Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuire hdd cu ssd

Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...
 Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 

cablu telecomanda

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,638
  • Înscris: 01.08.2005
o mica intrebare va rog, cd-playerele auto pentru a functione telecomanda au atasat un cablu(eu asa am la kenwood), cind am luat cd-player-ul nu aveam telecomanda si nu stiam de necesitatea acelui cablu, acum am procurat telecomanda dar nu am cablu, este vreun magazin sau site in Romania unde poate procura asa ceva?

Attached Files


Edited by costyn_man, 30 December 2005 - 07:11.


#2
DrFan

DrFan

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 28.02.2002
eu stiu ca firul ala e pentru cei care au comenzi pe volan...se cumpara un box adaptor..si comenzile de pe volan devin compatibile cu jucaria in cauza.

cel putin asa se intampla la mine la astra...daca vreau sa imi iau alt player si vreau sa mai pot butona linistit de pe volan...dau 70e (in cazul unui sony) si gata....am si comezile pe volan...si e functional si display-ul din bord. ;)

#3
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,638
  • Înscris: 01.08.2005
telecomanda este pentru modelul meu de cd-player, nu am comenzi pe volan, am un amarit de ford sierra, ceea ce am vazut pe internet este un cablu cu o mufa mica iar la capatul opus cum ar fi cablurile de la tunerele tv din calculatoare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate