Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parchet care se lasa

feedback-ul detinatorilor MG HS?

Rezistența jacuzzi gonflabil

Hai sa compunem o manea pentru tr...
 Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...

Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato
 Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...

Pregatire examen DELF A2-B1

Ce benzinarie vinde motorina euro...
 Telefonul raspunde la apeluri in ...

Cum se foloseste zoom motorizat?

Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!
 

Fidelizare?!

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
ianos76

ianos76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,646
  • Înscris: 01.09.2011
Sau doar un serviciu și sa iei 2 DON-uri.

#38
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,981
  • Înscris: 01.07.2007
@aris, avand in vedere ca acum am don la 5 euro nu ma intereseaza ca altii il au la 7 sau 10. Deci pentru mine, si multi ca mine, nu exista oferta mai buna la 5 euro cu tva.

#39
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Oferta da ,calitate ba.

#40
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,981
  • Înscris: 01.07.2007
Nu am probleme nici cu calitatea.

#41
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,134
  • Înscris: 16.10.2006
Stiu si ei una si buna, ca nu e calitate, cand de fapt, de multe ori, este calitate mai buna decat la Vodafone sau chiar Orange, sau cel putin comparabila.

#42
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Nu @brasoveanu nu "stiu si ei una si buna" iti vorbeste un utilizator de Digi si Orange iar in viitorul apropiat exista o sansa mare ca eu sa renunt la Digi !
Nici in oras nu se apropie de Orange ca si calitate dar e ieftin si trag de el cum pot.
Dar la pretul dat nici nu cer prea mult sunt constient ca atat poate si ma multumesc si cu atat ca nu-s nebun sa dau 6Eur pe 1Gb la Orange !

Edited by iulian93, 27 May 2015 - 17:34.


#43
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,134
  • Înscris: 16.10.2006

View Postiulian93, on 27 mai 2015 - 17:33, said:

Nu @brasoveanu nu "stiu si ei una si buna" iti vorbeste un utilizator de Digi si Orange iar in viitorul apropiat exista o sansa mare ca eu sa renunt la Digi !
Nici in oras nu se apropie de Orange ca si calitate dar e ieftin si trag de el cum pot.
Dar la pretul dat nici nu cer prea mult sunt constient ca atat poate si ma multumesc si cu atat ca nu-s nebun sa dau 6Eur pe 1Gb la Orange !

Pai hotaraste-te, sau renunti in viitorul apropiat sau nu esti nebun sa dai 6 euro la Orange, se cam bat cap in cap...:) nu stiu cum este la tine, insa eu pe unde merg, sunt foarte multumit, inclusiv la Brasov. Am fost plecat in calatorie, un traseu mai lung cu trecere prin Cluj, am avut semnal pe tot drumul fara RN, apelurile si netul au mers fara probleme, acolo unde un prieten cu Orange se plangea ca i s-a intrerupt apelul pentru ca nu mai avea semnal m-am uitat si eu aveam semnal full, chiar nu am motive sa ma plang, de niciun fel. Poate stai tu intr-o zona mai defavorizata, este posibil, dar te sfatuiesc sa reclami in DigiCare, cu cat mai multe reclamatii cu atat mai mari sanse sunt sa se rezolve problemele din zona ta.

#44
danzi23

danzi23

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,072
  • Înscris: 14.08.2013

View Postiulian93, on 27 mai 2015 - 11:37, said:

Oferta da ,calitate ba.

Depinde de unde esti. Clujean pe Digi de peste un an si nu am ce sa le reprosez :D

#45
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,981
  • Înscris: 01.07.2007
Eu am digi din 2009! Mama din 2008, acum un an am renuntat la orange, singura problema era lispa semnalului, dar de cand exista RN nu mai e problema, dar si acoperirea a crescut, acum unde nu am digi, rar am vodafone sau alt operator!

#46
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,134
  • Înscris: 16.10.2006

View Posteasy90rider, on 27 mai 2015 - 19:37, said:

Eu am digi din 2009! Mama din 2008, acum un an am renuntat la orange, singura problema era lispa semnalului, dar de cand exista RN nu mai e problema, dar si acoperirea a crescut, acum unde nu am digi, rar am vodafone sau alt operator!

Exact asa este.

#47
bethlen

bethlen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 13.01.2013

View Postcrisstonne, on 21 mai 2015 - 23:14, said:

Wow !

La unii sau mărit salariile, de ce să nu arunce cu bani !
Nu inteleg ce spui. Poate pentru ca e cratima uitata pe undeva?

View Posteasy90rider, on 27 mai 2015 - 19:37, said:

Eu am digi din 2009! Mama din 2008, acum un an am renuntat la orange, singura problema era lispa semnalului, dar de cand exista RN nu mai e problema, dar si acoperirea a crescut, acum unde nu am digi, rar am vodafone sau alt operator!
Dar RN nu va fi permanent. Sa speram ca se lucreaza la acoperire.

#48
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,981
  • Înscris: 01.07.2007
Expira contractul cu vodafone anul viitor, dar nu ii opreste nimeni sa semneze alt contract cu alt operator sau sa prelungeasca...

un exemplu bun de RN: http://en.wikipedia....communications) - are contact cu 2 operatori!

Edited by easy90rider, 27 May 2015 - 22:12.


#49
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006

View Postiulian93, on 27 mai 2015 - 11:37, said:

Oferta da ,calitate ba.
In orasele mari in care am avut treaba in ultimul an de cand sunt clientul lor , nu am avut probleme . Daca au existat zone limitrofe sau de tranzit a trecut fara probleme pe RN , pe litoral anul trecut mi-am conectat laptop-ul prin usb la telefon si am facut mult mult trafic (cu 2Mbps - mie mi se pare o viteza decenta - personal nu cred ca trebuie mai mult) . Deci esti un caz punctual . De ex. socrul meu - care locuieste in zona Valea Ursului Pitesti / Bascov , se chinuie cu problemele de semnal ale Vomafon` din octombrie anul trecut si inca nu s-a rezolvat (mai ales ca au renuntat si la banda de GSM de 900MHz) - abonament pe firma (nu i-au montat FEMTO ca nu aveau echipamente) , incat ii ia DON-ul soacra-mii sa-si rezolve treburile . Mi se pare penibil ! Sau ... mi se pare genial ca poti plati putin pentru acelasi tip de servicii ... cu limite bineinteles in alte zone .

#50
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,134
  • Înscris: 16.10.2006

View Postingerulol, on 27 mai 2015 - 22:56, said:

In orasele mari in care am avut treaba in ultimul an de cand sunt clientul lor , nu am avut probleme . Daca au existat zone limitrofe sau de tranzit a trecut fara probleme pe RN , pe litoral anul trecut mi-am conectat laptop-ul prin usb la telefon si am facut mult mult trafic (cu 2Mbps - mie mi se pare o viteza decenta - personal nu cred ca trebuie mai mult) . Deci esti un caz punctual . De ex. socrul meu - care locuieste in zona Valea Ursului Pitesti / Bascov , se chinuie cu problemele de semnal ale Vomafon` din octombrie anul trecut si inca nu s-a rezolvat (mai ales ca au renuntat si la banda de GSM de 900MHz) - abonament pe firma (nu i-au montat FEMTO ca nu aveau echipamente) , incat ii ia DON-ul soacra-mii sa-si rezolve treburile . Mi se pare penibil ! Sau ... mi se pare genial ca poti plati putin pentru acelasi tip de servicii ... cu limite bineinteles in alte zone .

Din experienta mea cu Vodafone, sunt sanse mici sa se rezolve problemele in viitorul apropiat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate