Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?

5 mituri comuniste demontate
 Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux

Sfaturi amplificator + bose
 Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...

Cer autorizatie, modific fara aut...
 Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024

Ventilatorul centralei nu se opre...
 

O colaborare inedita !

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,236
  • Înscris: 06.03.2011

View Postd-rive, on 12 august 2014 - 13:21, said:

Aaaa, nu, nu. Pana aici! Posted Image
Prefer sa ma injuri. Altfel, ma ingrijoreaza asocierea domnul meu si acces rar la pasarica in acelasi post Posted Image

P.S. sper sa ai spirit de gluma.

P.P.S. Duduie sau cucoana, se folosea cand eu eram copil si aia se baga in fata la rand la lapte si cineva i se adresa Posted Image

Gigel, ti-as spune, dar mi-i rusine. Masa, scaun... Posted Image Hmm, imi starnesti imaginatia.
Pai "acces rar la pasarica" sunt vorbele dumneata, de-aia am si pus ghilimele, daca erau scrise fara, atunci, da. Dar nici nu stiu de ce ma mai chinui..

#56
gigelxxx

gigelxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 03.11.2009
Aia din postul 1 e melodie? :))

#57
d-rive

d-rive

    zic tir

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.02.2009
Ehee, ce stii tu, e arta, iar aia sunt artisti :D

@vlad, mea culpa daca te chinui. Nu am intentionat asta :D

#58
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,660
  • Înscris: 24.09.2006
Cu fiecare up pe care il dati la topicul acesta, antena 3 mai castiga un sustinator.
Lasati-l sa putrezeasca, deschideti-va un topic separat pe aria fun sau pe cafenea.

#59
andrei_210

andrei_210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,152
  • Înscris: 21.10.2009

View Postvlad29marko, on 12 august 2014 - 13:11, said:

Domnul meu, eu folosesc cuvintele fix cu definitia din DEX. Daca ceilalti nu o fac, asta nu e problema mea. Sunteti culmea. De unde sa stiu eu ca unii oameni au definitii separate, proprii pentru cuvintele din DEX?

Am rugat un moderator sa stearga toate comentariile astea stupide (inclusiv pe ale mele), nu doar pe cele ce ma dezavantajeaza.
Faptul ca suntem "vecini" nu ma intereseaza, eu nu judec oamenii dupa locul unde vietuiesc, cum fac altii.
Acum, ca ati dedus dumneavoastra din ce am scris ca am "acces rar la pasarica", ce pot spune, sunteti un adevarat Freud, insa ma ingrijoreaza preocuparile pe care le expuneti. :-S

Nu mai scriu, ca cine stie ce mai interpretati apoi. Poate "Freud" e vreo injuratura in registrul lingvistic pe care il utilizati.
Imi cer scuze in avans!

sa fereasca dumnezo

#60
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 01.01.2012
userii softpedia nu stiu sa aprecieze arta. felicitari guvid

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate