Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...
 Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici
 Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric
 Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime
 

incalzire cu panouri radiante

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ahmedadep

ahmedadep

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 18.05.2010
vreau sa cumpar un sistem de incalzire cu panouri radiante.Ma intereseaza si pe mine daca :- sistemele pot sa incalzeasca efectiv 3 camere de apartament pe timp de iarna;- care este consumul real ;-daca face fata fara alt sistem de incalzire

#2
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 19.08.2007
Stai calm si schimba-ti repede dorinta .... ;)
este un topic dedicat pe " casa mea " cu calcule reale facute de cunoscatori ai domeniului , nu cred ca vrei sa afli la 100m patrati cam cit costa , te indoaie daca doresti confort . energia electrica nu este o solutie pentru a incalzi o casa - a se vedea centralele de apartament pe curent .

#3
claudiu.matei

claudiu.matei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 21.10.2006

View PostNeohori, on 20th June 2010, 21:52, said:

Stai calm si schimba-ti repede dorinta .... ;)
este un topic dedicat pe " casa mea " cu calcule reale facute de cunoscatori ai domeniului , nu cred ca vrei sa afli la 100m patrati cam cit costa , te indoaie daca doresti confort . energia electrica nu este o solutie pentru a incalzi o casa - a se vedea centralele de apartament pe curent .

Te contrazic. Stau intr-o zona unde incalzirea pe curent este cea mai buna solutie. Este chiar mai ieftina pe combustibil solid. Dar nu pot spune cum pentru ca as fi arestat pe loc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate