Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua
 Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...
 Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!
 Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4
 

Incepere Beta Test Counter-Strike 1.6

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Valve a anunțat că va începe testarea versiunii 2.0 beta a sistemului Steam din 16 ianuarie. Inclus în acest beta va fi versiunea 1.6 a popularului MOD de Half-Life, Counter-Strike și o nouă versiune de Team Fortress Classic.
Counter-Strike 1.6 vine cu noi modificări aduse gameplay-ului, rezlvarea unor bug-uri, o nouă hartă (de_airstrip) precum și (atenție!) noi arme, printre care se numără riot shield-ul (sunt curios să văd cum va funcționa), FAMAS etc.

#2
Silent Thunder

Silent Thunder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 28.11.2002
Asteptam si ne antrenam.

#3
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
mda.. si eu am auzit ca se va putea modifica scrisul de pe spatele unitatilor.. cool.....abia astept sa se lanseze de tot si sa il bage LinkMania pe servere ! :)

#4
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
beta-testul e facut de ei?

#5
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Io am auzit de ceva trap-uri noi in 1.6 ....  oricum il astept !

#6
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Versiunea 1.6 Beta e pe GN de aseara.....

#7
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,167
  • Înscris: 05.12.2002
UNDE? e doar clientul de Steam care merge din joi in paispe

#8
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
You have to download CS1.6 via Steam, a download program !!!

Iei asta de pe site si cu EL faci download... nu am eu ce sa fac daca aia asa l-au scos.

#9
Assassin

Assassin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 10.03.2002
Vrajeala de proasta calitate. Cum adica "aia asa l-au scos"? Aia in primu' rand sunt Valve Software. In al doilea rand l-au "scos" ca Steam client v2.0 si nu ca virgula Counter-Strike 1.6 beta - nu cum incerci tu sa aburesti facand (intentionat) confuzie intre programu' in sine si ceea ce obtii prin intermediu' sau: "You have to download CS1.6 via STEAM, a download program !!!".

Avem doua situatii aici:
- ori esti  habarnist si nu stii ce pui pe server
- ori faci pe prostu' si l-ai pus intentionat sub numele de CS 1.6 ca sa dea bine la motoarele de cautare (hits alea alea) si nu numai, sa o muste "fraerii"ℱ

In ambele cazuri, io nu cre'ca cineva de la Valve Software ar sta indiferent la o asemenea magarie, mai devreme sau mai tarziu vor fi sesizati. Ei promoveaza Steam tocmai datorita interesului enorm reprezentat de CS 1.6: ma intai tre' sa ai Steam si abia atunci poti dwl si CS 1.6 beta.

Puffy©

#10
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,167
  • Înscris: 05.12.2002
tinand cont de faptul ca ala are 4 megi si tu acolo scrii 124... pana si 1.5 are 120 de megi si nu 124... sau ai facut suma? :D

#11
Assassin

Assassin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 10.03.2002
Neah, daca ar fi scris 4 Mb s-ar fi prins lumea ca e de fapt doar clientu' de Steam si nu CS 1.6 beta aflat pe un singur site de pe Internet in premiera mondiala. Asa "fraerii"ℱ mai dau un click in plus, se mai face o afisare... Btw, la developer scrie CS Team si nu Valve Software - interesant, vad ca treaba devine tot mai serioasa.

Cu vrajeala-n mana©

#12
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Assassin
Neah, daca ar fi scris 4 Mb s-ar fi prins lumea ca e de fapt doar clientu' de Steam si nu CS 1.6 beta aflat pe un singur site de pe Internet in premiera mondiala. Asa "fraerii"ℱ mai dau un click in plus, se mai face o afisare... Btw, la developer scrie CS Team si nu Valve Software - interesant, vad ca treaba devine tot mai serioasa.

Cu vrajeala-n mana©

hAI SICTIR CA ESTI CHIAR prostℱ !

UITI cred ca ALTII sunt pasionati de afisari&stuff .. I really don't give a shit pe acele "afisari" ....

Cu ea in tine©

============================================

NU am modificat dimensiunea pt ca am presupus ca ar putea aveam APROXIMATIV aceiasi dimensiune :) NU sunt fun CS asa ca NU l-am descarcat ! INSA cu acel client poti descarca ultima versiune de CS 1.6 BETA ! CEL putin asa se lauda producatorii....

#13
Assassin

Assassin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 10.03.2002
Ai presupus prost, in chestii d-astea nu mergi cu presupuneri, in nici un caz pe un site care zice ca se respecta. Ai datoria morala si, uneori, chiar legala de a informa corect vizitatorii/cititorii. Si da, repet, ala e un client software prin care poti sa dwl CS 1.6 si nu jocu' in sine. Felicitari, sunteti singuru' site din lume care aveti CS 1.6 (beta) la dwl.

Care producatori? Aia... CS Team? Parca am auzit de ei. Unde se lauda aia, ca sunt curios?

P.S. Schimba drq acolo numele in Steam client v2.0 din CS 1.6 beta - fa-ti treaba ca lumea daca tot o faci.

Unde nu stii, nu te bagi©

#14
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Assasin....... nuj daca ejti tu..... da este unu pe LinkMania Oradeaaa cu niku Assasin.......+nike+ ... asta o fo o leak ooff topic.... tai tai

#15
Baietzash

Baietzash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 15.09.2002
Asasine mai ai de asteptat pana apare CS v1.6 Beta de la Valve
-=L0L=-

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate