Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce poze faceti?

Sticker ciudat pe cutia aerului c...

lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82
 kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...
 Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro
 Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!
 

singur la 28 de ani

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
208 replies to this topic

#127
Serioja41

Serioja41

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 17.02.2014

View PostAutumn_Dream, on 02 iulie 2014 - 13:05, said:

Gata, mi-am dat seama. Esti doar un troll obosit. Jet!

nu stiu cum sunt eu, dar cu gura ta ai zis ca alegi barbatul mediocru, dar sufletist, si ca cariera este o prioritate, mai e timp de copii, inclusiv ca exista tratamente de fertilitate
vei trai mereu cu spectrul adulterului sotului deasupra capului si te vei stradui enorm sa faci copii, dar nu vei reusi

Edited by Serioja41, 02 July 2014 - 13:07.


#128
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 09.11.2010

View PostSerioja41, on 02 iulie 2014 - 13:07, said:

nu stiu cum sunt eu, dar cu gura ta ai zis ca alegi barbatul mediocru, dar sufletist, si ca cariera este o prioritate, mai e timp de copii, inclusiv ca exista tratamente de fertilitate
vei trai mereu cu spectrul adulterului sotului deasupra capului si te vei stradui enorm sa faci copii, dar nu vei reusi

Eu cred ca suferi de retard psihic ca altfel nu-mi explic cum de nu intelegi postarile mele. Poti doar asuma niste aberatii mai mari decat tine. Nu stiu de unde ai aparut, troll imbecil, dar iti cer sa te opresti. nu ma cunosti si nu ai niciun drept sa faci atac la persoana mea.

#129
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,527
  • Înscris: 06.01.2012

View PostRealThing, on 02 iulie 2014 - 12:23, said:


Mda, si te mai intrebi de ce ajung femeile asa. Pentru ca exista de-astia de-alde voi, care doar asa considera ca pot sa le ajunga in chiloti. Au ajuns fix produsul comportamentului vostru.

Omu e troll pe contu' asta .
Pe celalalt e om serios .

#130
Serioja41

Serioja41

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 17.02.2014

View PostAutumn_Dream, on 02 iulie 2014 - 13:10, said:

Eu cred ca suferi de retard psihic ca altfel nu-mi explic cum de nu intelegi postarile mele. Poti doar asuma niste aberatii mai mari decat tine. Nu stiu de unde ai aparut, troll imbecil, dar iti cer sa te opresti. nu ma cunosti si nu ai niciun drept sa faci atac la persoana mea.

nu fac niciun atac si nu fac supozitii, doar repet ceea ce-ai spus cu cuvintele tale, in repetate randuri. CARIERA + SERIOZITATE , iar copii, mai tarziu, exista timp si exista si tratamente de fertilitate. ei bine, exista sanse foarte mari ca tratamentele de fertilitate, oricum foarte scumpe, sa nu functioneze, si vei ramane singura cu cariera. pentru ca, fireste, sotul va pleca cu una mai tanara si fertila. niciun barbat cu capul pe umeri nu poate digera usor ideea ca nevasta lui e stearpa

scenariu care cu totii speram sa se indeplineasca

Edited by Serioja41, 02 July 2014 - 13:14.


#131
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 09.11.2010

View PostSerioja41, on 02 iulie 2014 - 13:14, said:

nu fac niciun atac si nu fac supozitii, doar repet ceea ce-ai spus cu cuvintele tale, in repetate randuri. CARIERA + SERIOZITATE , iar copii, mai tarziu, exista timp si exista si tratamente de fertilitate. ei bine, exista sanse foarte mari ca tratamentele de fertilitate, oricum foarte scumpe, sa nu functioneze, si vei ramane singura cu cariera. pentru ca, fireste, sotul va pleca cu una mai tanara si fertila. niciun barbat cu capul pe umeri nu poate digera usor ideea ca nevasta lui e stearpa

scenariu care cu totii speram sa se indeplineasca

Eu refeream la o prietena dar evident ca tu retardat cum esti nu ai fost in stare sa discerni informatia in mod corect. Mi-e mila de tine. Fa un favor umanitatii si spanzura-te. Faci umbra pamantului degeaba.

#132
Serioja41

Serioja41

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 17.02.2014

View PostAutumn_Dream, on 02 iulie 2014 - 13:16, said:

Eu refeream la o prietena dar evident ca tu retardat cum esti nu ai fost in stare sa discerni informatia in mod corect. Mi-e mila de tine. Fa un favor umanitatii si spanzura-te. Faci umbra pamantului degeaba.

dar sigur ca te refereai la o prietena, dar sigur ca acele conceptii de viata erau ale unei prietene

eiii, atunci acea prietena va trebui sa traiasca cu ideea ca in orice moment sotul va pleca cu una tanara si fertila, iar ea va ramane cu cariera si cu-o casa mare si goala unde va urla de singuratate ca lupul

dau o cota de 1: 1,5 unui astfel de scenariu

Edited by Serioja41, 02 July 2014 - 13:31.


#133
FCBK

FCBK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,954
  • Înscris: 24.06.2012

View PostAutumn_Dream, on 02 iulie 2014 - 12:37, said:

Pai daca ai amintit de asa ceva, probabil asa te simti. O curva proasta. Eu ce sa-ti fac? Nu am spus-o eu, ci tu.




Tu judeci barbatii care au discursul cu femeile sunt curve si proaste, cel putin asta o faceai in topicul asta, dar lansezi bombe cum barbatii "alpha" sunt prosti pentru ca frumusetea = cu prostia cumva la tine. Pe langa ca alpha nu inseamna (doar ) sa fii frumos.
Ce sa inteleg acum, dupa postul asta, ca de fapt te certai cu ei pe topicul asta ca esti curva si proasta?
Pardon, ca sa fiu si io o doamna si sa jignesc dupa perdea ca orice taratura de doi lei, TE-AI SIMTIT CA ESTI CURVA SI PROASTA?

Edited by FCBK, 02 July 2014 - 13:32.


#134
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 09.11.2010

View PostFCBK, on 02 iulie 2014 - 13:29, said:

Tu judeci barbatii care au discursul cu femeile sunt curve si proaste, cel putin asta o faceai in topicul asta, dar lansezi bombe cum barbatii "alpha" sunt prosti pentru ca frumusetea = cu prostia cumva la tine. Pe langa ca alpha nu inseamna (doar ) sa fii frumos.
Ce sa inteleg acum, dupa postul asta, ca de fapt te certai cu ei pe topicul asta ca esti curva si proasta?
Pardon, ca sa fiu si io o doamna si sa jignesc dupa perdea ca orice taratura de doi lei, TE-AI SIMTIT CA ESTI CURVA SI PROASTA?

Nu stiu. Tu sa-mi spui.

#135
Serioja41

Serioja41

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 17.02.2014
dar nu e curva, nu are ce-i trebuie ca sa fie nici macar curva

proasta?

discutabil

poate doar social

#136
FCBK

FCBK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,954
  • Înscris: 24.06.2012

View PostAutumn_Dream, on 02 iulie 2014 - 13:36, said:


Nu stiu. Tu sa-mi spui.

Mie pur si simplu nu-mi pasa daca esti curva sau proasta sau calugarita sau cercetator la nasa sau daca ai 0 sau 7 copii. Nici nu ma gudura in adancul sufletului sa taxez alte femei super rapid insinuand ca sunt curve pentru ca alt argument n-am la ce am zis. Eu doar ti-am atras atentia ca faci aceeasi greseala de generalizare grosolana pe care o faceau barbatii in topicul asta, generalizare pe care tu o judecai.

#137
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 09.11.2010

View PostFCBK, on 02 iulie 2014 - 13:55, said:

Mie pur si simplu nu-mi pasa daca esti curva sau proasta sau calugarita sau cercetator la nasa sau daca ai 0 sau 7 copii. Nici nu ma gudura in adancul sufletului sa taxez alte femei super rapid insinuand ca sunt curve pentru ca alt argument n-am la ce am zis. Eu doar ti-am atras atentia ca faci aceeasi greseala de generalizare grosolana pe care o faceau barbatii in topicul asta, generalizare pe care tu o judecai.

Treaba ta daca-ti pasa sau nu.

#138
Serioja41

Serioja41

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 17.02.2014

View PostAutumn_Dream, on 02 iulie 2014 - 14:15, said:


Treaba ta daca-ti pasa sau nu, eu oricum am o cariera solida si copii doar mai tarziu. ca exista tratamente de fertilitate, se stie


#139
porphyrogenitus

porphyrogenitus

    priveste profund

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,297
  • Înscris: 30.10.2005

View PostROGVAIV012, on 01 iulie 2014 - 00:13, said:

Ştii ce este cu adevărat strigător la cer?
Nici până azi nu ai învăţat probabil cel mai elementar lucru despre cum să cucereşti o femeie.
Femeile nu dau 2 parale pe frumuseţea ta fizică la fel cum nu dau 2 parale pe frumuseţea fizică a bărbatului în general.
Bărbaţii sunt în general fiinţe urâte.
O femeie caută la un bărbat sentimentul de siguranţă, de încredere, de loialitate.
Dacă nu poţi să vinzi asta, femeile te vor evita, cel puţin cele serioase.
O paraşută poţi aburi oricând.

View PostROGVAIV012, on 01 iulie 2014 - 00:13, said:

ci pur si simplu caut o solutie.
Fii bărbat.

#140
Lupu24

Lupu24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 08.10.2010

View Postparadigmatic, on 02 iulie 2014 - 16:07, said:

Femeile nu dau 2 parale pe frumuseţea ta fizică la fel cum nu dau 2 parale pe frumuseţea fizică a bărbatului în general.
femeile(ca si noi) cauta frumusete, e o aberatie sa negi asta

#141
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,961
  • Înscris: 10.12.2006
Este o vorba din popor "barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracu".
Evident ca un gras plin de cosuri nu va fi atragator pentru nici o femeie, dar astea sunt deja extreme.

#142
Lupu24

Lupu24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 08.10.2010

View PostSfPetru, on 02 iulie 2014 - 17:03, said:

Este o vorba din popor "barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracu".
dracu, parca era Lucifer... cel mai frumos inger al lui d-zeu.. nu??
asta e o "vorba" de consolare pentru urati.. ca aia cu "aia inalti au p**a mica.."

Edited by Lupu24, 02 July 2014 - 17:06.


#143
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,477
  • Înscris: 12.07.2010

View PostLupu24, on 02 iulie 2014 - 16:57, said:

femeile(ca si noi) cauta frumusete, e o aberatie sa negi asta

Vrei sa zici ca nu cunosti nici macar un exemplu de tip care arata mediu-uratel si are prietena frumoasa?

#144
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
columbeanu?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate