Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

VODAFONE Helper

* * * - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
4887 replies to this topic

#2827
gompo

gompo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,237
  • Înscris: 19.07.2005
@vodafone_helper:

Salut.
Este vreo problema tehnica sau nu se mai acorda bonusul in credit la cartelele "phone SIM"?
Sms-ul de la 2789 vine, dar creditul bonus nu se aloca.

Multumesc.

Edited by gompo, 23 March 2017 - 12:37.


#2828
Vodafone_INACTIV

Vodafone_INACTIV

    CONT INACTIV

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postgompo, on 23 martie 2017 - 12:36, said:

@vodafone_helper:

Salut.
Este vreo problema tehnica sau nu se mai acorda bonusul in credit la cartelele "phone SIM"?
Sms-ul de la 2789 vine, dar creditul bonus nu se aloca.

Multumesc.

Salutare! Programul de loialitate la cartela este, in continuare, de actualitate: https://www.vodafone...ram-loialitate/
Te rugam, insa, sa ne lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a verifica situatia in cazul tau.



Roxana

#2829
gompo

gompo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,237
  • Înscris: 19.07.2005

View PostVodafone, on 23 martie 2017 - 12:57, said:


Salutare! Programul de loialitate la cartela este, in continuare, de actualitate: https://www.vodafone...ram-loialitate/
Te rugam, insa, sa ne lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a verifica situatia in cazul tau.



Roxana

Problema a fost rezolvata, bonusul a aparut ulterior. Multumesc.

#2830
razvan1986

razvan1986

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 20.04.2007
@vodafone_helper:

te rog si aici urgent!

https://forum.softpe...8#entry20892602

#2831
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,136
  • Înscris: 13.01.2013

View PostVodafone, on 23 martie 2017 - 12:57, said:

Salutare! Programul de loialitate la cartela este, in continuare, de actualitate: https://www.vodafone...ram-loialitate/
Te rugam, insa, sa ne lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a verifica situatia in cazul tau.



Roxana


S o mai terminati cu bonusurile peste bonusuri si pomenile de la pre-paid, da ?
Vor minute sa isi incarce cartela cu credit, nu pomeni !

Iar legat de programul de loialitate e mai bun la cartele de 10 ori decat la abonamente, sa va fie rusine !

Edited by xperia_ray, 23 March 2017 - 21:46.


#2832
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017
Posted Image
Asta e ca aia " sa dea cate una sa ajunga la toata lumea ".
Pai ce treaba ai bo$$ cu cartelarii , vezi-ti de abonamentul tau , te-a obligat cineva sa faci abonament ?
Cartelarii vor fi mereu in avantaj , sunt mai mobili decat cei cu abonamente , de aceea trebuie pastrati/atrasi , vezi dovada in retentia care ti se face !

#2833
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,459
  • Înscris: 26.02.2012
Tocmai imi expira abonamentul, si am aflat ca pentru mine prostu nu exista nici o oferta buna de prelungire, doar daca vreau un abonament mai scump sau sa mi schimb nr de tel, adica este oferta doar pentru cei noi veniti. Sa intelegem ca noi prostii care suntem deja abonati trebuie sa ne schimbam nr de tel la fiecare prelungire ca sa beneficiem si noi de ceva oferte sau sa ne marim abonamentul...

Poate ati uitat ca exista si alti operatori!!!

#2834
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postalin62, on 24 martie 2017 - 18:31, said:

Tocmai imi expira abonamentul, si am aflat ca pentru mine prostu nu exista nici o oferta buna de prelungire, doar daca vreau un abonament mai scump sau sa mi schimb nr de tel, adica este oferta doar pentru cei noi veniti. Sa intelegem ca noi prostii care suntem deja abonati trebuie sa ne schimbam nr de tel la fiecare prelungire ca sa beneficiem si noi de ceva oferte sau sa ne marim abonamentul...

Poate ati uitat ca exista si alti operatori!!!
Exista si alti operatori,  insa daca doresti sa ramai in reteaua Vodafone, poti sa le trimiti un mail ori sa-i suni si  sa le explici exact ceea ce iti doresti...ca d-aia ai abonament si nu cartela...daca nu reusesti din prima sa nu renunti, revii zilele urmatoare si tot asa pana primesti aproape ce iti doresti.Si nu mai vorbi de prostie niciodata in ceea ce te priveste.

Edited by gump4, 24 March 2017 - 20:00.


#2835
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,459
  • Înscris: 26.02.2012
Pai cand la un sediu vodafone ti se spune ca ofertele sunt doar pentru clientii noi, iar noi astia mai vechi nu prea beneficiem de nimic, atunci da ma simt luat de prost.

#2836
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015

View PostVodafone, on 23 martie 2017 - 12:57, said:

Salutare! Programul de loialitate la cartela este, in continuare, de actualitate: https://www.vodafone...ram-loialitate/
Te rugam, insa, sa ne lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a verifica situatia in cazul tau.
Roxana
Vechiul program, care in functie de vechime oferea minute in retea sau alte tipuri de beneficii, era postat pe website(transele erau in functie de vechime de 6 luni, 12 luni 18 luni sau mai mare etc.)
Sa inteleg ca acest nou program, e cumva mai ascuns?
De ce intreb?
Pt ca nu gasesc, in functie de reincarcare CE OFERITI ca si bonus?
Deduc ca ceva Mb, in josul pagini, la bine de stiut, dar prea transparenta informativa nu o gasesc.
Multumesc!

Edited by Ares14, 24 March 2017 - 20:37.


#2837
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,136
  • Înscris: 13.01.2013

View Postfarausername, on 24 martie 2017 - 08:25, said:

Posted Image
Asta e ca aia " sa dea cate una sa ajunga la toata lumea ".
Pai ce treaba ai bo$$ cu cartelarii , vezi-ti de abonamentul tau , te-a obligat cineva sa faci abonament ?
Cartelarii vor fi mereu in avantaj , sunt mai mobili decat cei cu abonamente , de aceea trebuie pastrati/atrasi , vezi dovada in retentia care ti se face !

Stai tu chill ca dau 80 de euro taxa de reziliere si ma fac cartelar dar nu o mai incarc, o tin doar sa primesc, trebuie sa mi scot paguba la 19X6 luni ;)

#2838
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postalin62, on 24 martie 2017 - 20:33, said:

Pai cand la un sediu vodafone ti se spune ca ofertele sunt doar pentru clientii noi, iar noi astia mai vechi nu prea beneficiem de nimic, atunci da ma simt luat de prost.
Intotdauna poti gasi oameni mai putini multumiti de ceea ce primesc pentru ceea ce ofera...astfel ca si ajutorul primit poate fi nemultumitor.....Inca o data, in cazul in care cineva este luat de prost este vorba doar de companie, prin oamenii angajati sa reprezinte acea companie, in nici un caz de utilizatorul final.Compania este reprezentata de acesti oameni, platiti(prost, probabil) sa reprezinte interesele companiei si ale clientilor.Fapt ca nu ai intalnit inca un angajat dornic sa te ajute, nu inseamna ca acesta nu exista.Daca intr-adevar nu doresti sa parasesti compania, poti incerca in continuare sa ceri ceea ce iti doresti.Nu te costa decat ceva timp si rabdare.Crede si nu vei regreta, chiar daca suna ciudat.

#2839
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015

View Postalin62, on 24 martie 2017 - 18:31, said:

Ai putea sa ceri o oferta de retentie aici: https://forum.softpe...8#entry20889889 Helperul e mai deschis fata de cei de la *222.

#2840
cstef30

cstef30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 22.04.2007
Pentru Helper : Azi am vrut sa portez un abonament din Orange, mers la magazin la Sebastian, imi prezinta oferta de 8 euro, dar surpriza, doar cu perioada minim 2 ani.Ii explic dlui ca doresc abonament pe un an, el zice ca nu se poate portare pe un an. Ii explic frumos ca eu tocmai am prelungit un abonament la Vodafone, similar, cu un an. El cauta sa ma convinga ca sunt prost si nu stiu ce abonament am si pe ce perioada. Ba ca e pe doi ani, apoi zice ca e pe un an, ba ca am 100, apoi 200, apoi 400 min., etc. I-am urat succes la pescuit, dar nu inteleg de ce clientii care vor sa vina de la concurenta trebuie goniti si umiliti in acelasi timp. Chiar nu mai puteti sustine numarul mare de clienti pe care ii aveti ?Mai lasati aerele astea de superioritate si suficienta ale angajatilor din magazine, ca nu produc nimic bun.

#2841
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007
Salut

Ce se mai ofera la portare fara telefon ?

#2842
cricri51

cricri51

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 30.07.2008
Pentru Helper. Am "castigat" 20 GB in MyVoda, campania 20 de ani. Se vor activa-zic ei-in 3-4 aprilie. Te rog sa-mi spui pe ce perioada sunt activi cei 20G? Si care va fi ordinea de consum, ptr mine, cu (ceva!) resurse in abonament?  Multumesc!


#2843
Vodafone_INACTIV

Vodafone_INACTIV

    CONT INACTIV

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postcricri51, on 25 martie 2017 - 15:39, said:

Pentru Helper. Am "castigat" 20 GB in MyVoda, campania 20 de ani. Se vor activa-zic ei-in 3-4 aprilie. Te rog sa-mi spui pe ce perioada sunt activi cei 20G? Si care va fi ordinea de consum, ptr mine, cu (ceva!) resurse in abonament?  Multumesc!




Buna!

Bonusul este valabil 30 de zile de la activare(3-4 aprilie).Acesta se consuma inaintea beneficiilor din abonament.

#2844
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,136
  • Înscris: 13.01.2013

View PostVodafone, on 25 martie 2017 - 17:14, said:

Buna!

Bonusul este valabil 30 de zile de la activare(3-4 aprilie).Acesta se consuma inaintea beneficiilor din abonament.

Pe bune? Iar cele 30 de minute in retea bonus cadou ziua de nastere titular la un abonament cu minute nelimitate in retea se consuma primele?
Hai ma, daca termina nelimitatul clientul ce face fara alea 30 de minute?
P.S : Suntei de rasul curcilor !

Edited by xperia_ray, 25 March 2017 - 23:05.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate