Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Sony Xperia Z3

- - - - -
  • Please log in to reply
1462 replies to this topic

#721
Orange09

Orange09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 16.06.2014

View Postjericho, on 20 iulie 2015 - 19:05, said:

Deja discuția devine penibila...
De vreo 2 zile, daca e sa ma intrebi pe mine.

#722
TraianRR

TraianRR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 02.01.2014
Polemica e buna daca e constructiva. E greu de comentat cu obiectivitate de la distanta ce s-a intamplat cu bietul telefon pe plaja, sub prosop. Poate ca a fost calcat, poate nu, poate s-a dilatat excesiv vreo componenta din sandvisul displayului, poate nu. Relevant este ca aceste dispozitive sofisticate inca nu sunt construite pentru orice situatie/mediu de lucru, iar Z3 pare mai mult un telefon de design cu veleitati de rezistenta la apa si praf, decat unul de foarte rezistent fizic dar imbracat in frac. Parerea mea.

#723
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View Postbaietzelu, on 20 iulie 2015 - 17:59, said:



99% din persoanele de pe topicul asta își da seama ca ala a suferit un soc mecanic.
sau s-a incalzit pana a crapat.Dacă a stat pe nisip sub prosop și erau 32 grade,la umbra,nisipul avea cam 40 grade.

#724
baietzelu

baietzelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 21.05.2008
Nisipul sub prosop 101% nu avea 40 grade, ar fi culmea sa se inventat un prosop transparent cu efect de lupă. Sau nu știu eu?

#725
Orange09

Orange09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 16.06.2014
Off mai, mai bine il lua careva.. Si nu mai aveai problema asta.

#726
Sevacon

Sevacon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 428
  • Înscris: 21.10.2013
Sub prosop era o saltea iar sub saltea un pat si sub pat era nisipul. In mod normal nu avea ce sa pateasca chiar daca m-as fi asezat pe el cu cotul....

#727
acshu_d

acshu_d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 20.01.2008
Un nou update.sa vedem daca aduce ceva bun

#728
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,118
  • Înscris: 02.09.2005
Cumva 5.1.1?

#729
baietzelu

baietzelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 21.05.2008
Am văzut ca e disponibil doar pentru z3c

#730
acshu_d

acshu_d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 20.01.2008
da.versiune 5.1.1 build 23.4.a.0.546.noutati doar la conectivitatea cu ceasul.pot face poze si de pe ceas.in rest,mai butonez

#731
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,118
  • Înscris: 02.09.2005
Z3 sau z3c?

#732
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View Postjericho, on 22 iulie 2015 - 19:50, said:

Z3 sau z3c?
Primele vor fi z2 și Z3 și în august restul.

#733
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,306
  • Înscris: 13.03.2015
Acum se updateaza telefonul (Z3). Mie imi apare ca fiind versiunea 5.1.1

Edited by Bogdansv1, 22 July 2015 - 20:55.


#734
acshu_d

acshu_d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 20.01.2008

View Postjericho, on 22 iulie 2015 - 19:50, said:

Z3 sau z3c?
Z3 cu versiune it

#735
florin_trs

florin_trs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 10.06.2008
Dupa ce vineri am predat spre a fi reparat pe garantie, Z3-ul meu... am tot verificat zilnic pe site-ul celor de la Regenersis statusul reparatiei. De fiecare data nimic...
Asa ca azi am sunat la ei si am vorbit cu o duduie ce s-a recomandat a fi Alina... celalalt nume de familie, a refuzat cu desavarsire sa il precizeze spunand ca este o singura Alina acolo si ea nu este obligata sa isi decline identitatea fata de nimeni...
Ciudat este ca zicea ca vede fisa de reparatie dar telefonul nu este la ei la service... cei de la Retail Store Vodafone Rm. Valcea ziceau ca l-au trimis in service la Regenersis... ce naiba s-a intamplat oare cu telefonul meu daca de vineri pana astazi nu a ajuns in service la Regenersis... ?!
A patit cineva asa ceva... ?!

#736
TraianRR

TraianRR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 02.01.2014
Nu trebuie sa te impacientezi, nu se actualizeaza imediat starea aparatului in sistem, chiar daca a ajuns fizic acolo. Spre exemplu, al meu a fost depus intr-o duminica la Voda in Bucuresti si a aparut pe site la Regenersis (tot in Bucuresti) miercurea urmatoare, Ca au trecut 15 zile si nu am inca nimic de la ei, asta este altceva. Mint, am ceva: mi-au propus sa-mi inlocuiasca telefonul meu negru cu unul maro motivand lipsa unui aparat de inlocuire tot de culoare neagra si am refuzat.

#737
teleki

teleki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 09.10.2014

View Postflorin_trs, on 22 iulie 2015 - 22:36, said:

Dupa ce vineri am predat spre a fi reparat pe garantie, Z3-ul meu... am tot verificat zilnic pe site-ul celor de la Regenersis statusul reparatiei. De fiecare data nimic...
Asa ca azi am sunat la ei si am vorbit cu o duduie ce s-a recomandat a fi Alina... celalalt nume de familie, a refuzat cu desavarsire sa il precizeze spunand ca este o singura Alina acolo si ea nu este obligata sa isi decline identitatea fata de nimeni...
Ciudat este ca zicea ca vede fisa de reparatie dar telefonul nu este la ei la service... cei de la Retail Store Vodafone Rm. Valcea ziceau ca l-au trimis in service la Regenersis... ce naiba s-a intamplat oare cu telefonul meu daca de vineri pana astazi nu a ajuns in service la Regenersis... ?!
A patit cineva asa ceva... ?!
Dacă lași telefonul vineri nu pleacă spre service decât luni sau marți. Nu ajunge de pe o zi pe alta cum ai fi tentat să crezi pentru că așteaptă să se adune mai multe exemplare.Când e în service o să vezi. Statusul reparatiei nu se actualizează întotdeauna.

#738
florin_trs

florin_trs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 10.06.2008
M-am gandit si eu la toate aceste aspecte... numai ca in urma cu aproximativ 1 luna de zile un coleg de serviciu posesor de Z3 cu probleme la difuzorul de sus al telefonului l-a dus la Retail Store Vodafone intr-o zi de sambata, luni a fost trimis la Regenersis si pe seara deja aparea la status ca se afla in service iar miercuri l-au sunat sa vina sa isi ridica telefonul cel nou trimis la schimb in locul celui defect cu probleme la difuzor.
Nu speram sa am si eu aceeasi bafta... dar ma asteptam cum era normal si firesc ca macar marti 21 Iulie, sa figureze ca se afla in service la Regenersis...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate