Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?
 5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 

Guvid - Vrei un copil ?

- - - - -
  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#19
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,664
  • Înscris: 19.04.2009
Banuiesc c-ati vazut ce-au scos moldovenii de peste Prut, in domeniu...Posted Image

Posted Image

#20
Razvan0007

Razvan0007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 06.02.2014
Alooooo,  tipa care stie prea mult rap, ia vezi tu biografia acestui  raper "Guvid" inainte sa dai din gura. Problema e la voi, comentati in nestiinta de cauza.

#21
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,675
  • Înscris: 13.06.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZUhdDMvr6vs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

DA DA DA!

#22
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,656
  • Înscris: 10.08.2005

 Razvan0007, on 20 mai 2014 - 09:45, said:

Nu ai inteles nimic. Lumea vine la concerte la " nasoale din astea" cum le zici tu. La rap nu prea vine asta e problema esentiala. SI nu situ care dintre noi stie mai mult rap Posted Image)

In primul rand, in pwla mea ar trebui sa stii ca exista diferente intre Hip-Hop si Rap.
pentru cei care sustin acest gen de mana-de-urs
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8selMuxobdE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,784
  • Înscris: 06.10.2012
Nu ne place piesa asta, ce tot insisti? Posted Image

#24
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,664
  • Înscris: 19.04.2009

 Razvan0007, on 20 mai 2014 - 09:49, said:

Alooooo,  tipa care stie prea mult rap, ia vezi tu biografia acestui  raper "Guvid" inainte sa dai din gura. Problema e la voi, comentati in nestiinta de cauza.

Da, exact noi comentam in nestiinta de cauza!
Asa, si?! Care ti-i baiu?! Ai postat o piesa si noi ne-am facut o parere despre tot ansamblu.
Nu stii regula aia: "Prima impresie conteaza!" ?
Posted Image

#25
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Prietene, nu poti sa vii cu un rahat si dupa aia sa te superi pe toti ca nu le place rahatul tau.

#26
Razvan0007

Razvan0007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 06.02.2014
Expuneti parerea civilizat si verificati inainte de a face afirmatii de genul : " toti smecherasii care si-au tras o sapca-n cap, un microfon si un pc, se cred rapperi."
Asta canta de cand unii dintre voi va jucati cu .... in nisip.
Problema nu e ca nu va place piesa, problema e ca va dati cunoscatori si habar nu aveti de capul vostru .

#27
mariuss24

mariuss24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 28.07.2010

 Razvan0007, on 20 mai 2014 - 09:49, said:

Alooooo,  tipa care stie prea mult rap, ia vezi tu biografia acestui  raper "Guvid" inainte sa dai din gura. Problema e la voi, comentati in nestiinta de cauza.
Problema e la noi,dar melodia tot naspa e!Posted Image

#28
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,656
  • Înscris: 10.08.2005

 lex404, on 20 mai 2014 - 09:53, said:

Asa, si?! Care ti-i baiu?! Ai postat o piesa si noi ne-am facut o parere despre tot ansamblu.
A postat mai multe, dar nu asta este problema.
Problema sta in vesrusile copilaresti.

#29
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 01.01.2012
fa o piesa ca asta dupa poti sa ne cauti [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Yv8ds34bdjM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#30
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,656
  • Înscris: 10.08.2005

 Razvan0007, on 20 mai 2014 - 09:49, said:

Alooooo,  tipa care stie prea mult rap, ia vezi tu biografia acestui  raper "Guvid" inainte sa dai din gura. Problema e la voi, comentati in nestiinta de cauza.

Nenea, Guvid e specie de peste.
Daca vorbesti de Bigorafie fa-mi o favoare si spune-mi numele complet sau da-mi un link catre biografia sa.

#31
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,784
  • Înscris: 06.10.2012

 Razvan0007, on 20 mai 2014 - 09:57, said:

Expuneti parerea civilizat si verificati inainte de a face afirmatii de genul : " toti smecherasii care si-au tras o sapca-n cap, un microfon si un pc, se cred rapperi."
Asta canta de cand unii dintre voi va jucati cu .... in nisip.
Problema nu e ca nu va place piesa, problema e ca va dati cunoscatori si habar nu aveti de capul vostru .

Urmatoarea piesa a ta, ar trebui sa se intituleze Singur impotriva lumii.
Sigur va avea succes.
Nu vezi ca suntem mai multi utilizatori si unul n-a zis ca ii place? Crezi ca le-am spalat eu, creierele sau ce?

#32
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,664
  • Înscris: 19.04.2009

 Razvan0007, on 20 mai 2014 - 09:57, said:

Expuneti parerea civilizat si verificati inainte de a face afirmatii de genul : " toti smecherasii care si-au tras o sapca-n cap, un microfon si un pc, se cred rapperi."
Asta canta de cand unii dintre voi va jucati cu .... in nisip.
Problema nu e ca nu va place piesa, problema e ca va dati cunoscatori si habar nu aveti de capul vostru .

Colegu'! Eu am fost destul de civilizat. Pe langa alea 15 secunde care le-am ascultat ( mai bine ascultam Wurst ) citesc in draci si nervi niste cursuri.
Ce ne-ai aratat tu, are acelasi non-sens sau aceasi prostie cu:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RIclidm9nug?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Te-am lamurit?


Posted Image

#33
Razvan0007

Razvan0007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 06.02.2014
Eu sunt de parere ca Guvid suna bine si acum si suna si inainte sa faca aceasta schimbare de sound  !
Check it !
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mhjox4SxB7c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#34
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,664
  • Înscris: 19.04.2009
Ba nene, sa ai o melodie proasta, e una...dar sa ai 2 melodii proaste si un suflet putrezit, ii grav na!
Putregaiu se extinde, "e ca cancerul".

Posted Image

#35
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,902
  • Înscris: 06.01.2008

 lex404, on 20 mai 2014 - 09:31, said:

Mai bine raman la Martorii lu Iehova ai mei, de 2 ore jumate stau si ma documentez, recitesc etica medicala si-mi vine sa le-o trantesc de cap
sunt nervos
Si ma rog, ce-ai cu ei?
Daca guvernul asta comunist...pardon democrat ar da mai mult decat o ceapa degerata pe sistemul medical romanesc atunci ar aloca fonduri pentru instruirea cadrului medical, si in loc sa tinem aparatele pentru cell-salvage sa putrezeasca in subsolul spitalelor le-am folosi pentru salvat nu doar vietile lor, ci ale voastre.
Dar ce sa facem, cand in fruntea cadrelor medicale se afla niste inculti pentru care transfuziile de sange inseamna totul (inclusiv bani in plus in buzunar) chiar nu avem sanse sa devenim mai mult decat o tara de mana a treia in domeniul medical.


P.S.: in timpul inchizitiei erau arsi pe rug sau torturati in niste moduri inimaginabile cei ce sustineau ca pamantul nu e plat, ori sustinut de catre 4 elefanti imensi, sau cei ce traduceau Biblia intr-o limba de circulatie la vremea actuala, dar asta nu inseamna ca nu aveau dreptate, in timp ce tortionarii cu titulatura de "preot", "episcop", s.a.m.d.  erau doar niste borati inculti.

Edited by Hider141, 20 May 2014 - 10:12.


#36
Razvan0007

Razvan0007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 06.02.2014

 MarianG, on 20 mai 2014 - 09:59, said:

Nenea, Guvid e specie de peste.
Daca vorbesti de Bigorafie fa-mi o favoare si spune-mi numele complet sau da-mi un link catre biografia sa.
http://www.dvrr.ro/?s=guvid

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate