat pe cutia aerului c...

lentile de contact vs ochelari d...
 Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...
 Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto
 Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5
 

ESTE OFICIAL: Primera Division-La Liga, ed. 2015-2016, 2016-2017 și 2017-2018 vor fi televizate de către DIGI SPORT și DOLCE SPORT.

- - - - -
  • Please log in to reply
236 replies to this topic

#73
robert90bh

robert90bh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 17.02.2008
dolce sport este de tot rahatul! s-o spunem pe sleau! in materie de campionate nationale de fotbal nu au decat cele 2 meciuri pe etapa din premier league! restul este insignifiant! si aici ma refer la cele 2 meciuri din bundesliga de sambata de la 16:30 care sunt optiunile B si C (meciul cel mai important de la acea ora este pe eurosport 2) si la meciul Sahtiorului din Ucraina. in rest nimic! asta reprezinta week-end-ul fotbalistic international de pe cele 4 posturi dolce! ESTE PREA PUTIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca vor intr-adevar sa conteze si sa-si respecte cat de cat abonatii, Telekom-ul ar trebui sa cumpere cat mai repede campionatele din Olanda (must have, in opinia mea), Portugalia, Rusia, Turcia. iubitorii fotbalului international pot urmari aici echipe tari precum ajax, psv, feyenoord, benfica, porto, sporting, galata, fener, besiktas, zenit, tska moscova, spartak. ar fi suficient sa difuzeze in fiecare etapa macar meciurile acestor ehipe, nu mai zic de derbyurile dintre ele!

T-ul trambiteaza cu exclusivitatea UCL si UEL. ok, foarte tare! dar sunt doua competitii care lor nu le pot aduce multa audienta, iar telespectatorilor nu le pot aduce prea multa satisfactie! asta, din cauza desfasurarii meciurilor: toate la aceeasi ora, timp de 6 etape! facand un calcul simplu reiese ca in aceasta toamna (septembrie-decembrie) putem urmari in direct DOAR 12 meciuri din UCL (+3 ale Zenit-ului de pe teren propriu) si DOAR 12 din UEL!

#74
djgraffs

djgraffs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 22.12.2011
E vineri Cristinel =)). Si eu am impresia ca azi e sambata, nu stiu de ce.

#75
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
oricum noi abonatii ne racim gura de pomana.ii doare fix in paispe de noi!am mai spus dolcesport e o clona a tvr.sau a redactiei de sport!
enachescu la un meci al echipei  dinamo pe teren propriu   nici nu  a mai catadicsit sa se duca pe stadion.a spus ca era cald si nu avea aer conditionat la stadion .si a comentat meciul  din studio de la dolcesport.ce sa ne mai mire?ce pretentii sa mai ai?

Edited by ramiz, 21 August 2015 - 14:25.


#76
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,109
  • Înscris: 13.07.2008

View Postrobert90bh, on 21 august 2015 - 14:12, said:

dolce sport este de tot rahatul! s-o spunem pe sleau! in materie de campionate nationale de fotbal nu au decat cele 2 meciuri pe etapa din premier league! restul este insignifiant! si aici ma refer la cele 2 meciuri din bundesliga de sambata de la 16:30 care sunt optiunile B si C (meciul cel mai important de la acea ora este pe eurosport 2) si la meciul Sahtiorului din Ucraina. in rest nimic! asta reprezinta week-end-ul fotbalistic international de pe cele 4 posturi dolce! ESTE PREA PUTIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca vor intr-adevar sa conteze si sa-si respecte cat de cat abonatii, Telekom-ul ar trebui sa cumpere cat mai repede campionatele din Olanda (must have, in opinia mea), Portugalia, Rusia, Turcia. iubitorii fotbalului international pot urmari aici echipe tari precum ajax, psv, feyenoord, benfica, porto, sporting, galata, fener, besiktas, zenit, tska moscova, spartak. ar fi suficient sa difuzeze in fiecare etapa macar meciurile acestor ehipe, nu mai zic de derbyurile dintre ele!

T-ul trambiteaza cu exclusivitatea UCL si UEL. ok, foarte tare! dar sunt doua competitii care lor nu le pot aduce multa audienta, iar telespectatorilor nu le pot aduce prea multa satisfactie! asta, din cauza desfasurarii meciurilor: toate la aceeasi ora, timp de 6 etape! facand un calcul simplu reiese ca in aceasta toamna (septembrie-decembrie) putem urmari in direct DOAR 12 meciuri din UCL (+3 ale Zenit-ului de pe teren propriu) si DOAR 12 din UEL!
are in plus toate meciurile din Liga 1, care pentru mare parte a populatiei conteaza...
plus, nu e vorba de cate meciuri poti urmari, ci de faptul ca poti alege din 12 x 4 meciuri....
eu zic in felul urmator, pentru cineva care vrea sa urmareasca sport, in momentul asta la T ai ce vedea...

#77
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Tocmai am auzit că La Liga e în exclusivitate la Digi. Sursa: O știre pe DS3.

#78
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 26.07.2009
Eu chiar am vazut pe Digi Sport 3 si nu scria exclusivitate..

#79
maxie0jazz

maxie0jazz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,348
  • Înscris: 25.09.2011
Haideti, ca mai avem un pic pina la un milion de semnaturi..:)
http://www.petitieonline.com/vrem_dolce_sport_2_hd_la_telekom_dth_satelit

#80
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Nu scria, a spus voiceoverul.

Confirmă cineva?

Edited by WShow13, 21 August 2015 - 15:55.


#81
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 26.07.2009
Poate se referea si la alte evenimente.. Adica, ar fi ciudat, de ce nu apare scris peste tot?

#82
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Nu știu, e posibil să fi auzit greșit. Și colegii cu abonament la Telekom merită La Liga.

#83
leo10

leo10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 14.08.2012

View PostWShow13, on 21 august 2015 - 15:54, said:

Nu scria, a spus voiceoverul.

Confirmă cineva?
La clipul asta te referi?:
http://www.digisport... inca 3 sezoane

#84
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Da, am auzit greșit. Mea culpa. Se refereau la Seria A și Ligue 1.

// Mulțam Cristi, idem limba franceză.

Edited by WShow13, 21 August 2015 - 16:07.


#85
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,423
  • Înscris: 21.10.2010
La Liga si la Dolce Sport, OLEEEEEEEEEEEEEEE

#86
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,349
  • Înscris: 14.01.2014
Gata, a luat si Dolce!

#87
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
primera division e la dolcesport!Posted Image

sa vedem cate meciuri transmite pe etapa!

#88
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 26.07.2009
Ligue 1*

Ti-am zis ca te-a dus in eroare..

#89
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
La Liga și pe Dolce Sport. Felicitări pentru achiziție! S-au adeverit previziunile de pe aici. :) Acum să sperăm că se adeveresc și zvonurile privind schimbarea studioului, siglei și a site-ului.

Edited by Cristi_77, 21 August 2015 - 16:06.


#90
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
si-au mai spalat din pacate cu primera!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate