Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...
 roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...
 RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...
 

Ajutor contabil

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
CristinaMihaelaMoise

CristinaMihaelaMoise

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 26.05.2014
Buna ziua!


In speranta ca voi gasi pe cineva care sa ma poata ajuta intr-adevar cu niste raspunsuri contabile referitoare la un PFA, va scriu aici. Am nevoie de un domn sau o doamna contabil pentru a ma consilia in privinta unor nelamuriri pe care le am iar cei de la ANAF nu au fost in stare sa ma informeze. Astept mesaj privat.


Va multumesc anticipat!


PS: Motivul pentru care nu mai pun intrebarile pe forum este ca de fiecare data am primit raspunsuri cu citate din legi, care sincer nu ma prea ajuta din simplul motiv ca nu am mai avut de-a face cu acest domeniu pana acum.

#2
casablanca1000

casablanca1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.157
  • Înscris: 25.08.2011
Buna ziua,

cel mai bine adresati intrebarile dvs pe forumul site-ului conta.ro. Este un site unde majoritatea user-ilor sunt contabili si exista acolo si un subforum dedicat special PFA.

http://www.conta.ro/...autorizate-pfa/

#3
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.543
  • Înscris: 24.05.2005

View PostCristinaMihaelaMoise, on 21 iulie 2014 - 10:48, said:

contabil pentru a ma consilia in privinta unor nelamuriri pe care le am iar cei de la ANAF
Poate ar trebui sa spui ce proble vrei a fi lamurite, sa stie contabililul daca te poate consilia sau nu.

#4
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.429
  • Înscris: 20.08.2013
Era un economist cu birou pe la Universitate si lua 50 de lei pe ora pentru consultatii de orice tip, inclusiv PFA. Mai degraba cauta un d-asta daca sunt probleme serioase. Asa pe forum oricine isi poate da cu parerea.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate